credeam ca a castigat geoana..

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxandra_sb


Citat:
citat din mesajul lui brazuca25
Dar nu inteleg cum cei din tara regreta ca a picat micutul dictator.


..lasa ca vine acusica marele dictator de la rasarit.. "fratele" nostru mai mare.. si ne-o trage bine, bine

Nici eu nu inteleg cum un om inteligent, un om educat poate sa fie manipulat asa usor.. mi-e sila de noi.. inadmisibil ca la exact 20 de ani de la moartea absurda a acelor tineri sa ne intoarcem de unde-am plecat..

..la discretia rusilor.


Ei, eu aici am o alta parere. Mi se pare ca, in ziua de azi, sfarsit de 2009 ceea ce PSD-ul poate face din Romania nu e o intoarcere sper rusi si nici spre comunism...ci, pe undeva, mai rau...o orientare spre o societate mafiota, a "legii" banului si influentei oculte, a marilor tzepe-ceva de tip sud-american din care numai o dictatura militara mai poate ajunge sa curete raul. Si NU VREAU sa ajungem acolo

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Tocmai ce Antonescu ii multumeste (urmeaza o foarte scurta dar sesizabila pauza in discurs!) candidatului mircea geoana.
Cu doua ore in urma ii multumea domnului presedinte al romaniei mircea geoana. Ce-o fi patit intre timp?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Stati pe pozitii ca Videanu a anuntat ca pe la 11:30 da rezultatele de la numaratoarea paralela de la 50% din sectii.

Edit.cica le da in exclusivitate la Nasul pe B1tv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui brazuca25

Daca nu m-am dus sa votez a fost pentru ca "atat de bine traiesc" dupa regimul lui Basescu incat azi am avut de lucru toata ziua




Boon, deci tu ti-ai dori sa NU ai de lucru?
Bai, cine sa va mai inteleaga? Cand e de munca va plangeti ca e de munca, cand nu e, ca de ce nu e....

Dar cum vroiai tu sa traiesti ““dupa regimul lui Base““? Facand scufundari in Haiti si singura ta grija sa fie ce costum de baie sa porti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisiacob spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Citat:
citat din mesajul lui ruxandra_sb


Citat:
citat din mesajul lui brazuca25
Dar nu inteleg cum cei din tara regreta ca a picat micutul dictator.


..lasa ca vine acusica marele dictator de la rasarit.. "fratele" nostru mai mare.. si ne-o trage bine, bine

Nici eu nu inteleg cum un om inteligent, un om educat poate sa fie manipulat asa usor.. mi-e sila de noi.. inadmisibil ca la exact 20 de ani de la moartea absurda a acelor tineri sa ne intoarcem de unde-am plecat..

..la discretia rusilor.


Ei, eu aici am o alta parere. Mi se pare ca, in ziua de azi, sfarsit de 2009 ceea ce PSD-ul poate face din Romania nu e o intoarcere sper rusi si nici spre comunism...ci, pe undeva, mai rau...o orientare spre o societate mafiota, a "legii" banului si influentei oculte, a marilor tzepe-ceva de tip sud-american din care numai o dictatura militara mai poate ajunge sa curete raul. Si NU VREAU sa ajungem acolo

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!



Ai dreptate! Aviz celor care l-au votat pe Geoana pe motiv ca nu le place chiorul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Dar repede numara Videanu voturile....

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

in spatele lui antonescu la sediul pnl nu este niciun liberal de marca....nici macar unu...de ce???...au pierdut alegerile ...de aia
...unde e orban,melescanu,tariceanu,etc????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Xeno, eu stau cu vaccinul in poseta ca l-am primit pe motiv de medic,cum iese Basescu cum ma vaccinez!
Daca nu iese....prefer sa fac gripa porcina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui brazuca25

Daca nu m-am dus sa votez a fost pentru ca "atat de bine traiesc" dupa regimul lui Basescu incat azi am avut de lucru toata ziua si nu ii cumpara niciunul din ei copilului meu cadou de pus sub brad. Poate mi-as fi rupt o ora sa ma duc, daca as fi avut incredere ca va conta votul meu. Dar cand vedeam hoardele de la Gara de Nord, evident platite sa fie acolo, am preferat sa stau acasa.

SI chiar daca nu am votat, ma priveste si pe mine ce se intampla in tara asta, ca sunt bugetara, spre "mandria" mea. Si deja cu Base simt ca am invatat si eu ce era comunismul, ca nu l-am prins prea mult pe ala original.

Si daca iese Base, ce rezolva? Majoritate nu are in parlament, premier nu are pe cine sa puna ca sa fie acceptat, deci tara se va afunda in si mai mare kkt.

mamik fericita de Denisa Maria (20.07.2007)



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit

nunta noastra




draga bugetara, eu iti sugerez sa cumperi de pe acum cadouri de Craciun pt la anu', pt Paste, pt ziua de nastere, etc....caci daca iese Pinochio cu Patriciu-n varf de bat, jar mananci! nu uita ca esti una din cei 5 bugetari, care stau cu securea deasupra capului. 4 dintre aceste capete vor cadea.....hmmm, cam miroase a ruleta ruseasca nu? iar "ruseasca"???hmmm, ce s-a potrivit!
plus ca, nevotand, nu prea esti de bagat in seama la astfel de subiecte....
eu cu pneumonie si cu munca zi si noapte, am fost si am stampilat. de ce? PT CA IMI PASA! Pt ca e un moment al naibii de important azi si nu am vrut sa fiu vinovata prin absenta.
Oricum, ma bucur ca ai fost teribil de ocupata sa te joci de micul elf, caci Geoana a pierdut votul tau...ca este "virtual" nu ne pasa!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

daca a castigat geoana, sper sa vad la tv in zilele urmatoare, live, fabula cu broasca si boul... s-a umflat atat de tare pana a pocnit!

chiar nu stiu, daca cantindatu' crapa inainte de preluarea functiei, intra cel de pe locul 2 sau se reface scrutinul ?

io votai cu base', pt ca am un feeling ca oricat de rau ne va fi cu el, ne va fi si mai rau fara el. plus ca, daca presedintele e o marioneta, prefer una careia nu i se vad sforile. macar am impresia ca bietului popor roman i-o trage unul singur, nu ca-l fac poshta o gasca intreaga.

restul familiei a votat cu geoana. cica se gandeau la mine, ca-s somera, si geoana face locuri de munca . am suficient IQ sa nu cred... si nici in rusia nu ma duc la munca, in congo sigur e mai bine.

Cristina
www.talentedenazdravani.ro" target="_blank">Talente... de Nazdravani
- mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.
Īncercam sa īnvatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decāt sa cāstigi.
Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite

Mergi la inceput