King of Pop Michael Jackson (9)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iona cum a fost cum Michael? Ati avut o cina romantica inteleg... si ...mai departe?

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

ia uitati-va si aici, ca tot spunea lisa ca mike are si voce mai groasa cand vrea el, anka fii atenta la goldie pants, in perioada asta era mai "rotunjor" ...suuuuper....
http://www.youtube.com/watch?v=wJVskKdLjbw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

ia uitati-va si aici, ca tot spunea lisa ca mike are si voce mai groasa cand vrea el, anka fii atenta la goldie pants, in perioada asta era mai "rotunjor" ...suuuuper....
http://www.youtube.com/watch?v=wJVskKdLjbw

Mdaaaaa, era " bun rau" in perioada asta
Mey daca o tinem asa am senzatia ca in noaptea asta mai inchdem un capitol

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vad ca celelalte fete au sters-o...pe iona o inteleg , e in romante cu MJ...vezi mai lasa si pt noi ceva...dar restul ce fac oare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Eu va las, noapte buna tuturor, M oriunde ai fi!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Eu va las, noapte buna tuturor, M oriunde ai fi!

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson



M e sub cearsafuri cu Iona
Noapte buna

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vezi sa nu fie o "ea" si sa nu iti faca tricoul "pierdut" sunt dusa rau de tot, ireuperabila ....

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Mhhh nu am tupeu?Nu ma faceti ,ca maine ma duc sa imi caut tricou si imi imprim poza .
Ma gandesc la ala care o sa lipeasca poza, poate ii raman ochii pe "chei" si imi arde tricoul de ciuda bineinteles

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

apropo de concertul din 1996 care nu e pe DVD in comert, l-am gasit pe youtube in mai multe parti si in HQ pe deasupra, cred ca am sa il descarc zilele astea ca se vede suuper, acum ma uit la el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui melku

azi in plaza romania bucuresti:






excelent, nota 20 din partea mea!!

lisa marie, bine ai venit!! sper sa nu profiti de numele tau si sa te bagi in fata c-aici e cu nr. de ordine. acu e cu sarbatorita!! ma rog!
la multi ani, iona! usurel, usurel!

We must learn to live and love each other before i’s to late


super super super! Asta da tribut!!


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa, o sa il caut si eu pe youtube ,dar maine.Cat despre tricoul meu....hehehe, am eu grija, daca este o "ea", jar mananca, nu scap din ochi pana nu e gata

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput