Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui larissa_79

Trecand de faza absolut penibila cu Vantu in care clar Geoana si-a demonstrat imbecilitatea, trecand si peste faza ca vezi bine nu stie cine e Popa cand pana si sotul meu care nu e politician stia



mai adaugam si "prea tanar la revolutie"

intr-adevar, astea-s chestiile peste care ar trebui sa trecem (sau nu ), fiindca cereau un raspuns spontan, si de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere. dar luand in considerare restul, io ma intreb serios pentru ce si-a luat banii staff-ul de campanie. daca tot avea notite, de ce nu i le-a scris naibii altcineva cu mai mult contact cu realitatea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Am citit o www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/143814/A-fost-sau-nu-arestat-Nicolae-Popa.html" target="_blank">stire ca nicolae popa apare in continuare wanted pe site-ul oficial interpol




se pare ca site-ul interpolului www.interpol.com/public/Data/Wanted/Notices/Data/2005/58/2005_46858.asp" target="_blank">se updateaza mai greu


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Nu pricep

Gasesc tot wanted www.interpol.com/public/Data/Wanted/Notices/Data/2009/89/2009_29089.asp" target="_blank">aici

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie


Nu pricep



nu-i nimic, te-ajut

tot wanted apare si necolaiciuc, la juma' de an de la arestare. pe acelasi site

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Si explicatia logica ar fi ca, atata timp cat nu sunt predati/extradati autoritatilor care au emis mandatul de arestare, raman in baza de date.

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

disperare mare la pesede daca ies inclusiv azi pe sticla cu acest "argument", prin gura tribunului, in pofida oricaror reglementari legale privind ce ai voie sa difuzezi si ce nu in ziua alegerilor


pies: cum fac sa-i transmit fiintei inculte care pretinde ca modereaza ceva in momentul asta la realitatea (n-am idee cum o cheama) ca "scrutin" are accentul pe a doua silaba? deja nu mai suport de cate ori a zis :scrutin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna
pies: cum fac sa-i transmit fiintei inculte care pretinde ca modereaza ceva in momentul asta la realitatea (n-am idee cum o cheama) ca "scrutin" are accentul pe a doua silaba? deja nu mai suport de cate ori a zis :scrutin.

La ei accentul cade intotdeauna pe prima silaba, ca la vantu.
De aceea si postul se pronunta realitatea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilse spune:

Mey simt al umorului ca la romani mai rar, am lesinat de ras la faza cu a very stilish girl...acuma ma gandesc si io asa ca privitoru cu gura cascata de pe margine...astia chiar nu se simt si ei vreun pic asa?

Adica nu stiu pe cine ce sa mai cred(ma refer la sondaje, opriti-l pe xeno si altii sa ne mai sperie)...mai ma invart pe aici, ca pana diseara cred ca fac infarct...auziti cand dau astia rezultatele partiale? pe la 12 ora romaniei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui ilse
...auziti cand dau astia rezultatele partiale? pe la 12 ora romaniei?


cred ca abia maine.

Mergi la inceput