King of Pop Michael Jackson (9)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

mj girl , a refuzat pt ca a considerat ca piesa e fff buna si nu mai are nevoie de aportul lui pt a prinde la public.

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Acum la Mtv canta Prince.....praf dupa parerea mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!



si cand te gandesti ca M i-a propus o colaborare, la Bad parca iar el a refuzat

He is a special part of me !



da' de unde, a zis ca nu-i place si a refuzat, a fost vorba de orgoliu
oricum nu poate fi vorba de vreo comparatie...Personal niciodata nu mi-a placut price.

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ei...incerc sa ma documentez si eu cum pot...... ziua la birou nu pot asculta MJ in voie pt ca suntem mai multi in birou, se vb la telefon, insa toata seara e a mea...asa ca ...sapaturi peste tot!!!


Citat:
citat din mesajul lui danat

Anka m-a luat cu brrrr de la filmulete. Deocamdata vrea barbati-miu sa stea pe computer, dar le continui si va zic parerea mea.
Lisa Marie dar tu de unde stii atitea detalii amanuntite, dac pot zice asa??? Aaaa?!?!? Zii tot


Si...mai fetelor, eu vad ca voi o tineti una si buna cu crima, cu doctoru'......fratilor, vrajeala !!! trebuie gasit un tap ispasitor, normal, ca sa continue regia ca la carte, dar asa de aiurea curge totul....

Mai Michael, daca vroiai regie perfecta, trebuia sa chemi niste fane dedicate ca noi pe post de complici, nu fraierii astia de calca numai in strachini



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

despre asta va vb in una din paginile anterioare...
de la min 1.03-1.20 e ....http://www.youtube.com/watch?v=OdsIjzPwUz0&feature=related

Mama cum face cu buzele alea . Imi ploua in gura...i-as cam musca si eu buzele alea ...un pic...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Danat, eu ziceam ca daca intr-adevar asa ar fi atunci nu are nicio scuza....si oricum vorba ta ...de noi avea nevoie nene..il plimbam din cerasaf in cearsaf de ii ameteam pe toti ...nu il mai gaseau nici cum mascatii
Ii si vad batand la usa " unde l-ai ascuns pe Michael?", si el sa fie demult la mine, la tine sau la lisa sau la Motanik.. sau cum or fi bonurile de ordine ca am piedut sirul

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

despre asta va vb in una din paginile anterioare...
de la min 1.03-1.20 e ....http://www.youtube.com/watch?v=OdsIjzPwUz0&feature=related

Mama cum face cu buzele alea . Imi ploua in gura...i-as cam musca si eu buzele alea ...un pic...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!


fara cuvinte
un documentar dragut acum la mtv

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mama ce de pagini ati scris

anka chiar ne-ai dat de lucru cu filmuletele am vazut doar 2 ca na eram ocupata cu cina romantica,am vizionat concertul imbratisati peste .........nu ai tupeu sa-ti faci tricou cu goldie pants,Prince nici mie nu-mi place


motanik am citit pe undeva ca primea foarte multe cadouri la fel si copii si trebuiau sa-si aleaga numai 1 si restul le dona

astrojunkie,melcu

aaaaaa si ce va invidiez pe cele care l-ati vazut live

copil special in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

am citit asta undeva si mi-a placut mai mult varianta asta... scuze dak am gresit..


Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

mj girl , a refuzat pt ca a considerat ca piesa e fff buna si nu mai are nevoie de aportul lui pt a prinde la public.

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Acum la Mtv canta Prince.....praf dupa parerea mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!



si cand te gandesti ca M i-a propus o colaborare, la Bad parca iar el a refuzat

He is a special part of me !



da' de unde, a zis ca nu-i place si a refuzat, a fost vorba de orgoliu
oricum nu poate fi vorba de vreo comparatie...Personal niciodata nu mi-a placut price.

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

uhhh...nici nu ma pot concentra la gandul cum ar arata un tricou cu goldie pants....... cred ca ar da atacul fanele pe strada..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mhhh nu am tupeu?Nu ma faceti ,ca maine ma duc sa imi caut tricou si imi imprim poza .
Ma gandesc la ala care o sa lipeasca poza, poate ii raman ochii pe "chei" si imi arde tricoul de ciuda bineinteles

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui melku

azi in plaza romania bucuresti:






excelent, nota 20 din partea mea!!

lisa marie, bine ai venit!! sper sa nu profiti de numele tau si sa te bagi in fata c-aici e cu nr. de ordine. acu e cu sarbatorita!! ma rog!
la multi ani, iona! usurel, usurel!

We must learn to live and love each other before i’s to late




Superb...am plans iar in fata calculatorului...dar m-am si bucurat cand am vazut cata lume l-a clebrat azi pe Michael

Fetelor sa mai puneti daca mai sunt si altele din Ro,tare mult imi plac!!!




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput