Ingineri fosti, viitori...(32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Noi mergem la niste prieteni de Revelion, eprima data cand petrecem aaltfel decat casa sau la socri, ca sotul meu evita petrecerile prelungite.
Gatim fiecare cate ceva, iar tortul e sarcina mea. Voi face tortul care ne place cel mai mult si anume cel cu mere, crema de zahar, blat de pandispan si imbracat in frisca.
Si mergem fara copil. Prietenii astia stau in alta localitate, asa ca voi fi mai mult de 24 ore despartita de puiul meu si chiar am ceva emotii, cum vom rezista departe unul de altul.
Uitati-va un pic la albumul meu cu poze, sa vedeti cat de pupacios e Razvan si ce mult ne dragalim noi.


Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
pentru toata lumea.
Eleana sper sa ai parte o seara de vis. O sa treaca asa de repede ca nici nu o sa simti ca nu e micutul pupacios langa tine. La-am vazut in poze. Iti vine sa il mananci. Esti tare norocoasa. De obicei baietii nu sunt asa de lipiciosi.
A inceput si Andra sa fie mai lipicioasa. Cum se trezeste vine la noi in pat si se face ghemotoc la mine in brate. Si cum asta se intampla in fiecare dimineata normal ca eu intrazii la birou .
O zi frumoasa cu mult soare!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Cristina, multa sanatate si impliniri!

Si eu va fac cinste cu si daca tot am mai intinerit un anisor!

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

La multi ani, fetelor!
Eu am avut parte de o petrecere foarte reusita de Revelion. Am facut in 6 oameni, iar unul din baieti era un tip foarte vesel, jovial si priceput dansator de muzica populara. Nu ne-a lasat pana nu ne-a obosit la dans.
Ne-am simtit minunat si ma bucur ca am avut parte de o companie asa placuta.
Razvan s-a descurcat foarte bine cu bunicii, asa ca totul a mers ca uns. Iar zilele astea ne-am pupacit si dragalit noi doi mai mult ca oricand.
In concluzie sunt fericita azi si mi-as dori sa mentin starea asta tot anul.


Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'neata si la multi ani! sa aveti un an bun!

Otilia cu sanatate, m-am gandit pe 30 la tine, insa nu am ajuns pe net zilele trecute din cauza de musafiri, pregatiri ... cum ati petrecut?
Cristina a fost si ziua ta? , sa fii sanatoasa.
Katiiiii mi dor de tine!

la noi ninge, mai umpicutz si iesim afara, dar e frig, brrr!

Elena ce dragutz e Razvanelul pupacios.

si o saptamana buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
La multi ani pe 2010!
Multumesc frumos de urari si va doresc si voua asemeni!
Ma iertati ca nu am mai dat nici un semn de viata dar mare vanzoleala a fost in viata mea acum la sfarsit de an... Au fost mai multe rele decat bune dar sper ca anul asta nou imi va aduce mai bine decat cel de anul trecut... Stiti voi speranta moare utima...
Nu am apucat sa citesc din urma dar promit sa o fac cat de curand.
Va pupic si va mai povestesc eu ce si cum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor!
Vad ca nimeni nu a intrat pe aici.
Sa spun si aici La multi ani Otiliei cu sanatate si sa ii aduca anul asta tot ceea ce isi doreste ea.
La noi a nins azi foarte tare. Este frumos, nu ma plang.
Eu ma pregatesc pentru ca pe 19 o sa am o prezentare in fata la toata facultatea. Nu am mai avut prezentare din iunie dar nu ma tem.
Cam astea sunt vestile.
Pupici si va astept la sporovaiala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
La multi ani Ioanelor si Ionilor! Sa fiti sanatosi si tot ceea ce va doriti sa vi se implineasca.
Fetelor unde ati disparut? Sper doar ca sunteti bine.
Eu sunt in vanzoleala mare - ca deobicei ...
Noaptea trecuta nu am dormit aproape deloc deci acum sunt paralizata. Am fpst la sala si acum sa vad de ca ma apuc ca pana acum m-am ocupat doar de posta.
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Ieri am sarbatorit sotul intai cu un bufet suedez dat la serviciu, apoi la restaurant cu ceva prieteni.
Maine imi vin nasii in vizita, duminica ma duc la ziua fratelui meu, luni e ziua socrului meu, 4 zile mai tarziu e ziua cumnatului, pe 26 apoi e ziua altui prieten....o tin in petreceri toata luna. Suna bine, dar se aduna si oboseala.
Ieri mi-a venit ciclul dupa 9 zile de intarziere. Crezusem ca e cu ochi.

Elena Isabela, mamica lui Razvan - Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:


LA MULTI ANI!
Noi suntem bine dar tot fara timp liber.
Macar mi-am facut abonament la sala asa ca mai fac miscare. Sarbatorile au trecut frumos. Sper sa am timp saptamana viitoare pt povesti.
Cristina cum a fost acasa?
Elena tot intr-un chef am fost si noi. Distractie placuta!
Pup toate fetele dulce .

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=12" target="_blank">nma1 si nma2

Mergi la inceput