King of Pop Michael Jackson (9)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Hai sa va arat poza pe care am folosit-o sa imi fac tricou. Este pe spate pusa, iar in fata este sigla His music will live forever cu el pe varfuri, cea de pe siteul oficial. Ce fete au facut in parc cand am aparut cu el .
http://www.michaeljacksontributeportrait.com/uploads_user/4000/3981/2788.jpg




Super poza! Sa ne arati si poza cu tricoul!




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



" MORE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

lisa e sexos rau In the closet.
Sa imi poza cu cheile de la Escalade pe urmatorul tricou? Wow cum ar fi?
hihihi ce idee mi-a venit....duh

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

off doamne, iar aducem in discutie goldie pants!!!...uhhh..... ca tot veni vb de costumatia aurie din 96, cica i-a fost creata de casa de moda versace.... De-a lungul timpului MJ a mai colaborat si cu hugo boss(costumul alb de te coperta lui thriller), insa avea si un creator personal care ii facea costumele dupa ideile lui ( care erau geniale bineinteles)!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Astazi in parc am stat exact in spatele camerelor de luat vederi.Ant 3, Pro tv si Acasa .
Am stat chiar langa Catalin Radu Tanase care era imbracat tot in alb. Bey nene in ce hal a slabit? Ma tot uitam la el cat e de slab.... de cateva ori mi-a surpins privirea ..dar nu ma puteam abtine...cine stie ce gandea omul...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Acum la Mtv canta Prince.....praf dupa parerea mea

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Buna fetelor. Chiar daca n-am mai scris, v-am citit din umbra.
Uneori nu ma simt in stare sa scriu aici, nu stiu de ce. Azi am asa o stare de tristete, pe toate posturile s-a anuntat oficial ca Michael a fost ucis. Macar de n-ar fi anuntat chiar de ziua lui...Pe undeva stiam ca a fost ucis, totusi parca nu vreau sa cred...

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Da... e asa de slab incat pare bolnav...parca ceva e in neregula cu el....de la felul cum arata inainte si cum arata acum e maare dif. Cine stie ce-o fi cu el??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Astazi in parc am stat exact in spatele camerelor de luat vederi.Ant 3, Pro tv si Acasa .
Am stat chiar langa Catalin Radu Tanase care era imbracat tot in alb. Bey nene in ce hal a slabit? Ma tot uitam la el cat e de slab.... de cateva ori mi-a surpins privirea ..dar nu ma puteam abtine...cine stie ce gandea omul...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!



Si eu am remarcat ca a slabit rau si arata foarte tras la fatza Sper sa nu fie bolnav...arata foarte rau.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

criss, desi s-a anuntat ca a fost ucis, eu nu cred totusi ca medicul respectiv a facut-o cu intentie..... insa nu e o scuza asta stiu....michael.......

Citat:
citat din mesajul lui Criss75

Buna fetelor. Chiar daca n-am mai scris, v-am citit din umbra.
Uneori nu ma simt in stare sa scriu aici, nu stiu de ce. Azi am asa o stare de tristete, pe toate posturile s-a anuntat oficial ca Michael a fost ucis. Macar de n-ar fi anuntat chiar de ziua lui...Pe undeva stiam ca a fost ucis, totusi parca nu vreau sa cred...

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Danat, am facut poze, dar cand am bagat cardul in aparat a inceput laptopul sa urle ca e un virus pe card . De unde o fi ?
Asa ca am scos repede cardul, am bagat Avast-ul la scanat din fericire nu a intrat in laptop....ma ocup maine de el sa il anihilez ca azi n-am nervi..si va trimit minunea de tricou...

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput