Guvernul Boc a cazut - what is next?

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui olympia
Si daca asa, pe ultima suta de metri, primarul Sibiului si-ar anunta candidatura pt prezidentiale? Ei, ce ziceti de asta?

Ar fi minunat!

Dar, caci avem un mare dar, pe cine ar desemna el prim ministru? Ia sariti repede cu propuneri! (Lucian Croitoru? )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Noi facem bolboroci p'aci,ne razboim care cu zeus,care cu Crin si sa vedeti voi ce-o sa ne mai jelim noi,cand o fi geona presedinte.El si psd-ul au cel mai mult de castigat in urma acestui circ!

"La vita e bella"
www.lizidesign.com/" target="_blank">Bijuterii hand made
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Crin a dat'o ca'n curtea scolii: www.crinantonescu.ro/Blog/crinantonescu/art/260/ROMANIA-BUNULUI-SIMT.html" target="_blank">furaciosuuu furaciosuuu

Noroc ca fuse unu, tot de la ei, mai rapid de mouse si scrise care fu primu'

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Stati asa incepe o noua paruiala: pe sloganuri!

Basescu si Crin au sloganuri asemanatoare.


Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Site'ul lui Basescu era on-line de sambata seara cu "Vreau o Romanie a bunului simt". Duminica dimineata (vedeti link'ul de mai sus) deja se radea de Basescu cu tot cu mesaj.

Pe duminica dupa-masa apare si Crin strigand ca era de fapt ideea lui si ca sa ne demonstreze asta pune o www.crinantonescu.ro/UserFiles/Image/Poster_300x500mm_CA-01.jpg" target="_blank">poza.



Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Sutu nu e "de la ei", ce-ti veni?
Uite-aci opinie: http://lilick-auftakt.blogspot.com/2009/10/nesimtitul-basescu-fura-bunul-simt-de.html

Valentina, membrii cultului lui Basescu sint in permanenta cu tunurile pe Crin si doar pe Crin, pentru ca stiu ca acesta chiar i-ar pune probleme lui Basescu in turul 2. Cu Geoana i-ar fi mai simplu.
Cel putin asa se credea pina acum, pentru ca evolutia din ultima vreme a situatiei il arata pe Dl. Basescu tot mai aproape de esec, indiferent de oponent.
Deci fanii Base chiar risca sa se procopseasca cu Geoana, daca mai continua astfel. Poate ca le va placea, mai stii? :P

Vazurati, da? Zisele de la PrimaTV. Base a mai dat juma' de pas inapoi. Mai ieri ameninta cu anticipatele. Acuma il lasa pe Boc interimar. Cica lasa numirea prim-ministrului in sarcina viitorului presedinte.
I s-a taiat logica precum maioneza.

Simona, eu zic ca chiar i-ar prinde bine un an pe mare. Sa se mai reculeaga, sa-si mai vina in simtiri.
Cu barca gonflabila, sau cu colacul-ratusca, probabil, ca flota nu mai avem...



Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
cu tunurile pe Crin si doar pe Crin, pentru ca stiu ca acesta chiar i-ar pune probleme lui Basescu in turul 2.


Ahahhahahah!!!!

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
...membrii cultului lui Basescu sint in permanenta cu tunurile pe Crin si doar pe Crin, pentru ca stiu ca acesta chiar i-ar pune probleme lui Basescu in turul 2.



Oare de ce crezi tu asa ceva?
Este evident ca, cel putin in acest moment, omul ala e departe de presedentie...as zice ca-i chiar inofensiv, dar in politica lucrurile se schimba. Inteleg ca esti optimista, dar...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Oare de ce crezi tu asa ceva?

Pentru ca:
1. Basescu prefera sa-l aiba, in turul 2, pe Geoana drept contracandidat, nu pe Crin.
2. Altfel nu-mi explic cum de useri DC, care altfel par absolut OK, isi pierd atita timp si energie ca sa puna lupa pe fiecare scama gasita lui Antonescu. De ce ar face-o daca Antonescu ar fi loser din start?
------------------

Despre sloganul de campanie: http://www.inpolitics.ro/articole/48334/Fura-fata-hop-i-tata-Traian-si-EBA-hoti-de-sloganuri.html

B.nica, am gasit si un articol proaspat despre Rosia Montana: http://www.inpolitics.ro/articole/48331/Rosia-Montana-ultimul-tun-al-guvernarii-Boc.html

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Nu uitati de Elicea de OptZecisiNoua de Metri:
http://www.inpolitics.ro/articole/47694/Acuzatie-soc-a-PSD-Basescu-a-distrus-un-vapor-in-1998-incercind-sa-l-manevreze.html

Ileana, tu parca erai mai greu de pacalit.

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput