Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Azi dimineata la reluarea de pe Antena 1 l-am auzit zicand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

I LOVE BADEA!!! Preferatul meu...destept...curajos...ce mai UN BARBAT ADEVARAT!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCiornei spune:

am observat in ultimele zile ca nu prea mai are chef de emisiune; evita sa vorbeasca despre multe subiecte

http://retetadelicioasa.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

S-o fi saturat si el de amenzi!La alte posturi realizatorii sunt obligati de contract sa- si plateasca singuri amenzile,nu stiu cum o fi la antene.Cine stie ce amenintari o fi primit mogulu,din cauza lui Mircea pot inchide eventual A3,asa ca mai low key se explica...Sau poate s- a si saturat omu' de aceleasi eterne subiecte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenn

S-o fi saturat si el de amenzi!La alte posturi realizatorii sunt obligati de contract sa- si plateasca singuri amenzile,nu stiu cum o fi la antene.Cine stie ce amenintari o fi primit mogulu,din cauza lui Mircea pot inchide eventual A3,asa ca mai low key se explica...Sau poate s- a si saturat omu' de aceleasi eterne subiecte.


sau s-a saturat de el insusi! nu-mi place deloc, si nu mai veniti cu tampenii ca ar fi reprezentativ ptr vreo generatie, nici de dinainte de ´90, nici de dupa!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui jenn

S-o fi saturat si el de amenzi!La alte posturi realizatorii sunt obligati de contract sa- si plateasca singuri amenzile,nu stiu cum o fi la antene.Cine stie ce amenintari o fi primit mogulu,din cauza lui Mircea pot inchide eventual A3,asa ca mai low key se explica...Sau poate s- a si saturat omu' de aceleasi eterne subiecte.


sau s-a saturat de el insusi! nu-mi place deloc, si nu mai veniti cu tampenii ca ar fi reprezentativ ptr vreo generatie, nici de dinainte de ´90, nici de dupa!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)


Daca tie nu-ti place, nu e nevoie sa pui astfel de etichete - "tampenii", fiecare isi spune parerea, dar civilizat...

VOTATI, VA ROG, adi-1 adi-2 MULTUMIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Bravos MIRCEA BADEA pt emisiunea asupra lui DSK
Daca asociem emisiunea la faptul ca americanii sunt in faliment,intelegem usor facatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Stati asa...intrebarea era "Va place Mircea Badea?", asa ca nu vad unde-i problema?
Nu zice nimeni ca cei carora le place Badea sunt tampiti sau spun tampenii...ce-i asa de necivilizat sa spui despre ala ca spune tampenii? Nu vad nici cel mai mic motiv pentru care cineva sa-l placa pe Badea (barbat adevarat!!!), dara asta e, gusturile nu se discuta. Dar mie mi se pare nu numai ca spune tampenii (se mai poarta...) , dar e "dus" definitiv si iremediabil. Ar trebui sa-mi placa, sau sa afirm asta, sau sa nu raspund la intrebare, ca sa fiu civilizat?

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Nu,nu...Formularea rodykai a fost,citez "nu mai veniti cu tampenii" referindu-se clar la mesajul meu , scris fix inaintea ei.Acum intelegi?Nu trebuie nimeni sa-l placa pe M.B,reciteste ,te rog postarile,am senzatia ca ti-a scapat ceva.Poti spune ca nu- ti place ,ca -l urasti de-a dreptul,ca bate campii si tot asa,dar nu da verdicte despre altii si parerile lor!Asta era baiul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui jenn
...reciteste ,te rog postarile,am senzatia ca ti-a scapat ceva.



Mea culpa!

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput