Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici15

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Monica ma bucur mult sa vad ca esti iarasi pe aici .
Ti-am trimis PM cu Id-ul meu de messenger, cand ai chef putem povesti.
Poza Luanei nu reusesc sa o vad.

Ramonika eu i-am pus unt in pireuri de la 7 luni, putin bineinteles.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Bine ai revenit Monica

la fel ca Jo nu pot vedea poza:(

LucaDaniel -22.10.2008
povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_n spune:

Multumim de urari,Valy,Ramonka,Ayla,ma bucur ca esti bine nu am reusit sa vad nici eu poza.Sunt trista,azi mam fost la Dr. cu Ana-Maria,pt.ca stranuta si este ragusita,mi-a zis ca are rosu in gat,ne-a dat tratament 5 zile,mi-e o mila de ea,asa mica si bolnavioarain rest am recuperat cu greutatea suntem la zi, avem 5680kg,tare as fi vrut s-o scutesc de raceala asta mai bine mi-era mie rau decat ei,scumpa mea,dar sper sa ne facem repede bine.pe toate



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

of Mirela daca am putea face schimbul asta bine ar fi dar nu se poate si sa-i treaca rosul din gat cat mai repede

felicitari pentru greutate tineti-o tot asa si la mai mult

LucaDaniel -22.10.2008
povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Ana Maria sa te faci repede bine.

Fetelor, mofturile la mancare cred ca au ajuns la ordinea zilei la copii astia. Karla de doua zile mai mult se face ca mananca decat mananca. Nu ii place nimic....manca 4-5 lingurite si apoi nu mai vrea. Cu spectacol, cu jucarii, cu maimutareli, cu televizor, mai reusim inca 2-3 lingurite. Oare de ce? Sa fie dintii oare de vina?

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

eu stiu cum e Jo,dar ce sai facem o fi de la dinti no fi,al meu tranteste castronelul de nu mai vrea(daca nus atenta) sau pune mana la gura si da din cap,asa ca-l las facem pauza 10min si mai incercam iar cate-odata reusesc cate-odata nu fug cu mancarea dupa el toata ziua si nimik

mai nou saptamana asta tati este acasa pe zi si baiatul meu se alinta la el ca o pisica ,e numai dupa el,vrea numai sa il ia in brate si de nul ia se pune pe plans(alintat smiorcait mai mult ca un pisoi)la mine nu a facut nici-odata asa...uite asa se invata alintat sii cresc cornitedar orice invata are si dezvat nu?

LucaDaniel -22.10.2008
povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?

Mergi la inceput