Pestisori... pestisori... (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

ANUNT IMPORTANT: de astazi la Romexpo sunt 2 targuri : MONDEXPO si un targ de cosmetice , programul de la 10-18 .00 si duminica 10-16.00.


La sala Dalles de maine este un targ pt. o viata sanataoasa .

O zi buna!




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dany eu iti urez spor la cumparaturi daca treci pe acolo.Ca eu una nu am nici o sansa.Si zi asa,ti-a facut si tie netul figuraEi uite si multumim pt tratatie.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nicoll, sper sa nu cheltui decat daca este ceva imteresant si la un pret promotional.

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


la cafeluta . Multam fetelor la amandoua... Dany , Nicoll .

Eh, Miha... bunataturi ... io le zic simplu: mancare ... sa va fie de bine la toate cele care v-ati infruptat din serveala mea virtuala . Pacat ca-i doar virtuala dar, mno... eh... bun si asa, daca altfel nu-i ...

Si... sa ma laud si io oleaca... Robert a inceput deja sa colecteze bulinute la gradi ... mno, i-am vazut-o abia azi-dimineata, ca o avea lipita pe bluzita de trening pe care si-o scoate in clasa cand se incalzeste ... cica, pt. un cantecel pe care din toti copii numai el l-o cantat , ceva de genul... probabil i-o fi invatat ieri vreun cantecel nou... mno... si nu mi-o zis nik poznasul ieri... noroc ca, o zarii io azi dimineata... bulinuta respectiva... he, he, he... ...

Si, ai recuperat binisor la scris Miha ... bine ca-i place Dianei la gradi si ca deja au activitati . Asaaa... si da-le de treaba elevilor tai, ca lenevira rau de tot in vacanta ... Mult succes si la gradi si la scoala .

Nicoll, servici usor azi si bafta "sclavei Isaura" s-o duca mult si bine ca sa poata face treaba . Las' ca intra si Codri in paine la gradi si o sa-ti aduca bulinute si tie .

Dany, plimbari frumoase pe la Expo... sa gasesti ceva bun si frumos de cumparat .


la toate, momentan... o zi buna si frumoasa s-aveti!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, felicitari nazdravanului pentru bulinutza!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neata

Participam la concurs... cum zicea cineva eu vreau sa le castig pe toate
Deci sa nu va prind ca nu votati... link la semnatura



CONCURS "Cat de fericit e copilul tau": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

marami iertare .... am ajuns seara tarziuuuuu tare acasa si nu am mai sunat atunci ... ma gandeam ca sigur ai aflat pana la ora aia

va mulutmesc pentru gandurile bune

azi o externeaza pe mama mea .... o duc la mine cateva zile

andrei e fericit de scoala, deja s-a plictisit in vacanta se pare

am primit o punga cu smochine ... azi trebuie sa le fac gem ... e primul an cand fac gemulete ... deh m-am maturizat si io
sa va spun acuma ... am facut gem de smochine cu mere, gem de pere, gem de piersici si gem de mere cu struguri ei nu va imaginati ca zeci de borcane cate 3-5 borcanele din fiecare ... sunt ok si-atatea nu ? azi mai fac cateva de smochine ...

hai ca fug pana la piata sa iau niste mere sa le combin, altfel sunt prea dulci parca

de luni vreau sa raman acasa in concediu cu al meu cupil putin ... sunt tare obosita si m-as odihni zau nu stiu cum inca

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Neata

Participam la concurs... cum zicea cineva eu vreau sa le castig pe toate
Deci sa nu va prind ca nu votati... link la semnatura



CONCURS "Cat de fericit e copilul tau": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)



asa da , acuma pot si eu sa te ajut cu voturi bine ca ai pus la semnatura te-am votat si pe vremea cand nu te stiam aici la concursurile astea cu pitici ... imi plac la nebunie copilasii tai ely

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Dana , oau , ai facut ceva gemuri, nu gluma! Bravo ! Succes si la cel de smochine cu mere .Sananate mamei tale!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dany, multam .

Ely, ti-am votat pruncii ! Mult succes .

Andanii, mult spor la facut dulceturi . Sanatate mamei tale si multa bafta sa-ti poti lua concediul mult dorit !

Gata. la ale mele. la toate. Pe mai tarziu.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput