Ghiocei de Martie-Aprilie-09-144-Cu Alma in suflet

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Nicky, . Am vazut si noi Avatar, dar tanjind dupa experienta 3D ... Eu am vizionat in total 4 filme de cand a venit , numai pe bucati . Acum asteptam un moment propice pentru finalul la Inglorious Bastards al lui Tarantino.

Gandindu-ma la , mie mi-a sarit somnul! Stateam si vorbeam cu sotul despre cum se vor juca prichindeii impreuna, ne si imaginam, wow!

Cat despre plaja, Gina, sa stii ca noi am fost in Corfu acum 2 veri, undeva in nord, intr-o zona intrata de putin timp (atunci) in circuitul turistic, am avut o plaja oribila langa vila dar fiind cu masina am gasit nisip in alta parte. Haldikiki e cu nisip din cate stiu eu, dar daca nu, gasim noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Neata!
Am lipsit o zi si m-ati pus la recuperat!
LA MULTI ANI ! SARBATORITILOR DE IERI SI AZI!
Ayla ,sper sa recuperezi pozele.Intreb si eu cumnatu ca el se pricepe!
Aris zi fata ceva detalii pls, de tiribomba aia, nu are ceva nume, firma!?Am cautat la noi da n-am vazut si ma inebuneste tacsu, lui ii trebe mai tare ca la Darius.
Dodo ma bucur pe Iza, pe Bodo.
Am vazut si poze cu bebei frumosi si mamici.
Petra bine ai revenit! Da ce determinati sunteti cu Grecia. Imi place de voi. Si Bogdan ce mare s-a facut si tot e ca tine!
Olga, fi mai relax cu sterilizatu.Si eu eram obsedata ca si tine, dar sotu ma tot cearta.Doar nu se spala altcineva acolo.In plus nu poti sa il tii pe Boss intr-un glob de sticla.Trebe sa isi faca si un pic de iunitate.
Novus e mortala Alexandra..da tu stii asta deja.
Monavas sa iti traiasca pletosu !
Chatonel pt. poezie.Mi-au dat lacrimile.Da vezi sa te tina inspiratia ca acum trebuie sa le compui la fiecare ghiocel cateva randuri cand fac anu.
Adee , Gigilica voi numa felicitati si plecati, nu ziceti nimic de copii. Pai se poate una ca asta? Ia niste pt voi.
Bineinteles ca am uitat ce mai vroiam sa scriu.
Ma duc si eu la .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09

Inainte sa merg si eu la nani, as vrea sa va intreb...pe cele care alaptati si aveti "dintosi", ca subiect de aplicare, sunteti des gustate si probate? Pe mine, Nicho ma musca in mod regulat, o data mi-a dat si sangele, am tipat atunci la el(gest total incontrolabil din partea mea), iar el a pus boticul, dadea sa planga, mie imi era mila de el si i-a trecut ca i-am zambit dupa aia, dar ma durea asa de tare...dupa care a continuat sa ma muste si inca o mai face...ce ma fac cand ii vor iesi si incisivii superiori?

GATA....NOAPTE BUNA BEBICI, UN PUPIC MAMICI, SOMN USOR TATITCI...SI UN WEEKEND CAT MAI PLACUT!






Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"


David rar ma musca, insa ma terorizeaza cu alte gesturi: imi da f des cu capul in nas sau un gat, dar tare de-mi vine sa urlu la el dar nu urlu. Chiar in seara asta mi-a tras una de ma doare si acum nasul. Simt ca mi l-a strambat un pic

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Joanna ma bucur ca intri, chiar daca tarziu si in fuga, dar macar vii la raport. Ce mai aface berbecutu? Tot berbecut este?

Cine a mai vorbit cu Florinela? Oare ce mai face Platinatul?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Joanna ma bucur ca intri, chiar daca tarziu si in fuga, dar macar vii la raport. Ce mai aface berbecutu? Tot berbecut este?

Cine a mai vorbit cu Florinela? Oare ce mai face Platinatul?

Olga, mamica lui David iepurasul


Nu pot sa dorm..
Da tu ce faci pe aici la ora asta???
Berbecutu e un berbec in toata regula, incapatanat si lenes.
Cap in nas si gura iau si eu.O data am ametit, atrebuit sa stau jos..pana si dintii in gura mi-au clantanit.
De muscat e rezonabil..inca nu stie ce se poate face cu ei...da stai sa descopere..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

hai ca ma distrai :) una-i cu pletosu, alta cu keliosu

pup fetele (petra, oli)

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ma declar repetenta: inafara de oli si de anca, nu am recunoscut nici o mamica :((

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

intrebare intrebatoare: ma uit la albumele tale, oli, si vad ca ai unghii impecabile; cit timp iti ia sa le ingrijesti oe zi/saptamina? m-ar tenta sa incerc si eu, n-am mai avut unghii lacuite de ani lumina :D

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Neata. Dau io cafeaua , ca avem di tati. Vad ca numai Chato mai e asa matinala, pt ea 2 stacane.

Petra bine ai revenit. Cine te-a suparat, ca ?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica o mare pt azi. Si pt maine si pt zilele care vor veni.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput