Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Cine-i doamna Grecu?


Dana Grecu antena3


Aha...am inteles.
N-am inteles ce se va intampla daca va prezenta "cocalarul" stirile cu doamna Grecu.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Rufus, uite o mostra din isteria penibila a nebunei Grecu. Ca sa nu fim acuzati de partinire politica am ales o secventa in care moderatoarea isterica tipa la niste ... oamenii de stiinta.



Tu ti-o imaginezi prezentand vremea? Tipand din toti rarunchii ca-n Bucuresti vor fi 30 de grade?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Rufus, uite o mostra din isteria penibila a nebunei Grecu.

Tu ti-o imaginezi prezentand vremea? Tipand din toti rarunchii ca-n Bucuresti vor fi 30 de grade?


Pai, n-a zis nimeni ce stiri vor prezenta...prin asocierea cu "cocalarul" mentionat, probabil ca vor prezenta numai stiri cu/despre Basescu si Udrea. Si atunci vor avea de tipat!
Sa-l ia si pe alalalt de la antene...care-i la fel de "cult"...imi scapa numele. Va dati seama ce stiri ies din rarunchii lor?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Hap-Ciutac'su'?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellej

Btw, vineri dimineata la Guerilla dobro si craio vorbeau cu turcescu despre conflictul lui cu MB si l-au catalogat pe MB drept "cocalar media" I se potriveste perfect!

Aoleu si "dobro si craio"sunt cine stie ce modele sau cum?
Pentru cine nu doreste sa vada pe x,y,z la tembelizor exista telecomanda!Eu nu-s ce va chinuiti sa-l urmariti daca nu-l placeti!
Nu-mi place Cristoiu, schimb canalul, nu-mi place Badea, de asemenea!nu pot sa-i sufar pe carcotasi, pa, ura si la gara!
E atat de simplu!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

eh, barfim si noi, dar eu una sigur zapez mai departe ca mi s-a luat. Imi place cand face adunare Gadea, in viziunea lui crema antenelor:Badea, Ciutacu, Grecu, Vranceanca si mai sunt si victime pe langa, cateodata, adica oameni de calitate, uaaau e ceva creepy, parca e o sedinta de partid in care fiecare se tzuca unul pe altul sau pe ei insisi, dc sunt si invitati buni, se vede discrepanta horror, oricate bunavointa ai avea cu cremosii.
Badea latra(scuzi, dar chiar o face si cu spume chiar) la adresa lui X,Y,Z in emisiunile lui, dar dc e pus fata in fata cu unul dintre cei latrati se face mic si zambeste cel mult ironic, de obicei parca nici usturoi n-a mancat nici gura nu-i miroase. Si ce i s-a urcat la cap campania cu alergatul, ca "a strans el, Badea cel Sportiv" 'tata lume'n dictai parcu'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Nu vad chiar nimic rau ca cineva sa faca sport!
A nu se uita: 'nu va place ANTENA 3 din varii motive cum am mai spus si mai sus....schimbati canalul!
Nu i nici un bai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Topicul se numeste "va place MB?"
ce zic io si ce spui tu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Stati putin...cine zice ca-i urmaresc in direct? Nu ma uit niciodata, asa ca n-am ce sa schimb. Citesc presa...si apar acolo cu perlele existentei lor.
Si apoi raspund la intrebari pe Forum.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Stiati ca Mircica si Raduleasca pe cand erau ei mai mici se priveau reciporc cu pasione? http://www.247timisoara.com/stiri-7272-mihaela-radulescu-a-fost-atrasa-de-mircea-badea.html
iar actuala parca are ceva din Raduleasca, asa silfida, cu o claie creata si roscova peste doua gropite igzact ca MR cand era cinera si netunata...

Mergi la inceput