Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici15

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Valy vad ca ai reusit cu PM-ul.

Ceai eu ii fac Karlei asa: de menta, de chimen, de coada soricelului, de zahar ars. Cum i l-ai indulcit? Eu ii fierb zaharul in ceai.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

si eu il pun la fiert nu am o cantitate din ochi(o data intorc ala de zahar...am un lapsus acum)

LucaDaniel -22.10.2008

povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Ramoniika imi pare rau sa aud ca bebe e bolnavior. Insanatosire grabnica. Cred ca fiecare ne-am dori sa fim noi bolnave si nu ei. baietelul sa-i treaca repede.

Valy si eu ii pun doar putin zahar, o lingurita mica. Incearca si mai pune-i si doi stropi de lamaie.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Valy, ca sa activezi PM trebuie sa mergi la profilul tau, apoi mesaje---options----si activezi PM.
Sper ca nu am gresit.

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Ramonika. imi pare tare rau ca e bolnovior piticul.Sa-i dai multe lichide, ajuta foarte mult.
Mirela, sa-ti treaca repede.

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Si acum despre noi, azi nu a vrut marul, a mancat 5 lingurite si alea cu strambaturi si gata. Se pare ca nu-i place ca alta explicatie nu am.
Maine am sa incerc avocado, mie una nu-mi place dar ..gusturile nu se discuta
Azi toata ziua am fost prin bucatarie, ca doar ieri am pierdut vremea si dupa masa am mers la ziua de nastere a unei fetite de 3 ani.
Acum Dennis doarme dar nu pt mult timp ca vine ora de masa.
Nu mai e nimeni pe aici?
Valy, cand ti-e activat PM iti apare PM cu rosu.

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Valy,foarte frumos filmuletul,l-am vazut de vreo 3ori.Poate reuseste si Mirela sa-l vada,ca are probleme cu internetul si nu se incarca pagina.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Fetelor,puneti-va pe votat,trebuie sa ne iasa prichindel Luca si luna asta pe primul loc,nu?Si,Valy,nu votez doar ca suntem colege de forum,dar sincer mi se pare si cel mai frumos si simpatic prichindel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

bUNA FETELE.nU AM MAIINTRAT CA DE IERI MI-A FOST F RAU.aZI NOAPTE CU TOATE CA ERAM IMBRACATA CUM AI STA AFARA IN PLINA IARNA INVELITA CU DUTAMAI PLAPUMA TREMURAM CA UN ... CA SA NU MAI ZIC CUM.SI AVEAM O DURERE DE SPATE CRUNTA.nU STIU CE A FOST INSA MOMENTAN IMI ESTE MAI BINE.sPER SA NU MAI EXPERIMENTEZ ASA CEVA.LUTA MEA AZI NOAPTE A MARAIT SI EA CA NU PUTEA IESI AFARA NICI CU SUPO GLICERINA SI PANA LA URMA AM RECURS TOT LA TERMOMETRU.JOI LA CONTROL DACA NU-MI DA CEVA DE CONTIPATIE DOCTORA O IAU LA PALME CLAR.
VAZUT FILM ESTE SUPERB ABIA ASTEPT SA MA LAUD LA TOTI CA LUTA MEA E PE NET.MULTUMIM MULT
RAMONIKA SPER DIN SUFLET SA SE FACA BINE REPEDE PRICHINNDELU SA TREACA.
VALY VOTAT LUCA SCUMPETE CHIAR MERITA LOC 1

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

La multi ani Ana Maria! La cat mai multe lunite, si sa o bucuri si pe mami si pe matusica!

Pepina cum a fost botezul? Ce face corcodusa?



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza

Mergi la inceput