Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adisirazvan spune:

Capcaunul, la ce te referi?
Ne dai un link, te rog?

hainutecopilasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Linkul este cel postat de Rufus. Mircea Badea, in mintea lui intunecata, se crede egalul celor doi artisti. Un limax se crede egalul fluturilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Deci am auzit emisiunea in care MB spunea ca cei de la impozite au facut o mare lista cu persoanele care nu au platit nu stiu ce TVA minuni si ca in lista aia e si Beligan si MM printre altii
Nu a spus ca el e egalul lui Beligan
====================================================
Dar binenteles vorbim de RO si se moare de grija altuia...alte probleme nu sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Nu a spus ca el e egalul lui Beligan



Nu. Ca e in cardasie cu ei
Desigur, pentru Badea TVA-ul este "minuni", pentru restul obligatie.
Nici n-are din ce plati...a dat si camasa de pe el. Lui Basescu, probabil.
http://www.libertatea.ro/detalii/articol/mircea-badea-in-maieu-la-emisiune-din-cauza-caldurii-341458.html

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Btw, vineri dimineata la Guerilla dobro si craio vorbeau cu turcescu despre conflictul lui cu MB si l-au catalogat pe MB drept "cocalar media" I se potriveste perfect!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Cocalarul media
va prezenta stirile cu dna Grecu !!!
Cine nu l accepta e liber sa schimbe postul.
Sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Pai si poate sa prezinte stirile si cu Obama! No si?
Sunt lucruri pe care le zice bine, dar le tooooooooooot zice de cativa ani buni, deja e obositor. In rest, vorbeste ca un frustrat de cei care nu au corp de modeal, ca al lui si al modelai lui. Sa-i dea cineva o merdenea, sa nu se mai gandeasca la potol, poate isi schimba si "mudul". Tot ca un frustrat vorbeste si de tara. De parca l-a tinut cineva cu forta aici. Da, nici mie nu-mi plac lucruri, si nici eu nu vad schimbari in macar o idee mai bine. Dar asta e problema mea in genere, nu fac emisiuni cu subiectul asta dus la infinit. Am pricepit: nu ii place aici. So, cam care ar fi solutia?
cat despre ca ar fi o frumusata, pleassssssse! rade de Banica si face ca el, rade de Jiji si nu exista emisiune in care sa nu il imite zic eu de multe ori nici nu isi mai da seama.
Iar cand a venit discutia despre intrarea amicei Teo in PDL, asa a scaldat-o de a dat in penibil.
Un barbat de aproape 40 de ani care sta cu "mamaia" lui si parintii, iai si da lectii la altii cum sa se descurce in viata.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Cine-i doamna Grecu?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Dana Grecu antena3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Cine-i doamna Grecu?

O cocalara. Nicidecum o doamna.

Mergi la inceput