Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici15

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

La multe lunite!!Ana Maria!! sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa


http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Doamne cum sa uit asa ceva
LA MULLTE LUNITE ANA MARIA SI 1000 DE ANI AJUNGE? MAI PUNEM UN ZERO?SA FI SANATOASA FERICITA SI O VIATA BUNA

[papica
]

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Fetelor am pus poze noi cu strengarita daca vreti sa ne vedeti.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Doamne cat de scumpa e Karla,ce mai,o adevarata domnisorica.Joklk,sa-ti creasca mare si sanatoasa,ca de frumoasa,e foc de frumoasa.
Multumim fetelor pentru urari.Nici nu-mi vine sa cred ca au trecut 4luni...Am"vorbit"azi cu ea la telefon si gangurea si ea.Mi-a zis Mirela ca incearca sa faca podulnu mai sta intr-un loc in patut si are multa energie.
Multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_n spune:

Fetele,multumim pentru urari,sa fie si puii vostrii sanatosi,sa creasca mari si frumosi.Ramonika sa se faca bine puiul tau repede,Ana-Maria abia acum s-a linistit ,a fost o smiorcaita toata ziua, ii place numai in brate,a inceput si ea sa zica''g''si face ploite la gurita e o scumpa.Valy poate a avut si Luca o zi mai putin buna si nu a vrut papa,eu cand am inceput sa-i dau Anei-Maria lapte praf cu bibe nu a vrut o zi intreaga sa manance,am lasat-o si am zis ca i se face ei foame si asa a fost la 23 a mancat ,nu a avut incotro,asa si Luca o sa vrea pana la urma stai linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

upsss azi am lipsit de la apel sa-mi fie rusinerecuperez acuma

in primul rand la multe lunite Ana Maria sa cresti mare frumoasa si sanatoasa
Mikaela o sa incerc sa activez Pm ms pt indrumare
Jo vazut poze este asa dulce Karla de nu era mai mare ca Luca mi-o faceam o noradar cred ca merge si asa,e tare dulce mai ales in pozele in care se stramba
Iulia sanatate multa
ma bucur ca va placut filmuletul(atata am putut face)si va multumesc pt voturi si pentru vorbele frumoase raman datoare


LucaDaniel -22.10.2008
povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

in legatura cu mancarea azi a papat dimineata compot(fructele pisate cu biscuiti)si i-au placut,apoi un galbenus de ou cu cartofi fierti si unt,iar seara a papat iurtelul cu biscuiti(nu mai aveam cereale in casa maine trebuie sa ajung sa iau)...dar ceva tot nu a mers nu a vrut laptele seara,l-am adormit si i l-am dat in somn in 3 reprize a papat 180ml uite asa il pacalesc,acum fug ca-s franta ma terminat curatenia asta oare oi termina saptamana asta sper ca e si sotul acasa pe zi...mi-a trebuit casa mare...na...muncesc toata ziua in ia si nu se vede

LucaDaniel -22.10.2008

povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Valy, la cat de gospodar e Luca nu refuz oferta. Si la cat de sugubeti arata amandoi o sa fie familia fericita.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonika82 spune:

Buna fetelor!
Noi parca ne simtim mai bine ,fetelor voi de la cat le-ati dat unt sau ati inceput sa le dati?Ma gandesc sa ii pun in pireul de legume ca nu il vrea deloc,nu stiu cum sa il mai pacalesc,mai nou imi face figuri si la cel de fructe,o fi de la raceala...................

la cat mai lmulte lunite Ana Maria!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sa fii sanatoasa si sa cresti mare mare!!!!!!!!!!!!!

Nu stiu daca v-am zis dar ii fac aerosoli de cateva zile si pot sa va zis ca sunt sper buni ,deja nu prea mai tuseste,pt ca ii fac si seara ,noaptea imi doarme fara sa tuseasca ,daca o sa mai raceasca o sa imi cumpar si eu aparat pt ca asta este imprumutat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Ramonika, pune-i lapte din care bea ea de obicei, asa o pacalesti.

La multi ani, Ana Maria
Jolk, intra pe id-ul meu de mess, sau da-mi pm cu al tau, uneori mai intru cand reusesc.
Noi de-acum facem in fiecare zi cate ceva nou. Ii place numai in picioare, vrea sa pape singurica, gangureste toata ziua.
Am sa va las o poza recenta cu printesa mea. Nu stiu exact cate kg are acum, dar la lungime ne incadram la hainutele marimea 68 cm.
C.Valy multumesc pt clip!
Din urma nu reusesc sa citesc, dar sper sa mai pot intra din cand in cand.

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Mergi la inceput