Sarbatori crestine pentru batranii nostri!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Cricor sunt sigura ca au intrat, maine ajung la banca sa scot extrasul. Multumesc mult"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna Danat,Multumesc fff mult pentru donatie, am mai confirmat pe PM datele si credeam ca e vorba despre acelasi lucru.Sigur ca da, confirm datele din prima pagina.Inca odata va multumesc si va tin la curent"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui buggy

Buna Danat,

Multumesc fff mult pentru donatie, am mai confirmat pe PM datele si credeam ca e vorba despre acelasi lucru.

Sigur ca da, confirm datele din prima pagina.

Inca odata va multumesc si va tin la curent


Despre acelasi lucru era vorba. Ti-am trimis azi 240 eur.
Te rugam sa ne anunti cand ii primesti. Am specificat pe dispozitia de transfer "Ajutor pt. batrani".






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Multumesc purple ca te-ai ocupat!
Buggy merci de confirmare, inteleg ca banutii sunt pe drum



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Va multumesc mult! Imediat ce intru in posesia extrasului de cont va confirm."Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buggy cu placere (zic in numele tuturor fetelor de la MJ) si ma bucur ca ti-am putut ajuta si noi in actiunea ta frumoasa pentru batrini.
Mi-ar fi placut sa iti pot fi alaturi, insa distanta nu imi permite acum acest lucru.

Succes mult si sa iti dea Dumnezeu sanatate sa mai faci din astea


Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Inca odata multe, multe multumiri. Maine la 10 merg acolo, daca mai poate sa vina cineva e cu multa placere invitat"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buggy draga, as vrea sa te rog sa faci o modificare pe prima pagina: nu am donat numai eu si purple, ci Fetele inimoase de la Subforumul MJ de pe DC!
Noi doua doar am tinut legatura cu tine mai indeaproape, insa as dori sa te rog sa treci pur si simplu ca mai sus, fara numele cuiva anume.
Ne bucuram ca am putut sustine si noi cauza pt care lupti tu!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Danat am modificat In legatura cu fotografiile, din pacate nu am voie sa le fac publice pe internet dar vi le pot trimite pe e-mail daca imi dati un PM cu adresa.Va doresc Sarbatori Fericite si ne revedem in ianuarie, poate cine stie, veti merge si voi odata cu mine sa-i vizitati pe batrani. In legatura cu banii ramasi, eu tin aproape de ei, cum am scris si pe prima pagina ii putem folosi la urmatoarea activitate sau imi spuneau cei de la asistenta sociala ca le-ar fi util un LCD cu diagonala mai mare in clubul pe care-l au ( au deja un televizor) Ramane sa ne sfatuim in ianuarie.Craciun Fericit tuturor!!!!"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buggy am vazut si-ti multumesc!

Cat despre foto, noi avem o adresa comuna: fanclubmj@yahoo.com
Daca ni le poti trimite, cred ca s-ar bucura si celelalte fete!

Pupici si sarbatori tihnite tuturor!!!



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput