Marea dezbatere

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Bai? Ce facem noi pe acilea? Chiar vreti sa ma fac de ras!?

INSOMAR: Traian Basescu 52,1% Mircea Geoana 47,9%

CURS: Traian Basescu 51,2% Mircea Geoana 48,8%

CSOP: Traian Basescu 51,1% Mircea Geoana 48,9%

CCSB: Traian Basescu 51% Mircea Geoana 49%

Asa ceva....
http://barbosu.catavencu.ro/2009/12/04/sondajele-de-care-va-vorbeam/



Invingem impreuna Romania bunului simt



Pai cu asa scor, cred ai vrea si singur sa te faci de ras!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Bai? Ce facem noi pe acilea? Chiar vreti sa ma fac de ras!?

INSOMAR: Traian Basescu 52,1% Mircea Geoana 47,9%

CURS: Traian Basescu 51,2% Mircea Geoana 48,8%

CSOP: Traian Basescu 51,1% Mircea Geoana 48,9%

CCSB: Traian Basescu 51% Mircea Geoana 49%

Asa ceva....
http://barbosu.catavencu.ro/2009/12/04/sondajele-de-care-va-vorbeam/



Invingem impreuna Romania bunului simt



Altii zic ca astea sint masluite si ca numerele sint altele.

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui sirimie
MAE infirma

Simona, tu cunosti diferenta intre nu a putut obtine si nu ar fi putut obtine? Este precum diferenta intre infirma si confirma

MAE nu a infirmat nimic. Doar a aruncat castana extrem de fierbinte in curtea DGP.


Cum adica "nu ar fi putut obtine" e o confirmare?

Acolo scrie ca MAE primeste cererea si da pasaportul, daca e cazul. MAE zice ca nu a facut asa ceva in 2004. Nu arunca nicaieri gaina.


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog si poze in album
Diferenta intre cum este si cum ar trebui sa fie

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Mai Xeno mai ma pregatisem de opozitie si acuma zdranc pare-se ca se schimba lucrurile....
De altfel,figurile lungi de la pesede si penele care au defilat ieri pe televiziuni sunt graitoare in contrast cu veselia lui TB.
Celor care cred ca ,votandu-l pe Mircea Geoana il voteaza pe Iohannis,le spun sa revada figura lui Iohannis de la inceputul dezbaterii ,apoi pe parcurs,si spre final.E graitoare Si fuga lui precipitata la final cand era anuntat la RTV.
Cum pot sa votez un asemenea idiot???Sa te duci acasa la Vantu ,sa stii de poze si sa te prezinti fara riposta la dezbatere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Lory nu se mai schimba nimica.
Eu sint pregatit sa ma retrag in subterane alaturi de miscare de rezistenta. De acolo vom actiona pentru transformarea Antena3 si RealitateaTV in primele televiziuni de stirbi din Romania.

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui sirimie

Am citit o www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/143814/A-fost-sau-nu-arestat-Nicolae-Popa.html" target="_blank">stire ca nicolae popa apare in continuare wanted pe site-ul oficial interpol




se pare ca site-ul interpolului www.interpol.com/public/Data/Wanted/Notices/Data/2005/58/2005_46858.asp" target="_blank">se updateaza mai greu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Oh..scheise!!



via La coltul strazii

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

privirea lui johannis face toti banii

apropos, i-a mai auzit careva glasciorul asa-zisului viitor premier dupa confruntare? ca eu una nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Uau! Ce tare! Urla invidia-n mine! Se rujeaza fara sa se uite-n oglinda! Mie nu-mi reuseste. Si uite-asa, am ratat sansa de a fi vreodata o "first lady"

cristina d.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Trecand de faza absolut penibila cu Vantu in care clar Geoana si-a demonstrat imbecilitatea, trecand si peste faza ca vezi bine nu stie cine e Popa cand pana si sotul meu care nu e politician stia, pe mine m-a socat Geoana cu promisiunile facute. Ca da, ca face, ca drege. A promis in nestire. Si luna de pe cer era in stare sa o promita. Ori cand promiti in halul asta fara acoperire e clar ca ai o mare problema. Cred ca nici profesorii si nici medicii nu l-au crezut pe Geoana ca le da ceva. Si daca nu l-au crezut...de ce sa il voteze? In schimb..Basescu nu a promis mai nimic. Destul de realist...doar e criza. Nu-s destul de sadica....dar intr-un fel as vrea sa iasa Geoana si dupa ce ajungem in maximul de criza sa ii puna cineva caseta cu promisiunile. Sa vad eu atunci Antenele si Realitatile pe unde scot camasa si ce mai zic sa il scoata basma curata.
Plus intrebarile tampite ale lui Geoana catre Basescu. Nimic cu care sa il prinda. Pana si eu as fi incercat sa scot un as din maneca in acele momente. Daca tot se zice ca a fost Basescu malefic in acesti ani, si, probabil ca a fost, Geoana nu a venit cu nimic concret, cu nimic care sa il usture pe Basescu. Intrebari de gradinita, de doi lei.

Larisa 7+ si mamica de Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput