Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *97*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns provista spune:



Ilinca, bebe de Pisigri

Adela-Marisa, bebe de Denisamada

Diana Andreea, bebe de 180882

Gabriel, bebe de Magdyi2001

Rares, bebe de Floric

Valentin Cristian, bebe de carmencar

multi ani frumosi de acum inainte




Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Buna, Provista! ti-am dat 10 cu felicitari acolo la casa si gradina si am scris si 2 comentarii, dar nu stiu de ce nu apar?
SE poate vota zilnic? ca votez
Concurs KLORANE, un vot si mie va rog
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat+de+fericit+e+copilul+tau+KLORANE ad1 ad2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

aditapop buna venit la noi, chiar acum ajunsesem cu cititul la cap trecut exact unde ai scris primul tau mesaj la noi

multumesc ptr vot
apare mai greu ce scrii ... dar apare dupa o zi cred?

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

fetelor va multumesc mult pt aprecierile la adresa puiutilor mei. Bineinteles ca si eu ii mai vad pe ai vostri si cred ca sunt tot f frumosi. va urez bafta la 2 liniute celor care vreti bb 2 sau 3 Va citesc, o sa mai intervin cateodata.

acum ma uit la bebeii mei, ca distractia cea mare zilele astea e ca Lara sa alerge in 4 labe prin casa si Damian se tine dupa ea tot in 4 labe, mai face cate o pauza de asezat in fund si iar o ia de la capat :))))) Si rad amandoi in niste hohoteeeeeeee

Olga, sper ca ai tai sa fie bine



Mami de fetita si de baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

a si incerc sa il votez pe razvan ad1 si ad2 cel care sta pe burtika.. f f f frumos

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

astia pr DC vad ca nu ma lasa sa votez de cate ori vrea muschiul meu
aditapop poti vota oricnd oricat de multe voturi ca cei de pe casa accepta...mai greu dar accepta.. nu au un site asa de grozav ca DC

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

aditapop a aparut votul ci comentariul tau..

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Provista, Dragos al tau e superb!!!va da gata toate fetele cu ochisorii aia minunati
Ok, pun linkul la favorite si votez cat de des pot! bafta! cand se dau rezultatele?
Mersi si noi pentru vot
Ps. vad ca esti din Galati...am avut un prieten, gata gata sa-mi fie sot...am stat o perioada la Galati si mi-a placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

si eu am patit exact asa cu pampersul. de atunci nici sa nu mai aud de ei. copilul asta al meu nu s-a iritat niciodata la fund,nici cand avea cateva zile si de la porcariile lor cu parfum s-a facut ca racul. eu acum nu folosesc decat bab love de la dm. sunt f ok si pretul e la jumatate...ca nu trebuie sa le suport eu costurile pt reclamele interminabile

Citat:
citat din mesajul lui alex2alex

Buna dimineta,
Sper ca ziua de astazi sa fie mai buna ca cea de ieri.

Tocmai am aflat cu stupoare ca sunt cativa bebeii care au facut o iritatie f urata de la Pampers.
M-am mai documentat s-am mai gasit ca au mai patit-o unii si cand s-au plans producatorului , raspunsul a fost ca primesc alt bax de pampersi asta dc au capatat raspuns.

NU VREAU SA FAC ANTIRECLAMA, noi pana acum am folosit numai pampers si n-am avut nimic, dar dc copilul meu ar pati asa ceva din cauza produsului...nu stiu daca as fi intelegatoare (ca numai lotul ala e infestat samd).
Diseara e programata o tura de cumparaturi si-n fruntea listei sunt scutecele absormante....
Voi ce tip de scutece cuparati pt bebeii vostri?

Alex...mamica de Alexandru Ioan



25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui aditapop

Provista, Dragos al tau e superb!!!va da gata toate fetele cu ochisorii aia minunati
Ok, pun linkul la favorite si votez cat de des pot! bafta! cand se dau rezultatele?
Mersi si noi pentru vot
Ps. vad ca esti din Galati...am avut un prieten, gata gata sa-mi fie sot...am stat o perioada la Galati si mi-a placut


multumesc, prin ce perioada zici? oare era sotzul meu cel de care iti placea?

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput