Guvernul Croitoru a cazut ... what is next?

Raspunsuri - Pagina 45

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Marilena, nu mi-a scapat, dar n-am crezut neaparat ce-a zis nenea ala ramas cu paguba. Ca doar el a turnat la SRS, deci nu-i vreun sfant. Si daca n-ar fi luat Macovei banii, tot de la el ar fi incercat sa-i scoata ca doar Macovei e "cineva", deci putea fi atacat cu asta. Adevarul numai ei il stiu, dovezi nu sunt. Oricum povestea e din 2007, cand Macovei nu era sef la ANI.
Se poate ca Macovei sa fi fost "cablat" cu buna stiinta tocmai ca sa dea el primul drumul la informatie si sa scape de alte complicatii, plus ca i-a dat in vileag si pe-astia doi.

Pene colorate... cate putin din toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana


Iti repet: electoratul PNL a inteles exact subtextul.



Da' de unde stii tu ce intelege electoratul PNL, cu atata exactitate? Esti atat de categorica...Antonescu e bun, ceilalti sunt rai...presa care-l lauda pe antonescu e buna, ceilalti sunt niste fiare...Pana si PNL-ul e prea mic pentru maria sa!
Daca tie iti place sa traiesti in transa asta, treaba ta! Altii sunt de alta parere.

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Ca veni vorba de electoratul lui Crin uitati'l www.romanialibera.ro/a169798/cine-il-voteaza-pe-crin-antonescu.html" target="_blank">radiografiat aici pana in strafundul posetei.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Hai ca am aruncat si yo un ochi la antonescu. pai asta nene din 1990 nu a facut nimic ...a terminat facultatea prin 85, muzeograf apoi ....si in rest 0.
Mare realizare ca a obtinut pensii viagere pt sportivi.



Dar Basescu ce a facut din 1990 incoa? (Ca inteleg ca ce a facut inainte de '90 nu se pune).

Ceva bun, ce a facut?

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ca veni vorba de electoratul lui Crin uitati'l www.romanialibera.ro/a169798/cine-il-voteaza-pe-crin-antonescu.html" target="_blank">radiografiat aici pana in strafundul posetei.

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Da, xeno...stiam ca imi scapa ceva, nu-mi dadeam seama. Dar mi-am amintit, cand am vazut cine-l voteaza pe antonescu. Exact asa ceva se intampla pe vremea lui Petre Roman, cand femeile erau lesinate dupa el.
Iata ca moda se intoarce...si nu numai aia la haine!
Ce ne facem...Apaca e pe butuci!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Hai ca am aruncat si yo un ochi la antonescu. pai asta nene din 1990 nu a facut nimic ...a terminat facultatea prin 85, muzeograf apoi ....si in rest 0.
Mare realizare ca a obtinut pensii viagere pt sportivi.



Dar Basescu ce a facut din 1990 incoa? (Ca inteleg ca ce a facut inainte de '90 nu se pune).

Ceva bun, ce a facut?

Alina


Vai Alina, ce curioasa ai devenit dintr-o data. Stai ca e pauza, pauza de cautat pe net ce a facut presedintele Basescu.
Bine ca toti il cauta la pantaloni pe Crin, dar prefer unul care nu a facut nimic (a se citi "nimic rau") decat unul care a generat doar scandaluri. Sa se spele pe cap cu ele, daca atat a putut mintea lui de marinar.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Ca veni vorba de electoratul lui Crin uitati'l www.romanialibera.ro/a169798/cine-il-voteaza-pe-crin-antonescu.html" target="_blank">radiografiat aici pana in strafundul posetei.

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Da, xeno...stiam ca imi scapa ceva, nu-mi dadeam seama. Dar mi-am amintit, cand am vazut cine-l voteaza pe antonescu. Exact asa ceva se intampla pe vremea lui Petre Roman, cand femeile erau lesinate dupa el.
Iata ca moda se intoarce...si nu numai aia la haine!
Ce ne facem...Apaca e pe butuci!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Rufus, e mai bine moda barbatilor grobieni? Hm? De gustibus...

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Apropo de Petre Roman....ala a disparut tot in urma unui circ de-a lui Basescu....

S-o fi intors moda, dar lui Basescu atat i-a fost. S-a cam prins lumea...A incercat el si cu Tariceanu, ce a facut cu Petre Roman, dar nu i-a mai mers ....


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
A incercat el si cu Tariceanu, ce a facut cu Petre Roman, dar nu i-a mai mers ....



Lui Petre Roman i-a luat sefia partidului...lui Tariceanu cum era sa-i faca acelasi lucru??? De ala a avut grija Crinulet...dragutul de el!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ingrid S


Rufus, e mai bine moda barbatilor grobieni? Hm? De gustibus...




Nu...n-am pretentia la asta...e moda gigoloilor...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput