Diaspora injurata. De ce pina la urma?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

multumim diaspora!!!

mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Ultima veste la irealitatea :

"voturile din diaspora au fost viciate, a existat turism electoral masiv in strainatate "

Doamnelor v-ati plimbat cu microbuzul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Hei, mai aveti deschis caietelul cu epitete?
Va vorbeste Ciutacu:

triumful suprem al cercopitecilor, al analfabetilor, al hotilor, al securistilor si al curvelor

Revolutia bunului simt s'a transformat intr'o rascoala in toata regula.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

D'aia nu mai pot eu ca ne injura Hrebenciuc. Da, poate am fost mai putin expusi la manipularile lor hehehe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga

Induiosator este votul moldovenilor de peste Prut. Ei chiar ar trebui sa ne atraga atentia. Ei nu au mai votat pt ca-s mai bogati ori cu ochii pe frigidere, in votul lor exista un mesaj pe care trebuie sa-l ascultam cu atentie.




Am sunat o gramada de lume sa mearga la vot!Si le multumesc din tot suflet!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Hei, mai aveti deschis caietelul cu epitete?
Va vorbeste Ciutacu:

triumful suprem al cercopitecilor, al analfabetilor, al hotilor, al securistilor si al curvelor

Revolutia bunului simt s'a transformat intr'o rascoala in toata regula.

Invingem impreuna Romania bunului simt



vaaaaaaaaiiiiiiiiiiii...

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

N-as vrea sa se simta nimeni jignit de parerile mele care sunt personale,bazate doar pe experienta personala...am avut in jurul meu multi prieteni care toata campania electorala au strigat din toti rarunchii Basescu dictatorul,Basescu raul Romaniei,etc...in proportie de 90% acesti prieteni au o situatie financiara proasta din cauza ca au riscat mai mult decat era rational sa o faca, din cauza ca s-au indatorat peste limita admisa,din cauza ca au ignorat toate semnaleler in ce priveste criza economica si imobiliara,in concluzia mea din cauza propriei nesabuinte...le era greu sa recunoasca ca nu au ales corect si au gasit un tap ispasitor...cred ,pe undeva, ca au crezut sincer si s-au agatat cu disperare de aura mesianica creata in jurul lui Johhanis...imi pare rau sa le spun ca nici Traian Basescu si nici Mircea G eoana nu aveau cum sa le rezolve probleme ci doar,ei.insisi printr-o analiza clara a deciziilor pe care le-au luat...Anul care tocmai se incheie a fost un an foarte greu si ptr mine,si ptr familia mea...am murit si am inviat de nenumarate ori, au fost zile si nopti in care am cautat solutii ptr ca ,desi ,nu eram inca in colaps simteam in ceafa spectrul sinistru al unui iminent dezastru...in cele din urma am incercat sa luam unele decizii pe care ni le asumam...vom vedea ce va fi in 2010...cert este ca solutia rezolvarii problemelor sta in noi...politicienii ,indiferent de culoare au facut si vor mai face multe greseli,au facut si vor mai face lucruri bune...dramatizarile nu cred ca -si au rost in niciuna dintre tabere Ps: am votat cu Traian Basescu avand convingerea clara ca acesta l-a bruscat intr-un fel sau altul pe acel copil dar si ca acest film a fost trucat in ceea ce priveste viteza loviturii ptr ca impactul emotional sa fie devastator(nu avem nicio dovada prezentata de vreuna din cele doua parti ca acel filmulet e real sau fals)am votat cu Train Basescu convinsa fiind ca prin anumite mijloace l-a fortat pe Vantul sa-i infiga un cutit in spate lui Geoana...acest fapt insa nu ma face sa-l absolv de vina pe cel din urma,nici sa-l victimizez,nici sa-l cred un om sincer si cinstitam votat cu Traian Basescu ptr ca inspira forta, ptr ca este un redutabil om politic, si nu am votat cu Mircea Geoana ptr ca este un om slab,asa cum reiese din toate actiunile saleparerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

alo diaspora, ati fost cumparati cu brichete...

unii domni nu pot sa creada ce ati votat
http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6688132-pnl-udmr-prm-partidul-verde-solicita-renumararea-voturilor-sectiile-peste-hotare.htm

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Pai nu va spuneam eu un pic mai sus pe pagina ca v-ati plimbat si cu autobuzul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Citat:
citat din mesajul lui vikinga
Inafara de faptul ca Hrebe a dat fara jena si respect diaspora la fund, tot aud din partea PSD-ului ca de fapt romanii din afara au votat asa pt ca-s neinformati.


Bine ca nu v-a acuzat ca ati fi primit mita pt a-l vota pe Basescu.
Iata cum vede PSD-ul democratia ! Prin acuzatii, sabotari si interdictii, atunci cand nu le iese lor pasienta.


allinta

Mergi la inceput