Copii din 1995-1998(35)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Maria de Andra, si sa fi fericita Andra sa petreceti frumos, numai bine



Ajutati-l pe Dan !

Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Andra , la multi ani Mariutzei voastre!Toata fericirea lumii pentru ea , cu sanatate si bucurie!Sa aveti distractie maxima !

Io ce sa va raportez?In primul rand la cat chiul am tras...nici nu stiu cu ce sa incep...asa ca ar fi indicat sa le urez gorobetilor vostrii succes maxim in absolut tot ce invata , construiesc , se distreaza si orice altceva mai fac ei...
La noi au inceput concursurile....sambata olimpiada la mate...joia urmatoare serbam , intre 8 Martie si 12 Martie suntem la Cta sa facem buletin , Luana primeste premii pe la diverse concursuri...mai un dans , mai un antrenament la rugby si uite asa trec zilele...

Inca o data succes tuturor , distractie maxima si hai ca se dezgheata zapezile...grija la inundatii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

La multi ani printesei voastre, Andra! Sa fie fericita si sa aiba multe surprize si cadouri de ziua ei! Distractie la dublu va doresc!

Sanca, ce pacat c-a fost depunctat Matei din cauza lipsei costumatiei! Nu-i deloc corect. Uff! Sa va treaca la amandoi. Iar voua, punga mare va doresc sa faceti fata sf. de an cu brio!

Ce-au mai inotat oamenii azi prin zapada topita! Si eu era sa cad de cateva ori. La coboroarea din autobuz, cum era mormanul de zapada in fata mea, am coborat imbratisand autobuzul in lateral spate. Mergeam si pe mijlocul strazii ca pe puntea suspinelor, ca era si apa, erau si masini si linie de tramvai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Citat:
citat din mesajul lui agho
Ce-au mai inotat oamenii azi prin zapada topita!


Iar in Ghencea, cel mai bine se mergea cu barca

Nu prea am multe de spus, am inceput munca , voi lucra mai mult noaptea si uneori dupaamiaza, ar fi fain daca n-ar trebui sa tai orasu'-n doua, dar nu le poti avea pe toate
Mihai, are doar 8,83 ... cea mai mare medie generala de pana acum ... deci se poate si e loc si de mai bine
Ty a terminat cu 9, 40 si de luni incepe cu examenele, romana, germana, apoi IELTS, atestat engleza si competente digitale, deci cam tot semestrul
Weekend placut

Ajutati-l pe Dan !
Mihaela de Tatiana si Mihai
si

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flower-power spune:

Miha, am inteles, oricum e bine ca ai prins cursul de genetica, poate asa vei avea timp sa-l aprofundezi mai bine, si ...acusi zboara timpul si te trezesti la toamna studenta

Anca, ce sa zic , asa-i mai mana pe cate unii. De ex profu lui TB de desen le-a cerut ca data viitoare sa vina cu argila sa modeleze masti. Care argila se gaseste in orasul vecin. Imediat, ma si execut. Poate ma supara si-i trimit niste plastilina, ce aia nu se modeleaza?Astazi i-am spus lui TB sa intrebe colegi daca si-au procurat si eventual de unde[asta pt cazul in care or fi gasit mai prin zona].Ma indoiesc totusi c-o va face.

Fetelor, pan' la urma nici nu stiu daca sa ne suparam sau sa ne bucuram de ploaia asta. Altminteri aveam zapada pana-n mai pe strazi pe baza lor.

Miha, sa-ti mearga bine la noul job si felicitari Tatianei si lui Mihai pt ca s-a depasit pe el insusi.Pana la urma asta conteaza. Iar Tatianei mult succes!

ici



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Flower, lut pt. modelat/modelaj se gaseste la librarie in doua forme, alb sau maro, in pachete micute. Anei ii cumpar din cand in cand, fiindca ii place sa modeleze. Chiar sa nu gasesti la librarie asa ceva?!... Iti pot trimite cu posta, in caz de nevoie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Buna dimineata, doamnelor.
Sper ca sunteti bine, sanatoase si doar super ocupate de nu mai scrieti nimic. Nici noi nu prea avem noutati.
Andrada la fel cu scoala si in we ski.
Noi astia batrani suntem raciti cobza. In rest cu munca...

O zi faina va doresc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Mirela68, buna! Eu sunt bn, multumesc! We a fost foarte plin cu tot soiul de treburi etc. Si Ana a fost sambata in parc, mai era zapada si a venit uda rau acasa. Acum da zor sa-si termine inimioarele de Valentine's Day pt. ca si le vor da unii altora la ora de engleza. De inimioarele cusute mai ataseaza unele din hartie cu mesaj, asa ca inca mai are de lucru.

mhldvrc, felicitari pt. Mihai, cat si pt. Ty! Uite ca se poate mai bn si la Mihai. Bafta si tie la noul job! Cum te resimti? Care sunt impresiile?

Sanca, ce vesti mai aveti de la colegiu?

Flower, ati facut rost de argila?...

Andra, cum ati petrecut? Ce impresii a avut Maria la ziua ei?...

Ana68, pe unde bantui?...

Vic, ce noutati aveti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ca sa vedeti cum am petrecut iata poze aici
http://good-times.webshots.com/album/576761962fInQcp
La ora actuala suntem f raciti toti,fara chef, cu muci ,tuse si dureri de cap dar e musai sa ne revenim pana vineri caci atunci il serbam pe Radu.Dupa cum vedeti o tinem dintr-o sarbatoare in alta ,nu ne dezicem.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns agho spune:

Buna fetelor! Ati dezertat??!! In regula. Anuntati-ma si pe mine!

Andra, ce bucurie si uimire pe chipul Mariei la vederea tortului! Tare fericita trebuie sa fi fost c-a avut un tort cu favorita ei. Mare isterie cu personajele astea din desene sau din filme! A fost mare distractia la voi cu-atatia adulti si copilasi! Insanatosire grabnic daca tot ziceti c-o tienti intr-o sarbatorire!

Mergi la inceput