Ingineri fosti, viitori...(32)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Buna dimineata si in primul rand LA MULTI ANI pe 2010 care sper sa va aduca sanatate, bucurii si tot ce va mai doriti voi! Sa stea necazurile departe de voi!
Eu mi-am propus o vacanta total relaxanta si drept urmare am stat departe de computer, pur si simplu mi-a fost lehamite sa am apropii de el.
In afara de zilele de 23,24 si 29 decembrie cand am mai avut ceva agitatie si stress, in rest m-am odihnit, si voit si fortat.
Revelionul l-am petrecut la tara (pe la Valenii de Munte) unde am stat vreo 11 zile, un record pentru noi. A fost foarte frumos si chiar m-am rupt de problemele de la servici.

De azi insa sunt inapoi la munca si cred ca ma prind multe din urma.

Va pup pe toate cu drag, sa aveti o saptamana buna.

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.blogger.com/profile/15682496647701150608" target="_blank">CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTOR

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Morning trupa,oriunde te-ai afla!

Incep prin a va spune un calduros si sincer LA MULTI ANI! pentru anul care tocmai a inceput si tuturor sarbatoritilor si sarbatoritelor din aceasta perioada!

Imi cer mii de scuze ca n-am mai scris nimica pe aici, dar eu am plecat din Timisoara prin 30 decembrie ca sa petrecem Revelionul la Slatina cu ai mei, iar la mama mergea netul ca vai de el si n-am reusit sa scriu ni'ca, iar din 3 ianuarie am purces catra Predeal (sambata ne-am intors), unde, desi cei de la hotel se laudau ca au internet wireles, semnalul exista, era sublim, dar lipsea cu desavarsire! Asa ca... nema nishta, bade Pishta comunicare. N-am apucat sa citesc, ca au tabarat nebunii astia cu treburile peste mine, dar sper ca in timpul ce va veni voi apuca sa mai citesc cate ceva pe aici.

Va pupic dulce pe toate si va urez un an nou cu bucurii, sanatate si prosperitate voua, familiilor voastre si tuturor celor dragi!


Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Ziua Balantelor_2009
Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Bine ati revenit dragele mele!
Nici eu nu am scris cat am fost acasa dar am inceput serviciul devreme.
Nico acasa a fost bine dar nu lipsit de probleme.... Asta este viata... Sper ca anul asta sa fie mai bun decat cel de anul trecut.
La mine ploua rau si bate vantul. a fost si foarte frig si inca este. Nu am avut o iarna asa de rea de nu mai tin minte.
Va pupic si sa aveti o zi super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Buna dimineata.
Pana vine Dorina cu papa bun, serviti de la mine o cafeluta


Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Mai, toata lumea se plange de iarna grea si eu abia astept zapada . Vreau la saniusi cu pustimea. Am cheltuit cam mult asa ca nu mai plecam la munte prea curand.
Cristina cum scap de febra musculara? Ma misc ca un robotel . Diseara mergem la un local unde sigur se danseaza si nu asi vrea sa stau la masa.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:

Buna dimineata!
Nico, eu nu vreau zapada in Bucuresti, si nici frig. La munte-i fain dar aici e teroare. Eu vreau sa vina primavara!!!
In rest...stau cu inima stransa ca luni mami merge la control si nici nu stiu la ce sa ne asteptam. Ea e foarte deprimata saracuta si are si ceva dureri de care mie nu-mi spune (mi-a zis tata).
Noi ne-am facut vaccinul anti gripa porcina ca masura de prevenire ca nu cumva sa ii dam mamei ceva. Eu de cand am facut vaccinul nu m-am simtit foarte bine dar nu stiu daca are legatura cu asta sau e o coincidenta. Azi vad ca sunt mai bine cu mult.
Va pupicesc, sa aveti o zi buna!

Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
www.blogger.com/profile/15682496647701150608" target="_blank">CRISTINA ARE NEVOE URGENT DE AJUTOR

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Salutare
Anca nici mie nu prea imi palce zapada in oras dar privesc partea buna a lucrurilor. Am putea sa facem un om de zapada, plus bulgareala... cum masina sigur nu ma risc sa ies pe zapada.
Am inteles ca e zapada multa la Obarsia Lotrului asa ca poate dam o fuga pana acolo la sfarsitul saptamanii.
Multa sanatate mamei! Stiu ca e o perioada grea .
Vaccinul eu am hotarat sa nu il facem. Incercam sa consumam mai multe fructe.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

dragele mele!

Desi trec cam rarutz pe aici, sa nu credeti ca v-am uitat sau ca v-am abandonat, doar ca pur si simplu sunt in perioada de tranzitie de la vacanta la munca, de la un an la altul, iar astia de la lucru nu-mi fac viata de loc usoara, dandu-mi vrafuri de situatii de facut. In rest, noi ni-s bine, nevaccinati antigripal, sanatosi, voiosi, voinici!

Anca multa sanatare mamei tale si Doamne ajuta sa fie totul in regula! Tin pumnii stransi!

Hai ca fug, ca urla treaba dupa mine!

trupa!


Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Ziua Balantelor_2009
Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
Si eu tot cu treaba foarte multa asta este...
Nico imi cer scuze ca nu am intrat si cred ca este prea tarziu sa-ti dau vreun sfat pentru febra muculara. Cel mai bun tratament este exercitiul fizic pentru ca ajuta acidul lactic sa se risipeasca daca este decat febra daca este mai mult si este muschi stresat atunci frectie cu alcool mentolat sau otet.
Ancuta si eu ma rog pentru mami tau sa fie totul bine. Cat despre vaccin eu nu mi l-as fi facut. Am citit un review si nu mi-a placut de fel.
Pisi sa ai un start bun.
Elena
Pup si restul de fete si copilasiii din dotare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Nici noi nu avem macar vreun gand sa facem vaccinul antigripal.

Am vazut aseara un film Blindness cu Julianne Moore si am ramas foparte impresionata. Si am incercat sa imi inchipui cum ar fi viata noastra daca toti am orbi, chiar si temporar. Filme din astea ma fac sa apreciez si mai mult bucuriile marunte ale vietii.

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput