Diaspora injurata. De ce pina la urma?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Dl. Ciutacu scrie azi asa pe blogul lui:

“(Romania) – o tara care tocmai este pe cale sa consfinteasca triumful suprem al cercopitecilor, al analfabetilor, al hotilor, al securistilor si al curvelor.”; “Daca mai aud pe cineva cu grija noastra fata de soarta romanilor de la Chisinau, il scuip intre ochi! E valabil si pentru cei care propavaduiesc necesitatea democratica de a da unora care traiesc in afara granitelor dreptul de a decide soarta celor care traiesc inlauntrul acelorasi granite.”

....fara cuvinte.



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Ce idiot! N-are decat sa se zgarie pe ochi, n-au cum sa ne ia dreptul de vot, nu's chiar de capul lor asa pe planeta asta. Dar din asta se vede cam ce hram poarta, comunistii raman tot la vechile obiceiuri, hai sa taiem drepturi democratice, sa facem indiferent ce ca sa ne fie noua bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Multumim, Diaspora!
Acum daca tot ati fost decisivi, nu vreti sa veniti si sa traiti cu el de gat?
Ca noi oricum emigram sa facem generatiilor urmatoare favoruri!

Si nu sunt geonista, dar mai mult amar ca-n astia 5 ani nu am vazut...si nu din cauza crizei mondiale, zau, asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga
Si am mai deschis subiectul asta simtind ofensa si dispretul din partea celor din PSD fata de romanii din afara, Mister Hrebe a fost sub orice critica. Is plecati, nu mai dam doi bani pe ei, ceva de genul asta.

pai si tie ti se pare ca personajul asta nu are respect pt diaspora, dar are pt romanii din tara?
de fapt ei nu dau doi bani pe absolut toti cei care nu sint de aceeasi parere cu ei.
si, cu parere de rau o spun, asta se intimpla cam in toate partidele, dar psd atinge apogeul dispretului si arogantei.


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Un mare nesimtit...Victor Ciutacu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Dl. Ciutacu scrie azi asa pe blogul lui:

“(Romania) – o tara care tocmai este pe cale sa consfinteasca triumful suprem al cercopitecilor, al analfabetilor, al hotilor, al securistilor si al curvelor.”; “Daca mai aud pe cineva cu grija noastra fata de soarta romanilor de la Chisinau, il scuip intre ochi! E valabil si pentru cei care propavaduiesc necesitatea democratica de a da unora care traiesc in afara granitelor dreptul de a decide soarta celor care traiesc inlauntrul acelorasi granite.”

....fara cuvinte.



**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |


Mirela, dar cine e Ciutacu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui hristina

Acum daca tot ati fost decisivi, nu vreti sa veniti si sa traiti cu el de gat?



Si eu am pus intrebarea asta, dar nu mi-a raspuns nimeni. De ce oare?



Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Citat:
citat din mesajul lui ruxandra_sb


Votul diasporei: 115.831 de romani au votat pentru Basescu, 31.045 pentru Geoana


www.hotnews.ro/stiri-politic-6685799-votul-diasporei-115-831-romani-votat-pentru-basescu-31-045-pentru-geoana.htm" target="_blank">sursa




Vikinga, am si o intrebare de logistica. Si cum o sa ii deosebeasca la aeroport pe aia care au votat cu portocaliii sau pe aia care au votat cu rosii... adica daca e sa fie baie de oua la aeroport, sa facem si noi un pic de diversiunea acolo.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |


Ne agatam toti de gat lozinci cu ''Jos comunismul! Jos dictatura!'' si-atunci sunt in deriva, nu stiu exact de cine vorbim ...

Apropo de dictatura- am vazut pe un ziar local din Ro un membru PSD care a iesit cu masini in strada strigand - Am scapat de dictatura!

Ce faci te si face. Ce spui sa si infaptuiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui hristina

Acum daca tot ati fost decisivi, nu vreti sa veniti si sa traiti cu el de gat?



Si eu am pus intrebarea asta, dar nu mi-a raspuns nimeni. De ce oare?





Mirela, raspunde-i Laurei, te rog, cum de ti-ai permis sa votezi si cum iti permiti sa nu te intorci poimaine in Romania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Pentru ca nu e o intrebare, e o insulta, de aceea nu raspundem, ca n-avem la ce. Daca votam pentru Geoana tot asa ne intrebati? Dreptul de vot este garantat in Constitutie si cu asta basta, ofticati-va cat vreti.

Mergi la inceput