Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici19

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

dalma, mie mi-au zis din spital ca regula este ca la 3 luni sa se faca control neurologic la prematuri. Mi-a zis sa il fac desi " la ei nu este nici o problema", asa s-a exprimat neonatoloaga. Eu am luat legatura cu o colega de serviciu, care lucreaza si la Grigore Alexandrescu, dar s-a tot amanat treaba, ca ori a fost ea in concediu, ori doctorul, ori au fost srabatorile...Insa acum nu mai aman, ma tin de ea sa vorbesca cu doctorul.
Apropo, am vazut poze frumoase cu Daria, cu Karla, cu Luana si cu cavalerul cu ochi albastrii, Luca. Mi-au dat lacrimile la povestea ta, Johanna. Povestea Aylei o stiam, multe imbratisari.Am vazut ca va intrebati la un moment dat de iuliapapusa. Stiu ca a avut ceva probleme medicale si a fost internata in spital, dar nu am prins ce, ca intru cam rar si la "dovlecei". Nu mai stiau nici fetele nimic de ea, speram ca e bine.
Va

Mami ultra-fericita de Matei Aram si Luca Ezram (31.07.2009)
hi5
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Valy si eu ma intreb acelasi lucru de Mihaela. Nu a mai zis nimic de vreo doua saptamani cred. Si eu sper ca sunt toti bine. Daca bine tin minte acum candva e ziua ei.

Miki, si eu ti-am vazut cavalerii sunt superbi. Despre Iulia ultimul lucru care il retin e ca parca era suspecta de fibrom uterin.

Azi am fost cu strengarita mea sa cumparam paine la magazinul de cartier. Vreau sa va zic ca am facut 15 minute pe jos dar a fost vesel. Bineinteles ca iaurtul si l-a adus ea in manuta acasa. Nu imi vine uneori sa cred ce mare s-a facut.



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Da Jo in ianuarie a fost a sotului,pe 5 este ziua ei si pe 12 Denis poate de aia nu a mai intrat o fi fost ocupata,mai zicea ceva parca si de un servici ca ar incepe munca...
Gata ai fata mare maine,poimine o trimiti singurica
Fug sa ma bag in pat,noapte buna.

Luca Daniel

aici cu mine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

ma mai tine-ti minte?
Nu am mai scris de ceva vreme, dar v-am citit ori de acte ori am avut putin timp.
Ajutati-ma sa trimit cateva poze, ca de cand nu am mai trimis am uitat cum trebuie sa fac

Sanatate la mamici si bebici

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

La multi ani Mikaela sa fii fericita alturi de familia ta,asteptam vesti de la tine

Luca Daniel

aici cu mine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Mihaela si da-ne un semn de viata!



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

SoriLea buna unde sa trimiti poze?ca nu am inteles

Luca Daniel

aici cu mine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

LA MULTI ANI MIHAELA, sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot cei frumos in viata, alaturi de cei dragi

Cred ca am reusit sa pun poze, ramane de vazut daca le puteti vedea

http://picasaweb.google.com/sorilea73/RecentlyUpdated#

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois


SoriLea - MAMI DE RAZVANEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Sorilea, grasunelul frumos, pufos si zambitot! E tare dulce, sa iti traiasca!

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Admirat poze SoriLea pupacim obrajori grasi si pufosi

Luca Daniel

aici cu mine



Mergi la inceput