Ghiocei de Martie-Aprilie-09-144-Cu Alma in suflet

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Alina.n si tu ai cam tras chiulul in ultima vreme. Sper ca nu esti suparata si ca sunteti bine. Te asteptam cu vesti si poze cu frumoasa Natalia

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

A, si din capitolul achizitii: de azi facem "bravooo".

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



Bravooo !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Petra, nu stiu de ce ai fost suparata dar ma bucur ca ai revenit



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am vazut poze cu Sophiphi, Alexandra, Chiscuta, Maria

O pentru nora mea, multe ginduri bune pentru mama ei si un pentru Chiscutza Mergaretzul, sa-i treaca "bubu"-rile de la cazaturi.



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ina mai un pic si erai chemata la apel si tu ! noroc ca ai venit singura !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Seara intru si recuperez ce scrieti voi peste zi dar sint prea epuizata ca sa mai scriu si eu ceva; vezi si acum la ce ora am intrat, cu toate ca m-am jurat ca in seara asta spun "pas" pentru ca aseara am fost la o zi de nastere, azi noapte nu am prea dormit iar Ian astazi a facut ce stie el mai bine: m-a obosit la max' da' intr-un mod fain



Citat:
citat din mesajul lui novus

Ina mai un pic si erai chemata la apel si tu ! noroc ca ai venit singura !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)






Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Monvass , felicitari pentru progresele lui Chiscuta!

Olga, spuneai ca David nu mai face "Pa". Sa stii ca si Bogdan nu a mai facut o perioada la scurt timp dupa ce ne zapacise cu asta, apoi a reinceput. So, relax, ca face el, cheful sa-i vina. Nu inseamna ca a uitat!

Novus! Multumesc pentru PMs, acum am intrat in contul meu, vreau sa-mi fac o semnatura chic si ... le-am vazut! Numarul mi l-am schimbat, am sa-l trec pe contul comun. Dar ce spui tu acolo de Grecia? Cand, cum, unde, da-mi detalii te rog, suna bine!

Kea! Ce primire!

It sure feels good to be back!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui PetraTudor

Novus! Multumesc pentru PMs, acum am intrat in contul meu, vreau sa-mi fac o semnatura chic si ... le-am vazut! Numarul mi l-am schimbat, am sa-l trec pe contul comun. Dar ce spui tu acolo de Grecia? Cand, cum, unde, da-mi detalii te rog, suna bine!



Eram precisa !!!

Deeeeci:

Intalneala Halkidiki

18-28 iunie 2010 10 zile , hotel de 4* , regim de masa:All Inclusive

884 eur/familie

http://www.aristoteles.gr/


Pana acum suntem: noi, Denisamada, Anca Nicolae, InaPreda si sigur mai vin intariri



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Inapreda !

Ce bine zici tu acolo de

Si eu sunt dupa o noapte nedormita, asa ca va spun noapte buna siiiiiiii ... ca ne "vedem" maine!!!!!!!

Dar Shasa nu intra? Ca ea de obicei pe la ora asta aparea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Buna seara, cucuiete!
Ayla, imi pare rau pt poze,poate exista totusi o posibilitate sa le recuperezi.

Am citit in capitolul abia inchis,despre o schema de aplicat in caz de febra, mi se pare cam exagerata...voi nu credeti?
Monnvas, felicitari pt "Bravo" , nu-i asa ca e un simpatic cand face bravo si bate manutele alea mici?Eu asa mandra eram de Nicho atunci cand a facut prima oara!!!!

Olishca-nu mai face, pt ca inmagazineaza acolo in creierasul lui tot ce invata si lasa sa se coaca bine, uita pentru o perioada scurta, spune sau face altceva nou, apoi revine din urma cu deprinderile mai vechi.Nicho la fel face, a facut "Ciao" cu manutza, vreo saptamana, apoi deloc, pana acum 2 saptamani, intre timp, a invatat" bravo".

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"

Mergi la inceput