Bobocei de sept-oct 2008 (214)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

am mai citit si eu din urma

am vazut ca si nausica postase informatiile despre gripa porcina :)

uitasem cat de greu se gaseste o bona, mai ales daca stai in afara bucurestiului....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

intru si eu doar sa dau de veste, ca n-am timp sa procesez ce am citit...mii de scuze!!

cica nu e pojar...e o alergie la ceva...n-a mancat ieri nimci din ce n-a mai mancat...de aseara nu i-am maid at ospen si tot are cele bubite pe el
sunt parca si prin cap, la linia parului, dupa ureche...un pic pe maini si f mult pe trunchi, nimic pe picioare

suntem pe ketof si o solutie calmanta cu care-l dau de 2-3 ori pe zi
nu-l pot tine locului, alearga de colo-colo, cotrobaie peste tot, vrea sa manance prajituri si sa bea din paharele de pe masa....si "vorbeste" intr-una!
n-a mai facut febra ceea ce, da, mi se pare o mare usurare!!


ma bucur ca Teo nu are nevoie de antibiotic!! sanatate multa!!

CD, voi cum sunteti??


Khristin, chaiar ma gandeam la tine zilele astea, ca n-ai mai dat nicio veste


va pup pe toate

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=3" target="_blank">Razvan la concursul Klorane! daca vreti, aici ne puteti vota! c1.jpg
blog cu basca


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

poate va intereseaza, daca nu ati vazut inca, o www.antena2.tv/arhiva/traieste-sanatos/03-11-2009" target="_blank">emisiune despre infectiile repiratorii la copii pe antena 2, a fost saptamana asta
eu am auzit de emisiune, dar nu mi-am gasit timp inca sa o vad. sper ca maine....ca azi avusai muuulti musafiri...

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=3" target="_blank">Razvan la concursul Klorane! daca vreti, aici ne puteti vota! c1.jpg
blog cu basca


mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Claudinna, sanatate multa lui Razvanel

Anca & Carla (13.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Buna seara!

Gata baitza! Acum tati adoarme printesa mare lucru daca nu-i gasesc pe amandoi sforaind

Kristin, am vazut pozele, sunteti o familie implinita. Mi-au placut costumele si machiajul

Claudinna, CD, Gaia, ratonelu , multa sanatate boboceilor si sper sa se faca bine repejor!

Eva, am vazut filmuletul cu Noah, m-a dat pe spate felul vostru de a lua masa. Felicitari pentru rabdare. Eu greu ma descurc daca nu o pun pe Sofia in scaunul de masa. Si cam la fel face Sofia cand trebuie sa-i schimb scutecul: alearga chicotind prin casa si se ascunde.


Multumim celor care ne-au citit povestea nasterii . M-au impresionat cuvintele voastre.

Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Ziua cand lumea a devenit mai frumoasa

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

uitasem cat de greu se gaseste o bona, mai ales daca stai in afara bucurestiului....


Imi pare rau ca trebuie sa treci iar prin asa ceva Cu rabdare cu siguranta vei gasi o solutie buna. Stiu ca si timpul preseaza. Parca Felicia stie o agentie de bone, sper sa nu ma insel.

Daca as fi avut o cresa ti-as fi primit cu drag printesa

Victoria, mami de Anna Sofia

mA fAc MaRe
Ziua cand lumea a devenit mai frumoasa

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Hola,

Noi am fost la verisoara mea in vizite, are si ea o bebelina de iunie. Ma mir ca am supravietuit, chiar imi revin repede. Dar acum mi-e un soomn...

Joy

Khristin ma bucur ca sunteti bne. Cu serviciul cum e?

Claudinna alergie oare la ce? Ma si mir, tu esti foarte prudenta cu alimentele noi. Poate de la ospen...

Fug la baita bebelinei. Acum circula prin casa cu degetul in gurita - adica mami mi-e somnic imi dai tzitzi? Ia sa vedem cat somnic avem noi dupa ce am adormit in leaganul verisoarei celei mici.

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Joy21, esti o draguta

Kristin, bine ai revenit!

Claudinna si Ada, sanatate multa puilor vostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:


Cu intarziere urez si eu LA MULTI ANI pentru Max si Aly_c!!!
Si ieri si azi am ramas singura cu buburuza, asa ca n-am avut timp mai de nimic, nici calculatorul nu l-am deschis... dar a fost vreme frumoasa si ne-am plimbat pe afara... dar se cam ingroasa gluma ca mai e putin de o luna si am examen si n-am reusit sa invat mare lucru...... asa ca luni, de urgenta, vine mama la mine sa stea cu Bianca, ca sa pot invata linistita...

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

buna seara
claudina imi pare rau pentru eruptie, sper sa fie doar o reactie si nimic grav, dar n-am inteles daca ti-a zis dr ca e ok si nu e pojar sau verisoara ta?
oricum multa sanatate vorbaretului

noi tusim, o tuse seaca si din cand in cand a mai avut spasme din alea din stomac de parca ar voma, dar n-a iesit nimic, probabil ajuta eurespalul, sper
astazi l-am si intzepat, sper totusi sa nu fie nicio intoleranta alimentara, in 7 zile avem rezultatul si ar trebui sa tinem iarasi regim dar nu mai rezist psihic
astazi a fost foarte marait, nu stiu daca e de la dintzi sau de la raceala sau pentru ca i-a luat sange, sau or fi toate, la ora 8 era in pat, a adormit si in 5 minute s-a trezit si a bagat foiala la greu, eu am adormit langa el si m-am trezit acum

Joy bine ai revenit
khristin bine ai revenit si tu, am vazut pozele, ati crescutttt si sunteti frumosi si haiosi

multa sanatate boboceilor bolnaviori

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput