Pufuleti2010 (69) - Bravo Larisel!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

ratusca_mica multam pt -mai acu cateva ziole ii spusesem pas dar azi m-am infip[t iar intr-una

micki_mica -sa fii sanatoasa sa nastu usor un bb sanatos

eu ieri am umblat toata ziua cu o lista luuunga de cumparaturi + treburi de rez.Am profitat ca e mama la mine si pot sa o las pe Daria fara nici o grija.Acu ma pregatesc s o iau iar din loc dar au mai ramas putine de rezolvat


Mihaela 33+ Miruna si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria

creste burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

neata si de la noi....brr ce frig e afara azi

Andreea 28+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

La multi Ani Micky_mica! Sa fii sanatoasa, sa ai o nastere usoara, un bebe mancacios si cumintel!


34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

LA MULTI ANI micki_mica...sa fii sanatoasa si sa ai un bebe sanatos,mancacios si cuminte

Andreea 28+ -Alexandra Elena +Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

buna dimineata fetele!multumim de cafea....eu am reinceput cateva ore de mers la birou pentru acte si mai am putin azi si gata iar stau acasa
la multi multi ani micki mica
va doresc o zi frumoasa

33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

LA MULTI ANI! micki_mica!!!! La Multi Ani si multa sanatate si si eu sper sa ai parte de o zi frumoasa pe care sa nu o petreci in spital

Pentru cele mai dragute fete care ma incurajeaza. Na asa am zis si eu ca iau strictul necesar de acici (ceea ce oricum deja facusem ca pat si cada si astea mari nu ti le aduce oricum din Anglia. Pe comanda erau numa rufe (lenjerie de pat si haine) si mai astept. Asa mi se pare si mie normal ca problema sa fie temporara si sa tina cel mult luna asta din Ian ar trebui sa isi revina, poate chiar mai repede si daca nu se rezolva o sa iau hainute de aici tot asa ma gandeam marks and spencer , zara, uite de Gap chiar nu stiam sau de debenhams merci cris.

Noi ne luam gynipralul de la ora 8...dupa ce ne-am trezit si la 2 nasoala treaba cik sunt niste pastile f strong si violente si treb sa mananci mereu bine inainte sa le iei...asa ca la 2 cu ochii lipiti mananc la 8 la fel... Mi-am fixat orele astea ca sa fie ok, 8 e ora ok la care sotu e acasa mereu si mancarea e gata si putem manca impreuna.

Din pacate nu voi putea adormi la loc...azi vine femeia la curatenie...la mami nu ma pot duce sa imi continui somnu acolo ca sunt toti mami tati si bunica raciti so....o sa stau departe....asta e, ma duc un pic pana pe afara ca nu mai are sotu sampon si gel de dus si ii zic sa inceapa cu dormitoru nostru si apoi ma intorc si ma bag in dormitor si o las sa faca ce vrea. De regula eram la birou cand venea ea. Sau plecam pur si simplu la mami sau sa umblu ca nu imi place sa ii stau "in coaste" cum se zice. Nu vreau sa aiba impreia ca o cupraveghez sau mai stiu io ce ca e ok, mereu face curat temeinic...ma rog, mici scapari are (partea de sus a sifonierelor nu o sterge niciodata de praf, deasupra acolo, dar atata lucru pot face si eu.

32+ Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Ratusca_mica, multumim de cafea. Chiar am chef de o cafea, dar decat sa fac doar una...

Alexutzzza, ce dobitoci. Cum naiba au ales tocmai tarile astea? Mai stai totusi, nu te grabi ca poate comanda fiind trimisa o si proceseaza.

Decenuela, nu te impacienta de contractii. Uterul se pregateste pentru nastere. Doar daca sunt dese sau dureroase intra in panica.Si inca o chestie, cica uterul se mai contracta si doar pe portiuni (unde te loveste bebe de exemplu) - cand ai verifica burtica, e toata intarita ca o minge sau doar o parte?

Ratusca, bafta la analize!

Cris.mario, esti la serviciu deja sau doar ai scos nasucul pe geam?


34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arwen92 spune:

neatza fetele!
multumim ratusca ptr cafea...



azi am cazut eu in butoiul de
nu stiu ce am ,dar am o stare foarte proasta si imi vine sa ma cert cu toticred ca ma bag inapoi in pat la nani poate imi trece.m-am trezit sa merg la susu,sa papicesc si sa va citesc

fetele

arwen9229+s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!



www.flickr.com/photos/arwen92/" target="_blank"> avem si noi cateva pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arwen92 spune:

micka-mica
sanatate si tot ce-ti doresti u ptr tine si familia ta.sa ai un bb papacios

arwen9229+s cu Darius-Matei(mai negociem)
Doamne ajuta sa avem bebei sanatosi!!!



www.flickr.com/photos/arwen92/" target="_blank"> avem si noi cateva pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolcris22 spune:

LA MULTI ANI micka-mica MULTA SANATATE, NASTERE USOARA SI UN BEBE SANATOS SI MANCACIOS!!!




33+ ANDREI ....ne mai gandim la al doilea prenume...
AMR 7 saptamani!!!
http://community.webshots.com/user/nicolcris22

Mergi la inceput