Copii din 1995-1998(35)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Dragele mele, un an nou fericit, sanatate si fericire voua si familiilor voastre dragi! Sa ne "revedem" cu bine in 2010! La multi ani!!! pe toate, fara exceptie!

Nu m-am riscat cu fusul asta orar sa dorm mai mult maine si sa va ratez...


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Vic, ho ho, doua zile la rand, ma bucur pentru voi
Mirela, cred ca ati ajuns cu bine, distractie maxima
mQQm, ce dulce-i "Mosu"
Mihaela, drum bun, distractie faina si te astept cu multe poze. Am vazut si eu cu ce se ocupa Silvia, dar nu stiu unde tre' sa votez, lamureste-ma
Agho, frumos ati petrecut, sa va fie de bine au crescut copiii, si ce frumos e Andrei.
Mara, asa-i ca-i frumoasa vacanta, pacat ca-i prea scurta, a trecut asa de repede.
Andra, ce complice ai, stiu cum este
Sanca, [Miha petrecere frumoasa de an nou
sper sa nu fi uitat pe nimeni, tuturor si petrecere frumoasa la cumpana dintre ani

Noi am petrecut frumos de Craciun, v-am spus c-am avut ajutoare de nadejde, Ty a facut cozonac si prajituri, Mihai bradul, eu si cumnata de-a le gurii, barbatii la cumparaturi

Ajutati-l pe Dan !

Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

eu sunt rupta de oboseala,de cateva nopti mihaita nu doarme noaptea,adoarme pe la un 5,6 dimineata si dormim pana pe la 10,dar tot nu-s odihnita,bine zice cine zice,ca somnul de noapte nu-i ca cel de zi....asa ca in alta ordine de idei,dau o fuga la amanta lui paul,[]billa[/b],cumparam niste salate,gata facute(au niste salate foarte bune,noua ne plac),sucuri,un vin rosu Sangria,care este super bun ,pt mine,ca paul nu bea....si ceva dulciuri....friptura o bag eu mai pe la 9 seara la cuptor s-o mancam calda...ma batea gandul sa fac si un tort de iaurt,dar ma mai gandesc......

asa ca dragele mele,dupa cum vedeti am o zi plina,hm si trebuie sa merg si pana la gara pe jos,sa iau masina,ca a luat-o paul azi dimineata cand a plecat la servici,dar asta-i un aspect bun,facem nitica miscare.....

daca nu mai intru,va doresc un an nou fericit,mai bun,cu multa sanatate si cu multe impliniri si realizari!


cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


BAZARUL ALINEI DONESCU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

iaca am ajuns si aici!

Fie ca 2010 sa va aduca ceea ce 2009 nu va adus,sa avem un an bun,plin de impliniri pe toate planurile,plin de satisfactzii,un an cu multa stabilitate pe toate planurile si mai ales un an cu bucurie si sanatate!

personal 2009 a fost al treilea an greu din toata viatza mea!Un an stresant,plin de dificultatzi,un an cu multa,multa lupta,un an in care cu greu am depasit anumite situatzii...un an stresant la maxim!

Si pentru ca mai sunt citeva ore din el,deci problemele nu sau incheiat,sotzul zace saracul in pat cochetaind chiar cu ideea de a merge la spital!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Un An Nou plin de sanatate, impliniri si dorinte implinite! Sa ne recititm cu drag si in 2010, sa avem copii sanatosi si cu rezultate excelente! Mult mult succes dragele mele!

Mihaela , pe Silvia o poti vota in partea dreapta a paginii, imediat dupa desenele ei, unde scrie un numar(241 acum) si voteaza. Acela e butonul pe care trebuie sa apesi. Insa de ieri s-a schimbat regulamentul, a fost cineva care a generat IP-uri false si acum fiecare vot trebuie insotit si de un comentariu.

LA MULTI ANI!!!!La Multi Ani!!!

fii alaturi de Mihaita


vorbe de copil...

Hobby

www.talentedenazdravani.ro/" target="_blank">talentele nazdravanilor

calator de profesie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

La multi ani tuturor, cu multa sanatate, bucurii si realizari deosebite in NOUL AN 2010 pentru fiecare dintre voi si pentru sotii vostri, pentru copiii vostri, pentru toti cei dragi la care va ganditi mereu sa le fie mai bine, mai frumos, mai pline sufletele de veselie, mai pline buzunarele (sau cardurile), mai minunate clipele, mai inaltatoare aspiratiile, mai usor de atins visele!

La inceput de An Nou va multumesc ca am petrecut clipe deosebite in anul ce-a trecut alaturi de voi, ca am petrecut momente minunate, unele chiar magice, va multumesc ca mi-ati impartasit din bucuriile sau tristetile voastre, ca am invatat din experientele voastre si printre toate acestea si multe altele, ca v-am impartasit din intamplarile mele, ale copiilor, ale familiei mele, ce-am stiut, ce-am simtit, ce-am gandit si ca ati fost aici mereu prezente pentru un cuvant, pentru o imbratisare, pentru un pe care vi-l intorc acum insutit, inmiit, virtual, dar si pe calea undelor catre fiecare coltisor de lume in care va aflati fiecare! Va imbratisez si va doresc o viata frumoasa! Ma bucur c-ati petrecut frumos de sarbatori in pofida tuturor ingrijorarilor care ne umbresc clipele! Multumesc pe aceasta cale si realizatorilor site-ului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

La multzi,un an nou fericit si plin de impliniri si sanate!

Eu am petrecut cu copilul,din pacate a trebuit sa-mi internez sotzul in ziua de revelion,insa am inceput cu un sentiment de liniste si multzumire!(nu stiu de ce dar nici macar nu vreau sa caut motivul)Starea lui este stabila,insa abia d eluni incep investigatziile!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

UN AN NOU FERICIT!!!Sa fim sanatoase, implinite, sa-i avem pe cei dragi aproape, sa ne fie cald si bine in suflete! LA MULTI ANI!!!


Oh,Dana, sanatate multa sotului! Sa speram ca o sa-si revina repede sa fie alaturi de voi.





"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

La multi ani tuturor!Sa aveti un 2010 de nota 10 , cu multe realizari si satisfactii maxime!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Am revenit la serviciu!
Happy monday! Parca asa era urarea fetelor.

Mergi la inceput