credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Citat:
citat din mesajul lui brazuca25
Dar nu inteleg cum cei din tara regreta ca a picat micutul dictator.


..lasa ca vine acusica marele dictator de la rasarit.. "fratele" nostru mai mare.. si ne-o trage bine, bine

Nici eu nu inteleg cum un om inteligent, un om educat poate sa fie manipulat asa usor.. mi-e sila de noi.. inadmisibil ca la exact 20 de ani de la moartea absurda a acelor tineri sa ne intoarcem de unde-am plecat..

..la discretia rusilor.


o zi trista pentru Romania





Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Najpaaaaa!

Au inceput sa vina procesele verbale de la sectiile de vot (nu iti ia mai mult de o ora sa numeri 1000 de voturi)

Najpaaa
Numaratoarea paralela a PDL, 40% din sectii: Traian Basescu - 50,5%, Mircea Geaona - 49,5%

Si uite asa s'a dus dracu' visul meu de a deveni dizident.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG

Hai mai c-a spus Vadim la Antena 3 ca i s-a luat curentul si asa se face frauda...a vb el cu colonelul de nu stiu unde...voua nu vi s-a luat curentul?
Doamne...mai sper in diaspora si voturile dintre 19 si 21...ca sincer nu vreau sa ne conduca un "prostanac" care se lauda ca cea mai buna fapta a lui a fost ca n-a dat-o pe soacra lui afara din casa. Bleahhh..oare iar se intoarce Iliescu?

Pupici,
Gabriela si baietii


Acuma nu ca-i iau apararea lui Geoana, ca ati vazut ca nu e cazu...Da' intamplarea face ca intr-o anumita circumstanta am cunoscut-o pe soacra respectiva... CREDETI-MA, eu chiar sunt convinsa ca a facut o fapta buna ca nu a dat-o afara din casa! Inseamna ca puterea lui de suportabilitate e imensa...Asa ca de-aia ii suporta peste capul lui asa frumos si sfios pe moguli, Vanghelie, Hrebe, etc etc

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Hai ma Irina, ratezi si postul asta? :))
Daca nu-si baga uciga-l-toaca coada la SC, rezolvi tu cumva :)).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ariel, Ilse daca iese Base promiteti ca va vaccinati?


Invingem impreuna Romania bunului simt



xeno, daca iese Geoana ma vaccinez! sa nu se ia porcina si la mine! Doamne fereste! vezi, si d-asta nu vreau sa iasa G. ca cica nevasta-sa aduce vaccinuri netestate prin fundatia ei...

heyyy, dar despre ce vb noi aici? inca un procent d-ala mare si-mi trece si pneumonia (vezi, daca nu m-am vaccinat?)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Marja de eroare e de 3%, orice intoarcere de rezultat e posibila. Probabil vom sti sigur miine sau poimiine.

Eu vad in felul urmator: daca iese Basescu e neagra, daca iese Geoana e gri. Va fi la fel de rau.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

hai sa vedem si partea "buna: a lucrurile.....a promis tovarasu' geoana locuri de munca, nu??? dar nu a spus unde......hi hi....probabil ca de asta a fost in rusia.....

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Daca nu m-am dus sa votez a fost pentru ca "atat de bine traiesc" dupa regimul lui Basescu incat azi am avut de lucru toata ziua si nu ii cumpara niciunul din ei copilului meu cadou de pus sub brad. Poate mi-as fi rupt o ora sa ma duc, daca as fi avut incredere ca va conta votul meu. Dar cand vedeam hoardele de la Gara de Nord, evident platite sa fie acolo, am preferat sa stau acasa.

SI chiar daca nu am votat, ma priveste si pe mine ce se intampla in tara asta, ca sunt bugetara, spre "mandria" mea. Si deja cu Base simt ca am invatat si eu ce era comunismul, ca nu l-am prins prea mult pe ala original.

Si daca iese Base, ce rezolva? Majoritate nu are in parlament, premier nu are pe cine sa puna ca sa fie acceptat, deci tara se va afunda in si mai mare kkt.

mamik fericita de Denisa Maria (20.07.2007)



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit

nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

io propun sa schimbam titlul subiectului in: sper ca N-A cistigat geoana

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
Si uite asa s'a dus dracu' visul meu de a deveni dizident.

Te visai deja la o palavra cu stelian tanase in fiecare vineri seara!

Mergi la inceput