King of Pop Michael Jackson (9)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Prince???? el s-a vrut o copie a lui MJ din cate stiu eu....nici la degetul mic al lui michael nu este!!!!!


Citat:
citat din mesajul lui anka77

Acum la Mtv canta Prince.....praf dupa parerea mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Acum la Mtv canta Prince.....praf dupa parerea mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!



si cand te gandesti ca M i-a propus o colaborare, la Bad parca iar el a refuzat

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

haideti sa va mai pun ceva....
http://www.youtube.com/watch?v=QpNB8Y7UXDU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj girl , a refuzat pt ca a considerat ca piesa e fff buna si nu mai are nevoie de aportul lui pt a prinde la public.

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Acum la Mtv canta Prince.....praf dupa parerea mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!



si cand te gandesti ca M i-a propus o colaborare, la Bad parca iar el a refuzat

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ca veni vorba de doctor...ma incearca toti nervii din lume cand ma gandesc la el.
Cum bai nene sa ii dai atatea medicamente intr-un interval atat de scurt?Sa ii adminitrezi propofol fara sa ai minimum, de aparatura necesara? V-am dat odata link-ul catre un filmulet facut de cei de la Cnn in leg cu administrarea propofolului.In 10 sec pacientul adoarme si NU mai respira decat ASITAT.Asa ca din punctul meu de vedere sa nu ai monitor cardiac ( sau cum ii spune), sa nu ii poti monitoriza respiratia, sa nu ai adrenalina si etc....e crima si nu are nicio scuza, nici macar ca l-a rugat Michael.Un medic trebuie sa fie cerebral.Eu nu ii dadeam asa ceva stiind ca pot sa il omor, sa pot sa infund puscaria , sa imi pierd licenta si asa mai departe....nu are scuza...si pentru ca am facut si eu ceva cursuri de penal la facultate dupa parerea mea asta se cheama crima de gr 2, nu malpraxis nu altceva...na ca am spus-o

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

despre asta va vb in una din paginile anterioare...
de la min 1.03-1.20 e ....http://www.youtube.com/watch?v=OdsIjzPwUz0&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Cine intreba de filmuletele puse de Anka, uitati aici asta e prima parte, sunt 10 toate, cand se termina aveti linkuri pt urmatoarele.



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Anka m-a luat cu brrrr de la filmulete. Deocamdata vrea barbati-miu sa stea pe computer, dar le continui si va zic parerea mea.
Lisa Marie dar tu de unde stii atitea detalii amanuntite, dac pot zice asa??? Aaaa?!?!? Zii tot


Si...mai fetelor, eu vad ca voi o tineti una si buna cu crima, cu doctoru'......fratilor, vrajeala !!! trebuie gasit un tap ispasitor, normal, ca sa continue regia ca la carte, dar asa de aiurea curge totul....

Mai Michael, daca vroiai regie perfecta, trebuia sa chemi niste fane dedicate ca noi pe post de complici, nu fraierii astia de calca numai in strachini



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

este f adevarat ca doctorul nu are nici o scuza!!!!
insa MJ era dependent de astfel de medicamente demult, am citit si ca in dangerous tour sau history tour avea un medic personal care il adormea seara si il trezea dimineata cu astfel de "ups & downs".....
va dati seama acum in ce stadiu era...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cecilia L

chiar daca nu sunt un fan "declarat" si la mine azi s-a auzit doat MJ astazi, nu pot sa cred ca nu mai este.......iar concertul din '92, parca era acum ........

Despre ce filmulete vorbiti, vreau si eu sa vad

daca vreti sa ne vedeti si sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=3" target="_blank"> aici-cec1

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Cecilia despre niste filmuleta d epe youtube in care o tipa incearca sa demonteze tot ce s-a creeat in legatura cu moartea lui MIchael...
aceasta este p 10 dar ti le recomand si pe celelalte

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput