LMA Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (345)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

LA MULTI ANI
Alesia, surioara deja mare de mami rnico
Stefan-Mihai de mami lilianamarcu!

Sa va fie vietile minunate!


===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxali
eu sant varza din cauza unor probleme familiare


Sper sa treaca cu bine!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si delfinas(a)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Uau! Erina! Felicitarile noastre! Eu una asa credeam, ca o sa ai baietel ca sa ai pereche si sa fie totul perfect. Si am avut dreptate. Asa ca, don't worry, be happy! Este minunata vestea! Numai bine in continuare!

Emma si Andrei (21.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Felicitari, Erina, pentru vestile de la echo ! Cred ca Daria va fi tare incantata de un fratior care sa aiba grija de ea cand va fi mare !

Roxali, imi pare rau sa aud de probleme, sper sa se rezolve totul ! Multe

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



Sonia de mami Ali

Sa fii sanatoasa, fericita si sa ti se implineasca toate dorintele alaturi de cei dragi!

scuze de intarziere

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni
foto2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



Alesia de mami Rnico
Stefan-Mihai de mami Lilianamarcu

La multi ani, sa fiti sanatosi, fericiti si sa vi se implineasca toate dorintele alaturi de cei dragi!


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni
foto2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Buna dimineata!!!

La multi ani frumoasa Alesia !!! Sa fii mereu binecuvintata cu noroc si fericire!!!Rnico sa va traiasca printesa!!! Petrecere frumoasa!!!
Gasesc ca este extraordinarcaputeti locui in Sibiu. Bucurestiul e un oras atit de stresant!

Felicitari pentru inceputul diversificarii la Tudor! Multumesc mult pentru mesaj!!!

La multi ani Stefan-Mihai de mami lilianamarcu!


-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)
18+ cu

L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Nana, asteptam vesti bune de la voi.

Ana, Sabina,Emma, Rox, sanatate micutilor.

Erina, felicitari pentru bebe –baietel , ce ma bucur pentru voi . Multumim de vestile bune. Sa fiti sanatosi , sarcina usoara in continuare.

Ramona, felicitari papanasului pentru renuntarea la pampers.

Ayumi, succes in proiecte, cam greu cu doi papanasi…

SabinaY, ce minunatii de fetite…

Teo , frumoase creatiile tale in menajarea casei. Mihnutu dragutu a avut invitate deosebite.

Adi, felicitari ca reusesti sa faci fata unui asa program la cei doi copilasi.

Alina, felicitari pentru noua proprietate , sa se transforme in visul dorit!






mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni
foto2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Erina, felicitari din suflet, s-a adeverit din nou ca intuitia de mama e cea corecta! Si mie imi place tre mult numele David si e o alaturare asa frumoasa David-Daria! Inteleg si ce spui referitor la stropul acela de dezamagire, dar pe de alta parte trebuie sa fie minunat sa cunosti si o alta perspectiva, cea a unui baietel in familia voastra, si mai ales sa iti faci sotul asa fericit. Felicitari din suflet si ma bucur ca bebelusul e perfect!

Roxana, saracutul Andrei, e asa pacatoasa tusea asta!

Papanasha, la asa invitati de seama ma mobilizez oricand!

Ali, sper sa te linistesti si tu!

Felicitari Alessiei, La Multi Ani!


Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 24 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Yaia, Ema iti prezisese inca un fecior! Eu tot insist pe aici cu caruciorul roz in ce te priveste!Sper ca nu ai de gand sa ne tii in suspans pana la nascare????

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Emma Sofia 24 +

Mergi la inceput