Fulgusori de nov-dec 2009 (13)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Laura, tinem pumnii sa nu doara vaccinul si sa fie printesita cu ochii ca marea linistita dupa el. (Moama...da frumoase mai sunteti amandoua ). Tati nu a prea fost acasa cand ai proiectat rachinasa , ca parca numai de la tine are tot.
Si Dominic se uita la tv, de cate ori il prinde in raza lui si se necajeste daca il dau la o parte, asa ca evit sa tin tv-ul deschis.

Andre , am gasit Alinan si pare sa dea roade si la noi. Azi noapte nu a mai plans deloc, s-a trezit de 2 ori si a ciugulit putin din bibe si somn din nou. Sau o fi de la plimbare de seara ?

Lavi .

Ramona,
MAMICA DE BROSCOI - PRINTISOR DOMINIC ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

RamoC vazut pozele cu flacaul...e superb!Chefliu mare Dominic al tau!Asa trebuie!

Lavinia, cea mai fericita mamica de fulgusor!
MINUNEA NOASTRARARES CRISTIAN
NASTEREA UNUI FULGUSOR GRABIT
RARES CRESTE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopotAndre , am gasit Alinan si pare sa dea roade si la noi. Azi noapte nu a mai plans deloc, s-a trezit de 2 ori si a ciugulit putin din bibe si somn din nou. Sau o fi de la plimbare de seara ?
Ma bucur tare mult, sa fie cu folos! Chiara Ada, vita mia Chiara creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

si de ieri cand ma joc cu el am observat ca-si ridica capul si spatele cam jumatate....vrea deja sa se ridice.... nici asta nu-i prea devreme???

RamonaC fi-to e belea mare...

Cami, de sufletel scump Flavius Cristian pe pamant si a ingerasului Darius-Andrei din ceruri

Alex are nevoie de noi! Sa-l Ajutam!!

Flavius

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius


Poveste

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna dimineata si de la noi!

Camy,multumim. Si annabelle e fascinata de TV...incerc sa o intorc,sa nu o las sa se uite,dar degeaba! Sunt imagini in miscare,nu ar avea cum sa nu le capteze atentia.

Andre,vaccinare usoara si voua! E bine ca te lasa sa bei cafea si sa fumezi,e de gasca! La noi nu se poate asa ceva....cum se trezeste,e toata numai un zambet,dar daca nu e schimbata si hranita imediat....e de rau! Asa ca intai am grija de nevoile ei,si apoi pot sa iau si eu micul dejun,cafea,tigara.

Lavi,felicitari pt baiatul de comitet,care doarme toata noaptea!

RamonaC,sunteti foarte frumosi amandoi. La multi ani lui Domi!

Shtephy,ce fac shtrumfisorii?

Tiusca,si eu ma minunez de cat de repede creste. Si inca nu imi vine sa cred ca doarme toata noaptea...parca am senzatia ca e ceva temporar si se va trezi din nou la 3 ore.Sper sa nu se intample asa ceva!!!

Laurairina, Amalia se pregateste moral pt intepatura,nu? Na,e bun si TV-ul la ceva!

Monis,cum te mai simti?



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Camy,am admirat pozele voastre,ce frumusel e Flavius!!!

Tiusca,stai linistita in privinta ridicatului,important este ca-si tine capul bine cand il tii in brate. Mai incearca sa-l pui pe burtica,dar sa nu-l stresezi...si nu te stresa nici tu.

S-a trezit printesa,trebuie sa-i dau sa pape,va pup!



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Neata si de la noi!
Succes fulgusorilor care fac vaccinul zilele astea! Pup tare sa nu doara rau si sa nu aiba efecte adverse.

Va citesc si ma minunez... si abia astept si eu ziua aia in care o sa doarma si a mea noatea cat de cat.

A dormit 3 ore legate pana la ora 2, apoi a papat din ora in ora pana la 5, dupa care ne-am urlat, schimbat, jucat, iar mancat...si acum e treaza...eu ma scurg de somn.
Si cred ca au revenit uratii de colici! Nici eu nu mai tin regim...

Vorbiti de cojite, cand a inceput sa se usuce pielicica de pe cap i-am dat cu lapte de corp si pe cap, dupa baita. Nu are par decat f putin si mic. Folosim lapte de corp de la bubchen. (adica si tati il foloseste pe post de crema de fata )

Mica mea minune: Natalia Oana
(16.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui tiusca
Fetele din Bucuresti care v-ati bagat dosarul de indemnizatie,atat dureaza si aici pana vin banii?4 luni?Eu am rata la casa.Ar fi tare naspa.
Va pup


Eu am depus dosarul de CIC undeva in jur de 15 ian. si au zis sa ma astept la bani cam dupa 25 martie. Alocatia de stat a venit dupa 2 luni, iar banii ptr. alocatia de nastere si trusou cam dupa 3 sapt. asta la sect. 3
Bafta



mami de Vlad (29.10.2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

LAURAIRINA uite linkul aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74
LAURAIRINA uite linkul aiciLidia
Am aruncat si eu o privire. Esti tare frumoasa! Lumi Multumim, am emotii mari Chiara Ada, vita mia Chiara creste

Mergi la inceput