Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *97*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Provista
Nu cred, era sfarsitul lui 2003!
KLORANE, un vot va rugam
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat+de+fericit+e+copilul+tau+KLORANE ad1 ad2

Ps incerc sa tot votez de-atunci dar se incapataneaza sa ramana la 39...mai incerc mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

pai de ce sa nu crezi? noi in 2004 ne-am cunoscut

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

aris intrebai de sterilizat... eu nu mai sterilizez de mult.. cred ca de vreo 3 luni, spal bine de tot cu dish drops si e totul ok

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Provista-e superb Dragos
inna30- Felicitari pentru operatiunea olita! e bine sa fii consecventa, daca asta e opinia ta. dar , te rog frumos, nu fii atat de categorica cand spui "copii tr pusi devreme pe olita, invata mult mai repede sa faca asa decat cand sunt pusi la 2 ani, at nu-ti mai sta, tipa si plange"...intamplator, pentru mine, renuntatul la scutec la 2 ani, in cazul lui Alex, a fost o experienta mai mult decat ok si singurul moment mai "tensionat" a fost cel in care mi-a declarat categoric ca el nu mai vrea nici noaptea scutec ca e baiat mare...am avut o singura grija: sa meraga la baie inainte de somn. nu m-a trezit niciodata noaptea si am avut 2 accidente(previzibile): o data cand era racit si il indesasem eu cu limonada si o data cand a adormit in carucior la o terasa dupa ce bause muuult suc de port si acasa l-am pus direct in pat fara sa-l mai trezesc pt baie.
scuze, nu am nici o pb cu tine cau cu opiniile tale, dar ma deranjeaza teribil generalizarile
Florinela- e complicat cu laptele...bine macar ca stiti clar de la ce i se trage si ca mananaca...kg nici nu sunt asa imp, le recup voi...imp e sa fie el bine in rest....nu or exista si nutritionisti pediatrii?!
Geanina-mult curaj! S-ar putea ca Andreea sa nici nu faca...Anastasia nu a facut cand avea 3 luni si a facut frati-su, chiar daca a pupacit-o de zor inainte de a i se declansa lui.

Noi cica suntem programati la pozarul cresei pe 25 nov

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Provista, ar fi prea mica lumea
Il chema Emi
KLORANE, un vot va rugam
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat+de+fericit+e+copilul+tau+KLORANE ad1 ad2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

ufffffff m-am linistit pe sotul meu il cheama adrian

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

andiaroro multumim

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

pisigri nu am vrut sa te sperii cu lista mea. eu am luat una alta nu chiar pe toate, ma intreba cam ce ar putea lua si i-am dat ex
oricum nu luam nik pana doamne fereste se intampla sa luam gripa. se poate lua ptr imunizare cine doreste

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Hello gagix,

pana acum am recuperat cap trecut, ca aseara am ramas la pagina 8. Gata am terminat.

Shasa, si mie imi pare rau acum ca nu am vb cu Aris insa trebuie sa intelegi o femeie toanta care de abia nascuse. Cat despre freza, multumesc de aprecieri, Robert mi-a facut-o, si nu este frizer.

acum vreo 2 luni se enervase ca m-a tuns unu de ziceai ca imi ramasese o coaja de pepene in cap si a luat masina de tuns sa "ma iindrepte" la 0(zero) . doar ca pe la jumate a zis ca e gata si asa era eu rasa in cap pe partea stanga, iar pe dreapta cu parul pana la barbie-arata chiar bine; de fapt nu stiu cat de bine arata dar ma simteam eu bine.- asa suntem noi mai nebuni (spre exemplu cand avea Vladimir 3 saptamani i-am facut pasaport si am fost in Bulgaria)

La iarna vrem sa plecam cu el in MAroc cu masina (noi am mai fost de 2 ori dar de data asta vrem sa plecam in 3). Stiu ca Olga a fost in Maroc de curand. Spune-mi te rog daca trebuie vreun vaccin special pentru pitic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

bianca2503 unde vad si eu multminunata freza?

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea

www.casa-gradina.ro/galeriile-tale/casa-ta/locul-meu-preferat-1945" target="_blank"> vreti sa imi dati un vot?

Mergi la inceput