Guvernul Boc a cazut - what is next?

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Si tu mai putin superficial.

Te cramponezi cu atita incintare de cifra scrisa gresit, incit uiti sa citesti articolul. Care nu despre elice este.

Edit: pina acum te-a intrebat si Ingrid, te-a intrebat si Simona, si Alina, nu ai raspuns. Te mai intreb si eu inca o data: daca Antonescu nu merita mai multa atentie decit un banc prost, de ce ii acorzi tu atita???


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
B.nica, am gasit si un articol proaspat despre Rosia Montana: http://www.inpolitics.ro/articole/48331/Rosia-Montana-ultimul-tun-al-guvernarii-Boc.html

Ileana, nu stii cum trebuie sa o iei pe b.nica:
GMP, compania lui Felix Tataru, care tocmai a lansat cu surle si trambite site-ul de campanie al lui Basescu, este autoarea spoturilor publicitare pentru RMG. [emoticon cu b.nica lesinata]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Edit: pina acum te-a intrebat si Ingrid, te-a intrebat si Simona, si Alina, nu ai raspuns. Te mai intreb si eu inca o data: daca Antonescu nu merita mai multa atentie decit un banc prost, de ce ii acorzi tu atita???



De dragu' vostru?

Da' daca va deranjeaza ...

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Pai scopul afirmat nu ne-ar deranja, ba chiar ne-ar induiosa :), insa modalitatea in care o faci ... ...

Capcaune, habar n-aveam care-i firma care face reclamele... Chiar asta e?


Despre "Vreau o Romanie a bunului-simt", www.crinantonescu.ro/articole/248/Vreau-o-Rom-nie-a-bunului-sim-o-Rom-nie-a-respectului-fa-de-cet-ean-o-Rom-nie-care-s-i-rec-tige-pres.html" target="_blank">aici, inca de vineri dimineata, in discursul lui Crin la depunerea candidaturii.
Altfel, eu sint de acord cu amindoi, si eu vreau o Romanie a bunului-simt .
Si ma bucura ca Dl. Basescu vrea in sfirsit si el o Romanie a bunului simt, asadar o Romanie fara el.


Oricum, D-lui Presedinte deja i s-au incilcit gindurile in cap. Cuvinta catre popor macar o data pe zi, si transmite, de fiecare data, alte mesaje.
Oare miine ce ne-o spune?


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana
Capcaune, habar n-aveam care-i firma care face reclamele... Chiar asta e?

Chiar asta. Axa Basescu - GMP - RMG functioneaza de ani de zile. [emoticon cu b.nica mirata]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ma deranjeaza o idee in toata disputa despre premier. Anume ca majoritatea aia e "nascuta, nu facuta". Explic: argumentul pt respingerea lui Croitoru e ca "n-are majoritate" (un fel de "n-are ochi albastri" sau "n-are diploma de licentza"). Asta nu e un argument. E treaba lui sa-si faca majoritate. Majoritatea nu e ceva picat din cer, care nu se poate face/desface/schimba (dovada raz-raz-raz-raz-razgandirea UDMR). Daca ar fi iesit unul sa zica "Iohannis e mai bun decat Croitoru", "e mai potrivit vremurilor" bla bla ar fi fost un argument. Dar asa... am impresia ca sunt prostita-n fatza.

Nu ma luati de Basescofila. Ma bucur ca a scuturat oleaca pomul cu prosti, m-a dezgustat EBA (culmea e ca madam Udrea, cu tot cu decolteurile ei generoase, n-a fost proasta degeaba; pretenii care lucreaza in turism zic ca de cand a lansat neshte programe le-au crescut incasarile si in fond asta conteaza), mi-am pus mainile-n cap cand am vazut cum arata guvernul Boc - in Boc aveam incredere, dar Berceanu? Videanu zis Adriean Vicleanu? Give me a break!. Dar deocamdata nu gasesc o oferta mai buna. Acum 5 ani speram ca primarul Timisoarei, mr. Ciuhandu, sa mai incerce o data la prezidentiale, dar corabia deja naufragiata a PNTCD s-a scufundat de tot.

Cat despre scandaluri... Pe vremea lui Iliescu se fura si era linisteeeee. Dormeati mai bine atunci?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui iileana
B.nica, am gasit si un articol proaspat despre Rosia Montana: http://www.inpolitics.ro/articole/48331/Rosia-Montana-ultimul-tun-al-guvernarii-Boc.html

Ileana, nu stii cum trebuie sa o iei pe b.nica:
GMP, compania lui Felix Tataru, care tocmai a lansat cu surle si trambite site-ul de campanie al lui Basescu, este autoarea spoturilor publicitare pentru RMG. [emoticon cu b.nica lesinata]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Edit: pina acum te-a intrebat si Ingrid, te-a intrebat si Simona, si Alina, nu ai raspuns. Te mai intreb si eu inca o data: daca Antonescu nu merita mai multa atentie decit un banc prost, de ce ii acorzi tu atita???



De dragu' vostru?

Da' daca va deranjeaza ...

Come to The Dark Side ... we have cookies!



Imi vine sa plang. Multumesc Xeno ca existi si ca dai un sens vietii mele.
Acum, poti sa renunti la atacurile catre Crin si sa le canalizezi cu osardie catre (cica) candidatul aflat pe pozitia a doua la grila de start, recte Geoana?
Ce dracu' mai Xeno, chiar asa bun prieten iti e, de nu vrei sa scoti o vorbulita despre el?

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui iileana
B.nica, am gasit si un articol proaspat despre Rosia Montana: http://www.inpolitics.ro/articole/48331/Rosia-Montana-ultimul-tun-al-guvernarii-Boc.html

Ileana, nu stii cum trebuie sa o iei pe b.nica:
GMP, compania lui Felix Tataru, care tocmai a lansat cu surle si trambite site-ul de campanie al lui Basescu, este autoarea spoturilor publicitare pentru RMG. [emoticon cu b.nica lesinata]


Ei lasa, sa ma vedeti pe mine lesinata azi la INDAGRA,.
Ca in fiecare an eu si dupa cum am vazut, nu sunt numai eu cu aspect de Bucuresti la Targul fermierilor,m-am dus sfidand ploaia si familia,la vanat de plante si seminte(anul asta am luat in consideratie si un sistem interesant de udare cu picatura!).M-am ales cu niste ciudatenii de seminte de le caut in disperare pe net,dar sa revin la topic.
Peste cine dau eu cu sacosa cu prospecte,trandafiri si seminte(de ziceam:Doamne sa nu dau peste cineva cunoscut!)la Pavilionul cu bovine dar mai ales,brrr!tauri?
Peste Basescu,na ca il vazui si eu "natur"!
Vreau sa va spun ca daca nu eram asa de plina de trandafiri ma duceam si ii uram de bine si il felicitam ca nu era "betonat"de SPP.Bravo lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Vaz ca b.nica chiar a lesinat imediat ce a deschis forumul.
Las ca ii aruncam o galeata de apa rece:
www.ecomagazin.ro/au-vrut-sa-mute-retezatul-pentru-drumul-lui-basescu/" target="_blank">Basescu calca cu buldozerul peste florile de colt

PS. www.realitatea.net/gigi-becali--romanii-sa-nu-l-mai-voteze-pe-diavol_642976.html" target="_blank">Nu iese fum fara foc: drumul Cerna-Jiu are numarul 66A

Mergi la inceput