Ghiocei-Martie-Aprilie 2009 *(92)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

LA MULTI ANI! Luana
Alma
LA MULTI ANI! Dragos, bebe de Provista



Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:


Luana- printesica motzata
Dragos- ochisori frumosi

Alma, ingeras fluturas

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 6 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27


Luana- printesica motzata
Dragos- ochisori frumosi

Alma, ingeras fluturas

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 6 luni
cum am venit pe lume

si de la noi.



Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

LA MULTI MULTI ANI MOTZATEI PRINTESE LUANA!!
LA MULTI MULTI ANI LUI DRAGOS "OCHII LUI/ FURA INIMA ORICUI"
MULTE PENTRU ALMA!

Sa incerc o oarecare ordine:
Monnvas, cand am vazut prima poza veche m-am gandit ca esti neschimbata! Incredibil ce ti s-au pastrat trasaturile si chiar ai fost un bebe super-frumushel.(si-mi pare rau pentru trauma ta cu lipsa de Barbie!)
Vai, Alexandra si David...sunt superbi, cum se joaca ei acolo...si cand isi sug amandoi degetele si Alexandra se uita "in ograda" lui David, parca ar zice "hmmmm, oare n-o fi mai bun degetul lui?!" In orice caz iar ati pus poze compromitatoare, eu cred ca baga Brisuca rapid divortz, cat o fi David de shef...
Ayla, eu nu am zis nimic de ce as face eu ca mi s-a parut redundant; din moment ce e clar ca pastrezi copilul, ce sens au tot felul de proceduri invazive? Stiam ca la concluzia asta vei ajunge si tu. Nici eu n-am vazut ca ai postat ceva rezultate, cand am intrat pe un link pus de tine aparea ceva cum a zis si Monnvas.
Felicitari pentru Adelake! Vedeti cum e valabia zicala cu "esentele tari care se tin in sticlute mici"?
Felicitari si pentru dintii gemeni ai lui Petrean!
Dyana, eu sigur nu arunc cu rosii, ca nici eu nu-i fac program la tzitzi, isi face ea singura la 3 ore de obicei, dar daca vrea (mult) mai des sau mai rar, e servita, ea comanda! (ea stie cand ii e foame/sete/somn/urat, nu programul)

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

LA MULTI ANI LUANA
LA MULTI ANI DRAGOS
pt. ALMA

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monamour spune:

Buna si la multi ani sarbatoritilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

LA MULTI ANI Luana si Dragos!!!

Un gand bun pentru Alma


Sunt tare fericita!!! De 1 saptamana n-am mancat deloc paine, paste si dulciuri si am slabit 2 kg Si m-am cantarit dupa ce am mancat. De ieri m-am apucat si de sport (deocamdata in casa - abdomene, genoflexiuni si alte tampenii)


Fug sa recuperez.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela78 spune:

Am mai scris odata mesajul asta si s-a intrerupt curentul..

Deci, super dragute pozele cu Alexandra si David Mi-ar fi placut sa-i vad life cum se joaca/trag de par/dragalesc ei impreuna Iar David are deja o fata de om MARE

Olga, bravo pentru prezenta de spirit la volan! Bine ca nu s-a intamplat nimic, stie DD

Novus, multumim pentru link-ul cu diversificarea! Ce scrie acolo ca spanacul+broccoli se introduc abia pe la 10-12 luni Ianis mananca pe rupte conopida, broccoli si spanacul, sint preferatele lui, dar nu se da in vant dupa morcov, cartof...




Elena, fericita de Ianis Cezar (04.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

no..si acum..sa ma plang..
ieri am fost cu gemenii cei infundati la dezobstructie nazala...ce a scos ORL-istul din nasucurile lor..m-am socat..a spus ca nu au nimic(medical)..doar ca sunt putin mai sensibili..si de la vremea umeda..mucesc si sunt f infundati...vom merge cateva zile la desfundat..am lesinat cand am auzit cum urla..(sotul i-a tinut)
Si...Andrei e un baiat foarte istet..mi l-a laudat azi educatoarea..ca e singurul copil care spune o poezie dupa ce-o aude..si o spune singur fara ajutor
si..s-a procopsit cu o otita la urcehea drepta..acum...si el merge la dezobstructii...si ia antibiotice...(nu ca gemenii care au scapat fara nimic)
cam atat..am avut de spus



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdyi2001

Gata sau incarcat. Vizionare placuta, eu merg la .

Noapte buna!

Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
Cei trei Palmieri

Povestea ei,povestea lui,povestea noastra...


Ce de-a ratuste Ii place lui Gabriel la piscina?


Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput