Sarbatori crestine pentru batranii nostri!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

Ce bine ca au ajuns, mi-a fost tare teama ca se intorc, ca anul trecut

Pt mine a fost usor sa le trimit, dar v-am dat de lucru acum, sa scrieti atatea felcitari :)))

Felicitari, sunt sigura ca o sa fie foarte frumos, ca la fiecare actiune organizata de andreea

24+ viitoare mamica de David Nicholas, asteptat pe 6 Martie 2010
Asa creste bebe

"Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Uta_ciun felicitari! O sa fi mamica, eu acum am vazut Si eu imi doresc dar vom vedea ca am ceva probleme.Te pup si te tin la curent.Buggy"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buggy, o sa contribui si eu in memoria parintilor mei...asa cum am mai facut-o...


bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari, mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Evident ca sunt aici,(aproape) ca de obicei.

Incerc sa vad daca pot face rost de sponsorizare de la companie, nu promit ca e criza, deh. Insa de la mine vei primi PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Multumesc Carolinah "Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Cand se stabileste exact ziua in care se merge la camin sa ma aveti si pe mine in vedere.Am adunat carti si ne straduim sa facem cat mai multe tablouri.
Daca mai pot ajuta cu ceva sa nu ezitati sa imi spuneti.
Cu drag,Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna Ade,Scuze de intarziere, inca nu am stabilit data exacta. Te anunt pe PM.Multumesc mult "Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buggy ti-am dat un PM cu o propunere din partea fetelor de pe sub-forumul Michael Jackson. Asteptam cu interes raspunsul tau cand intri pe aici.




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Buggy revin cu completari: asa cum ti-am explicat, fetele de pe subforumul MJ au placerea sa te spirjini in proiectul tau cu batranii, si am dori sa trimitem in contul deschis special pt aceasta suma de 1.000 RON.
Te rog sa ne confirmi ca totul a ramas neschimbat (date de cont, actiunea ) si in cel mai scurt timp dupa aceea vei avea banutii.





Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"Itīs all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Buggy, am trimis niste bani (transfer bancar- 50 pentru batrani, 50 pentru copii).
Speram ajunga pana acum - transferul a fost facut pe 4 dec.

Mergi la inceput