Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Mie imi place MB , stilul lui mi se pare amuzant. Si ii place si la pusti, nu intelege el ce zice MB la tv,dar rade mai tare ca la desene animate.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 25+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Imi placea mult mai mult pe vremea cand el si Teo aveau o emisiune matinala...nici nu mai stiu unde, dar parca asa s-au lansat.

Erau adorabili, n-aveau fasoane, nu erau aroganti, nu erau frustrati.

Ehe, taica...



Cel mai frumos martisor: Alex 1 Martie 2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

Imi placea mult mai mult pe vremea cand el si Teo aveau o emisiune matinala...nici nu mai stiu unde, dar parca asa s-au lansat.

Erau adorabili, n-aveau fasoane, nu erau aroganti, nu erau frustrati.

Ehe, taica...



Cel mai frumos martisor: Alex 1 Martie 2011




Tele 7 ABC oare ? Total de acord, atunci nu li se suisera fasoanele la cap si nici nu latrau la comanda. Pe urma stai ca felix are de demontat pe x si pe y, stai ca sarbu vrea audienta cu manelisti... iar teo si MB s-au pierdut undeva in goana dupa bani si succes instant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

eu azinoapte cum n-aveam somn am vazut in reluare la acces direct profesoara care-l hartuia pe MB, profesoara in Bucuresti undeva la o scoala, liceu, unde fusese si MB elev la vremea cand era de liceu:)

nu mi-a venit sa cred ce idei avea profesoara despre cum MB o invitase la el in miezul noptii in repetate randuri si sub diferite forme, asa ca ea s0a dus, la 3 noaptea si s-a proptit cu degetul in sonerie pana la 7 dimineata cand a speriat-o femeia de serviciu cu amenintarea a cattorva scatoalce, politia nu ar fi avut succes sa o deconecteze de la sonerie decat pt cateva minute pe acea profesoara.

personal nu am urmarit emisiunea acces direct nici cand era prezentator un anume tip, nu stiu cum il chema, iar acum nici atat, nu-mi place blondina si stilul ei de comunicare, emisiunea mi se pare de prost gust, simplista, si rasuflata, genul de emisiune la care te uiti cand esti doar disperat de o insomnie si nu poti sa citesti o carte.

Ma intreb insa daca chiar exista pe lumea asta profesori atat de dusi cu pluta, femei la varsta a doua indragostite si obsedate de un personaj de la TV, care are se nimereste sa fie si cadru didactic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Profa a facut si trecut cu brio testele psihologice.
Cine a 'vazut rezultatele'?
Si copii aia (unde preda individa vizibil dusa cu pluta) cum sunt ?
Cum preda ?
Daca cadrul didactic este paranoiac ce se intimpla ? Ce invata elevii de la clasele ei??
Nimeni nu ia atitudine?
Si ce zic parintii elevilor unde 'doamna profa' preda ?
Stiam ca acum calitatea actului profesoral s a dus naibii dar chiar ca profa sa fie 'dusa'.....
....RISU PLINSU.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

of Mircicaaaaaaa dc te mananaca-n..ca pe coana Zambi sa cantacesti in maieuuuuuu!sexosule si nestematule si privighetorule!(sau plasa de prins nebuni(e)?)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

offtopic: lucia, nu mai pot de ras!!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Da, imi place Mircea..e preferatul meu il urmaresc din 2004 zi de zi cand are emisiune..e carismatic, spontan si are dreptate cam in tot ceea ce spuns, si curaj.....Mie imi place..sunt fana declarata...

Profa aia trebuia sa zboare din invatamant de a doua zi dupa Acces Direct..nu se poate ca astfel de fiinte sa aiba pretentia de a educa un copil...saraca e nebuna rau...Bietul Mircea..chiar ma uitam la el cand explica in emisiune cum s-a intors doamna a treia oara la usa lui si chiar ma asteptam ca a luat-o la palme..adica ca stilul lui destul de impulsiv zic ca s-a abtinut ff mult...Eu cred ca daca eram in locul lui treceam si peste rusine..si peste faptul k sunt o persoana de notorietate si tot cred ca-i aplicam o "corectie" doamnei..Adica cata rabdare p-oti sa ai in asa situatii???

Oricum Mircea ai nota 10 pt toata activitatea ta!

Plus ca arata fff bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_lex82

Oricum Mircea ai nota 10 pt toata activitatea ta!

Plus ca arata fff bine


Da...si e si foarte bine crescut
http://www.gandul.info/news/mircea-badea-despre-robert-turcescu-un-vierme-basist-o-jigodie-8349521

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Si pe deasupra se baga singur (in seama) intre Radu Beligan si Maia Morgenstern. Slinos de-a-dreptul.

Mergi la inceput