Pufuleti2010 (69) - Bravo Larisel!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

ratusca nu l-am probat in portbagaj, sorry am dus cutia acasa si nu ma car acum jos cu carutu am zis ca daca nu incape pliez scaunele din spate si pun peste ele las numa un scaun in picioare sa il pun pe bbe

32+ Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza







Ia uitati ce scrie la ei pe siteeeeeee la Help ca ma uitam sa rezolv problema cu comanda! Scrie mare
latest news * We are unable to deliver order to Ireland, Greece, and Romania. We are unable to process any orders that are to be delivered to Ireland, Greece, and Romania. Please watch this space for further updates, we are sorry for any inconvenience or disappointment caused.








32+ Yannis



Alexutzzza, imi pare tare rau ca nu livreaza in Rom. Si pt ca o probl nu vine niciodata singura nici in Grecia Of, poate o fi doar temporar si se rezolva.




Acum 33+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 7 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelana spune:

Cristies, merci pt capitolul nou.

Lorex, da activa ai fost in seara asta.

Ratusca, super ca ti-au montat canapeaua. Acum mai lipseste locatarul pt alaptat. Bine ca ai fost la dr cu bubitza.









Acum 33+ cu bb mic si scumpic Arthur


AMR - 7 saptamani !!!! (nu-mi vine sa cred)

pozele mele


"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

incepusem somnul atat de frumos....pe fundal...brancu....la 12 ..la pipi....vin n pat....pe jumatate adormita...cum ma puneam...arsuri si burta tare,,,or fi contractii...

am luat preventiv un nospa...si un rennie ...si vreau sa treaca sa pot adormi...

am ramas la pag 12 cap trecut ...sa recuperez

33+ LUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza







Ia uitati ce scrie la ei pe siteeeeeee la Help ca ma uitam sa rezolv problema cu comanda! Scrie mare
latest news * We are unable to deliver order to Ireland, Greece, and Romania. We are unable to process any orders that are to be delivered to Ireland, Greece, and Romania. Please watch this space for further updates, we are sorry for any inconvenience or disappointment caused.








32+ Yannis


Of, ce neseriosi!!! Hai ca Romanica mai inteleg, dar Grecia??? Poate se rezolva totusi in cateva zile, mai asteapta un pic

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Buna dimineata!!!

Poftiti va rog la o , la o sau la , dupa preferinte!

Va urez o zi minunata, fara contractii si cu cat mai putin efort!

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Ce liniste e in dimineata asta, ma bucur pentru ca inseamna ca va odihniti

Eu ma cam duc spre serviciu, ca azi avem o zi luuuunga, ca am programare de la 6 seara la hematologie. Ma duc sa arat analizele de trombofilie, avand in vedere ca de astazi nu mai iau Aspenter.

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

ratusca, foarte buna cafeluta, multumim

alexutzza, asta chiar e ghinion. eu zic sa iei ce e urgent de aici, ca tot se mareste suma aia la care poti cere discount (cu ce luai oricum se face o suma la care ar trebui sa-ti faca reducere de , nu?). ce nu e urgent poti sa mai incerci in ianuarie, daca nu la ei, la noi: in mothercare, dar mai ales in marks&spencer si debenhams, zara, anul asta in ianuarie erau reduceri serioase. eu am cumparat set de 7 body albe cu 40 lei, redus de la 70, pentru o prietena. aa, si gap au chestii faine, deja reduceri pentru copii/bebei de vreo saptamana. asa ca nu te stresa prea tare, chiar poti sa iti faci un "trusou" fain si de pe la noi, doar ca umbli un pic mai mult sau mai astepti maxim o luna reduceri.

daca mai ai lista aia cu preturi mergi cu ea si incearca sa iei de la noi ce iti place si se si incadreaza in marja de + transport (+10%). ce e mult mai scump, mai stai. hai, cheer-up pai, d-aia avem noi comert capitalist, sa nu ne bucuram de el?

Cris, 33+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 6 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata fetele...ms de cafea......

LA MULTI ANI! micki_mica

scoatem la interval pt larisel?

alexutzzza......curat ghinion...

lilyka

cornelia,mami de Radu Andrei(30.07.2000) si 35+ Alexander Gabriel
www.flickr.com/photos/ br / 43575800@N02/?saved=1" target="_blank">poze
AMR 4 sapt si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

LA MULTI ANI, micki-mica!!!

Sper ca esti bine, nu in spital, macar azi Sa ai o nastere mai usoara decat sarcina,sa te bucuri de bebe frumos, destept, cuminte si mancacios.


Cris, 33+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 6 sapt.!!

Mergi la inceput