Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Basescu e mai bun ca impact! Stie ce sa spuna si cum sa spuna!

Dar, asa a fost si acu' 5 ani de zile si....ne-am lamurit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Mey Maia e o mare actritza si asa o sa ramana in ciuda convingerilor ei politice!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Fara suparare dar ne-am lamurit si acum .

Sper din tot sufletul sa se fi lamurit cat mai multa lume .

Acum cu tractoarele in programul rabla a fost si mai dur .

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Ma scuzati ca ma mai sochez inca.

Dar chiar a avut consilieri americani asta, cine iereau(ca sa zic asa) PR-ul lu britney spears? Ca reiterez si io ce zise vikinga si denizel, da madam geoana e asa mai frigida ceva?...niciun zambet cazut in adoratie, nici o privire tampa de indragostita, nimic bre.
Pai se compara cu Michelle Obama, sau madama Bush care ierea(error intdende) numa manuta in manuta cu porumbelu ei si pe scena acolosha sa vada poporu familia unita?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Basescu e mai bun ca impact! Stie ce sa spuna si cum sa spuna!

Dar, asa a fost si acu' 5 ani de zile si....ne-am lamurit!

Da ne-am lamurit...asta e clar. Dar ce te faci ca cel ce se vrea a fi e mai slab pana si in combatere ca cel care e acum? O fi mai bun la fapte....Oare?!? Eu una nu ma risc.

Larisa 6+ si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

denizel, daca iese geoana presedinte, io imi ard pasaportul si cer elvetiei azil politic. Le arat inregistrarea cu "am fost la vintu azi-noapte"

ps: acuma o da cu moneda guvernul johanis, deci asta e chiar asa de gol incit nu poate decit sa ii bage pe altii in fata?

Mami de Mara (19.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Io una ma intreb unde-or fi acum sustinatoarele lui Geoana. Chiar nu mai scrie nici una dintre ele pe aici? De ce?



ii sorb cuvintele, mama draga sau, daca stiu oleaca de matematica, se intreaba de unde face si drege mister geoana atatea dintr-o suma limitata, ca ascultandu-l ma intreb daca se pricepe ori nu la alchimie, sa transforme in aur tot ce-atinge. ca de promis promite bani la sanatate, smurd in fiecare oras, salarii profesorilor (astea le-am prins io recent, ca si-o gasit upc-ul cand sa pice din 5 in 5 minute, fir-ar el sa fie) ... cu un argument beton, de altfel: "de unde bani? o sa gasim noi bani!"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Si in continuare : "Cine este Nicolae Popa???"


Eu stiu ca e unu care a scris TGD ( Teoria Generala a Dreptului) in niste fraze de o juma de pagina, pe care trebuia sa le despart in propozitii ca sa inteleg o boaba...dar cred ca nu pentru asta a fosta arestat :) !

Mergi la inceput