Pestisori... pestisori... (45)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely , votat!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Saru'mana pentru voturi, coplimente si urari




CONCURS "Cat de fericit e copilul tau": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Ely votat!
Dana sanatate mamei,sedere placuta mamei la tine,iar pt Andrei multa bafta la scoala.Si tinem pumnii sa ai parte de concediul de care vorbeai.cat despre gemuri Bravas!
Cryna felicitari pt bulinutza,la cat mai multe!


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

'neatza, mai pe la amiaza! Dana iubita, am plecat sa caut rds-ul imediat dupa ce am vb la telefon...la ora la care ai presupus ca vei ajunge la calculator eu deja aveam contractul facut.pup, si promite ca nu te mai apropii de spital o buna bucata de timp. Mihaela, stii vorba aia


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

...prost sa fi noroc sa ai...gradinita e in spatele blocului, medicul de familie peste drum, liceul Dianei si jobul la 15 minute de mers pe jos. Oana ca sa inceapa gradinita trebuie sa-i fac exudatul si copro, eu si cu ta'su analize de sange si raze plamani si suntem gradinari cu acte in reguja


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:




Gata. Mancarea mi-e pe foc , poznasul o zbughit-o un pic afara cu motorul si cu bunica-su, pana ii gata totul ... de altfel, pranzul se face repede ... cine pofteste un pilaf cu ciuperci si aripioare+pulpe de pui, asezonat cu o salata de rosii ... e bine venit la masa: pofta buna !
Mno, io intrai de fapt... sa ma laud cu a doua bulinuta ! Veni poznasul de la gradi si azi cu bulinuta ! Alta, bineinteles ... Hi, hi, hi... Asa ca, vorba ta Nicoll ... la cat mai multe ! Eh, las' ca, acusica veniti si voi sa ne ziceti de bulinutele voastre, nu?

Marami, felicitari de cum se aranjara lucrurile pt. voi ! Bafta la toti... si la gradi, si la scoala, si la servici.


la toate...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Tot io... ca, nu terminai cu laudatul ... rusine sa-mi fie ... ...

Mno, ce vroiam sa zic... ca, in drum spre casa, ne-am oprit la un chisoculet de langa scoala din apropiere si i-au vazut bulinuta din piept baietii de clasa a IV-a - a V-a, si l-au felicitat ... hmmmhhh, hmmmhhh... moamaaaaa, ce laudaroasa sunt azi ... mdeh, tre'sa fiu si io oleaca in al , nu? Ca, daca nu ma laud io, atunci cine ?




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

cryna felicitari pentru bulinitele rosii copilas destept

marami priceput .... ma mustra constiinta ca nu te-am ajutat atunci
la ce liceu e Diana ??? si la ce gradi o duci pe pitica ???? cu job ul e ok ??? rezolvat ???

nicoll te-ai transformat in accelerat ????

am dus-o pe mama acasa ,cat am stat putin am pus smochinele cu mere pe foc sa aiba grija mama de ele pana ajung io , am luat copilu si l-am lasat la scoala , m-am intors la lucru

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dana eu as fi mai personal asa,dar sefu ar vrea sa fiu IC.Am fost si la Bucuresti intre timp.
Cristiana felicitari doamna pt aranjamente!Las' ca e bine.La analize cu voi si apoi asteptam impresii de la tine si de la pitica.dulce de la noi!
Cryna iar m-am ales cu mancarea de la tine.In ultimul timp esti "bucatarul meu de pranz"Felicitari pt Robert,mie mi-ar placea sa le pastrezi peste timp sa ii povestesti si sa-i arati.
La noi nu se dau chestii din astea pt stimularea copilului.Cred ca am sa intreb la sedinta,mi se pare o idee buna.Acum va pe toate,merg sa vaz ce mai fac si apoi acasa,diseara am program de meciuri,da Cryna?

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

gata, am revenit acasa ....targul de csometicale si alte alea merita vizitat si poti sa gasesti si multe de cumparat la preturi promotionale , cam cu 20-40 5 mai ieftine ....targul Modexpo, e plin de haine de piele, cojoace caciuli si alte alea , nimik interesant si f gol ...la comstice era mare agitatie , aglomerat chiar pt. prima zi de targ si ora pranzului ....mi-am luat un sampon, o crema de corp pt masaj, un demachiant si o crema de zi, ultimile 2 de la floritene ...toate cu 100 ron ....am primit si un pachet mic promotional cu 1 oja, 1 pila, niste chestii de unghii ....si un machiaj gratis ....

Cryna, felicitari Nazdrvanului la cat mai multe si foarte bine ca l-au felicitat copii mai mari ....sar*mana pt. masa !

Marami, bravo ca s-au aranjat toate .Fugiti sa va faceti analizele ca sa mearga pitica la gradi .Pupici si te mai asteptam pe la noi.

Dana, spor la gemuri!Andrei invata dupa*masa ?

Nicoll , daca tot ai ajuns si la Bucuresti, puteai sa treci si pe la Romexpo ...

Va sarut !mai vin eu ....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput