Pufuleti2010 (69) - Bravo Larisel!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Ai trimis SMS?
primit vreun raspuns?




28+ ....9 kile
AMR....22 de zile pana la urmatorul eco

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album


nu, as fi vrut azi, dar am zis sa nu deranjez... dar daca vad ca nu a intrat deloc azi si, din cate tin minte zicea ceva de 7-8 dec,maine incerc cu sms..voi ce ziceti?

Cris, 33+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 6 sapt.!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

loooorex!!!! nu ai glumit tu chiar ai umplut cap!

ratusca mica io pe asta l-am comandat vezi www.mothercare.com/Phil-Ted-Sport-cocoon-Navy/dp/B000MF0NEQ/sr=1-12/qid=1260303817/ref=sr_1_12/278-1728725-7284904?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42809041&mcb=core" target="_blank">aici Am vazut intai la mothercare un carut care era 3 in 1 da nu avea landou clasic ci sacu cocoon asta so..m-am inspirat. La noi la mothercare nu au io am comandat. Off a trimis sotul faxul dar inca imi vin mailuri de la mothercaresa le trmit fax offf si nu au adr de mail sa le reply astea vin mesajele de la un non reply oricum nu fac alta comanda ca daca primesc in final faxul si trimit comanda ce fac platesc d 2 ori? Ma rog incerc sa am rabdare deocamdata. Nu stiam treaba cu sccountu si cardu ca treb sa fie la fel


32+ Yannis


A, gata am inteles! Super buna ideea!

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Of, am revenit si eu, am avut musafiri care mi-au montat si canapeaua! Deci avem pe ce alapta bebelinul!

Astazi am fost la doctor cu bubita de pe san si am facut o recoltare de secretie (eu cam bag mana in foc ca era colostru toata ziua, mai ales ca plangea un bebe foarte mic aproape, deci secretia a fost stimulata ), insa sa vedem. Apoi dermatologul (aceasta este specialitatea in caz ca cineva are nevoie - sper sa nu!) s-a uitat foarte atenta si a concluzionat ca este de fapt o crusta cum faci la o rana de unde a curs sange, deci sa o inmoi cu crema si sa o indepartez.

Si, guess what! acum dupa dus chiar s-a desprins!!! Uraa!!! Sunt foarte incantata si usurata in acelasi timp, mi-era frica sa nu fie ceva mai rau

Alexutzzza, intrebare de baraj: carutul de la Chicco incape in portbagajul de la Corsa? Ca eu am Yaris si este esential sa incap in puchineata aia de portbagaj

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Cris, vorba ta, ce-o fi cu Larisel? Dar eu cred ca nu anunta, mai ales ca stie ce galerie facem pe aici, deci sigur nu o rata!

Probabil (sper eu) este super ocupata pe ultima suta de metri.

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

loooorex!!!! nu ai glumit tu chiar ai umplut cap!



pai is fata serioasa



28+ ....9 kile
AMR....22 de zile pana la urmatorul eco

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Ai trimis SMS?
primit vreun raspuns?




28+ ....9 kile
AMR....22 de zile pana la urmatorul eco

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album


nu, as fi vrut azi, dar am zis sa nu deranjez... dar daca vad ca nu a intrat deloc azi si, din cate tin minte zicea ceva de 7-8 dec,maine incerc cu sms..voi ce ziceti?

Cris, 33+cu Ema si Ana(2003)
poze
AMR 6 sapt.!!



uff...da' acuma crezi ca e prea tarziu??



28+ ....9 kile
AMR....22 de zile pana la urmatorul eco

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Dragele, eu ma duc la culcare, este deja cam tarziu pentru neuronul meu obosit.

Va doresc o noapte cat mai linistita

Ratusca 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolcris22 spune:

Buna fetele!!!

Pusesem si eu ochii pe un carucior de la chicco( 3 in 1) care vineri era 1250 si azi era 1400....ce inseamna sa nu fi hotarat!!!!Ce ma oftic....el initial era 1600....si nu cred ca vor mai face reducere asa mare prea curand!!!!Nici nu stiu ce carucior sa iau...pana acum am fost tare nehotarata!!! Dar nu vreau sa dau nici 14-15 mil pe unul.Tot ce am mai vazut sunt foarte inguste( varianta sport)...ei zic ca merg pana la 36 de luni...dar stiu deja mamici care se plang ca dk ii imbraca un pic mai gros de pe la 10 luni nu mai incap in el.
Pupici

33+ ANDREI ....ne mai gandim la al doilea prenume...
AMR 7 saptamani!!!
http://community.webshots.com/user/nicolcris22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Ma duc si eu la nani.
Cris, maine dimineatza sa trimiti sms, da? un sms nu are cum sa deranjeze...
sper sa fie bine!
noapte buna!




28+ ....9 kile
AMR....22 de zile pana la urmatorul eco

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/" target="_blank">album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:







Ia uitati ce scrie la ei pe siteeeeeee la Help ca ma uitam sa rezolv problema cu comanda! Scrie mare
latest news * We are unable to deliver order to Ireland, Greece, and Romania. We are unable to process any orders that are to be delivered to Ireland, Greece, and Romania. Please watch this space for further updates, we are sorry for any inconvenience or disappointment caused.








32+ Yannis

Mergi la inceput