Bobocei de sept-oct 2008 (214)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Salut!
Claudinna, Ada sanatate multa puilor vostri!!
CD, Dya voi cum sunnteti?
edit:Cd acum vad ca ai scris....sanatate Mikului
kristin bine ai revenit...imi plac mult pozele voastre , iar costumul micutului este
joy
elly ce examen dai?
anamona sper sa iti gasesti o bona potrivita pentru printesa si cat mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

vad ca se spala rufe pe aici la greu

nu pot decat sa ma bucur si sa ma retrag si eu fin :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Multa sanatate bolnaviorilor, deopotriva mamici si pitici
anca am vazut pozele cu Carla, e o scumpa si o adevarata domnisorica... si are niste falcute...
angelynna sper sa se vindece Crinuta... spor la renovari
sabinel tare nostima Amalia cu cornitele de ren...
ramona si eu am patit la fel cu laptele meu congelat in recipiente din plastic... avea un gust tare nasol... credeam ca e de vina congelatorul meu, ca nu ingheata prea bine, etc... asa ca l-am aruncat si mi-am luat de grija sa mai pun la pastrat.
khristin foarte frumoase costumasele... ca sa nu mai zic de posesorii lor... niste dulci
anamona imi pare rau ca ai ramas fara bona... dar trebuie sa gasesti... mai ales cu criza asta, un job caldut nu e de ici, de colo. Succes!

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Si ca tot vorbeati zilele astea de incalataminte de iarna pentru bebei uitati am gasit aici apreskiuri care mi se par chiar rezonabile la pret....acum nu stiu daca au calitatea cea mai buna desi mie mi se par ok.
Si pt fetele din Bucuresti(ca sa vedeti cum ma gandesc eu la voi)au depozit in Sos Berceni nr. 8 (langa Pta Sudului). Programul este de la 8:30- 17:00.
Daca voi mai aveti si alte surse postati aici sa vedem si noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Hop si eu

Am avut o zi plina. Azi am facut 1 an si o luna iar maine iar e ziua noastra ca doar suntem Gabriel..asa ca ne-am petrecut.
De cand am facut un an nu este zi sa nu fiu surprinsa de ceva nou ce face Radu.saptamana asta am invatat asa...facem pa...ca inainte nu facea, ne uitam pe geam..cand ploua..si-l intreb..mami ploua?...si el poua, il striga pe tataie..tataieee, cere apa..a-pa, ieri a invatat sa ma pupe..ii zic pupa pe mami..si vine la mine si ma pupa pe obraz..ce sa mai sunt topitaaaaaaa


www.flickr.com/photos/37171228@N06/show/" target="_blank">Asa am sarbatorit noi 1 an si o luna si Sf. Mihai si Gavril



Multa sanatate boboceilor bolnaviori!!

Kristin bine ai revenit..super pozele de hallowen

Si pentru ca mai e putin pana la miezul noptii vreau sa urez si eu

LA MULTI ANI TUTUROR CARE POARTA NUMELE DE MIHAI SI GAVRIL !!! ONOMASTICA FRUMOASA!!!!!

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Hello

Babymom am citit cu bucurie ca iti place culoare rosie si ti se pare foarte masculina pt ca avem si noi ghetute ca ale voastre si ca ale Karinutzei doar ca sunt...rosii.Mi-a placut f mult modelul,am cautat toata saptamana si azi abia am gasit numarul lui rosii si am zis asta este,macar nu o sa se deoache apoi am citit postul tau ref la culoarea rosie


Kristin ma bucur ca ai mai dat un semn de viata,sunteti niste frumosi,ador pozele tale.


Cd tinem pumnii la analize.


Luminita suntem bine,sanatosi si voiosi,multumim de intrebare.Face tot felul de pozne,se catara pe absolut orice si mai nou l-am prins ca vrea sa escaledeze patutul de fas pe care il foloseam pe post de tarc,trebuie sa-l strang ca mi-e sa nu cada cu el cu totIn rest e un vorbaret si jumatate si un paracios,daca nu-i dau voie sa faca ceva,ma tine minte si cum vine sotul acasa il trage acolo unde nu i-am dat voie si incepe si ii zice pe limba lui si ii arata cu degetul e mortal,pareste totVoi cum mai sunteti?


Laureta tinem pumnii la control la Stanciu.


mamidestefan tu ce ai citit/auzit despre echinacee la copii sub 2 ani?
Muhh voi ati luat?Homeopata care l-a vazut pe Luca ne-a dat o cura de imunizare care are printre altele si echinacee dar eu am tot citit pe net ca nu e indicata la copii sub 2 ani si recunosc nu i-am dat inca.Voi ce stiti,ce ma sfatuiti ca experte in homeopatie ce sunteti?





de Luca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

si noi suntem fan rosu avem multe hainute rosii, pulovere, bluze, body, trening, chiar si pantaloni (caramizii), avem si caciula dar inca e mare, suzeta cu rosu, carucior rosu

Irina de unde ati luat cizmele rosii, poate poate.... daca nici cu cizmele nu imi da sotzul incap, atunci e bine, mi-a reusit

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

Am revenit
Se trezise buburuza si a trebuit sa o culc din nou
andy_galro dau un fel de examen de promovare la serviciu
baby_boy felicitari pt. progrese! E tare scump Raducu... wow, are trei caluti (de fapt cred ca unul e elefant)... jocheu il faceti
eva tare dulce e Noah... si da, e chiar speedy
babytza multa sanatate mamei tale! Cum ramane cu pastilutele? Putem sa facem luni transferul?

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Ca tot mi-am amintit de pijamaua ROZ, ia uitati ce am eu aici

Musette, sa le poarte Luca sanatos, asa rosii cum sunt!!!

CD, eu in locul tau n-as pierde ocazia de a-i lua baiatului cizmulite rosii. Macar asa... sa-i faci lui tati in ciuda. II spui ca vrei sa i se asorteze cu caruciorul

Cristina, e un dulce Raducu-Gabriel! La multi ani!


Lavinia mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_16 spune:

LA MULTI ANI pentru toti cei care isi serbeaza maine onomastica - Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela
LA MULTI ANI si pentru mine! Ca tot sunt singura, sotu nu-i acasa, Bianca doarme...

PozeBianca
Mamica de Bianca Maria
Bianca

Mergi la inceput