Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamaruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Citat:
citat din mesajul lui Marina

si rujul Doamnei G. de la pauza nu l-ati observat? si uraaaa !!!! ne da Mr G. case si joburi la toti. La 36 de ani sunt tanara nu?

Marina



Da, l-am vazut. Se ruja in fatza camerelor . Cred ca n-a citit cartile alea pe care cica nu le-a citit Xeno :)))))))))))). Alea de le-a citit Geoana :))))))))

Mai, e urat ce o sa zic acuma, dar asa ma port eu cand sunt stresata (daca iese Geoanaaaaa???? ).
Asa.
Deci, cum naiba putea sa stea doamna Geoana (in pauza) langa Geoana, sa se rujeze si sa vorbeasca cu al' de langa ea sau la mobil??? Cuuuuum?????
Mai, da' l-as fi tinut de brat, l-as fi tinut de mana, m-as fi facut de ras pe-acolosa lipindu-mi un genunchi de piciorul lui, i-as fi soptit incurajari la ureche, ORICE in afara de a sta cu fundul la el, care era crispat ingrozitor.
Chiar ca parca ierea soacra-sa :)).


Ieeee, a plecat Maia Morgenstern de-acolosa :).

Protest
Recunosc ca ma jucam odata cu fetita la nisip si a venit o alta fetita sa se joace cu noi. Avea peste 3 ani, s-a asezat in fund in nisip, moment in care i-am vazut pampersul si toate cele (la copiii mai mari dispar colaceii de pe picioare, pamperul nu prea mai are pe ce sa stea), avea si nisip in pampers, recunosc ca am avut o reactie in stomac, fetita vorbea foarte bine, parea sanatoasa.

Daca copilul meu ar ajunge sa-mi spuna cum a spus copilul lui X la 4 ani 'nu ma simt bine la gradinita ca am nevoie de tine acolo sa ma incurajezi', m-as gandi serios ca am dat-o in bara rau de tot.




S-o fi suparat pe el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Turturica sa stii ca si eu am vazut aceasi chestie, a inceput cu Antonescu, ca vai ce alianta a facut cu el, acu ii baga pe altii in fata ce or sa faca aia, nici macar nu sunt la faza de fapte deja facute, vinde pielea ursului din padure.

Saracu daca de el nu o avea nimic sa spuna, ce sa faca si el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Cel putin in societatea in care traiesc sefii cei mai performanti sunt si buni combatanti. Eu n-am vazut unul fara prestanta sa aiba mare castig de cauza, chiar daca ar fi bun profesionist!

Larisa 6+ si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Basescu e mai bun ca impact! Stie ce sa spuna si cum sa spuna!

Dar, asa a fost si acu' 5 ani de zile si....ne-am lamurit!



cum se spune? copii si betivii spun adevarul? sper sa ti se dovedeasca adevarata afirmatia peste 3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

ilse, ups, iar a pomenit guvernul johanis. Stai ca acuma incep sa numar

edit ca sa zic: acuma a zis-o si pe aia cu 5 ani de mandat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

cum se spune?
copii si betivii spun adevarul?



Nu.
Se spune: copiii si betivii spun adevarul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui turturica

ilse, ups, iar a pomenit guvernul johanis. Stai ca acuma incep sa numar




mai bine numara de cate ori rosteste tampenia deja celebra pentru el: "mai aveti decat 3 zile de mandat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

"V-a trimis galeria si raspunsurile la celelalte restante ? "



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Si Dinescu cum sta cu cohoanele rasfirate si numai la birfe cu Antonescu, nici astia nu dau doi bani pe Geoana, dupa cite se vede.Nici nevasta..vai de el..Vikinga 35+ cu cei mai frumosi vikingi: Aldo, Nadja si Letizia mica din burticaAMR 5 saptamini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui mianna

cum se spune?
copii si betivii spun adevarul?



Nu.
Se spune: copiii si betivii spun adevarul


mi-era gandul la copiloii, cu doi i cand pica netu' cand mi-e lumea mai draga, postez intr-o viteza ametitoare.

Mergi la inceput