Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(55)*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

si pentru Darius Andrei, Adrian si Bianca Stephanie!!!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Eva are doua modalitati de a adormi seara. De fapt 3. fie papa laptic si adoarme mancand, fie singurica in patutul ei vorbind cu caruselul, fie adoarme la plimbare daca stam noi mai tarziu pe la o terasa si nu se mai trezeste cand o mut in patutul ei.Aris, am vazut si eu pozele superbe facute de prof. Abia astept sa le vad editate, daca acum sunt bestiale deja, imi inchipui cum o sa arate la final Ce carte mai citesti acum? Ai terminat Anna Karenina?Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21

cand va citesc cu neata la orele astea innebunesc..eu sunt treaza de la 8 azi..dar ieri am avut zi nasoala..

bebe tudor a avut rosu in gat cu febra 39.1 in fundulet..am pus supozitor de 125 cu paracetamol si a scazut..am fost la dr si era rasu in gatut..probabil de la geamul deschis peste noapte..uff..si na..k niciodata un necaz nu e singur..a facut si o mini diaree..si am pompat in el morcov si mucilagiu de orez..lapte fara lactoza..care i-a placut doar facut piure..
acum doarme si e bine..febra nu a mai facut..dar continuam tratamentul..

la multi ani si de la noi!!!

am citit pe diagonala..dar am vazut poze frumoase cu bebiti..au mai aparut fete noi parca..aris superbe pozele!

iesim in herastrau dupamiaza? noi iesim cu bubu tea..dar noi venim pe jos ca am ramas fara benzina..

felicitari monnvas pt dintisor..speram si la noi sa fie tot asta cauza..dar dr a zis k in niciun caz..

hai ici..ma duc sa sterilizez..k acum se trezeste!

si nu va mai zic ca mai am ink 3 examene si 1 pr..ex de ieri l-am ratat..am stat cu bebe sa se faca bine in brate la mami

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)


Dragul de Tudor sa speram ca se face bine repejor. Poate venim si noi in parc daca terminam treaba

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

provista - sper ca ne-am lamurit cu toatele. e valabil pt toate picaturile cu aceeashi substanta activa si prezentare asemanatoare

leeloo - of saracutzul de Tudor....chiar asa frig se face noaptea la voi?sa se faca repde bine

ana-maria - mai am jumate din vol.2 pt ca ma ia somnul destul de rpd seara cand ma bag la citit. tu? ai terminat-o?


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

La Multi Ani Bianca Stèphanie , Vlad, Darius Andrei si Adrian! La Multi Ani, Lysbeth, si asteptam valurile alea de bere fara alcool
Tufete, daca Sophiphi are intr-adevar inceput de rahitism din cauza ca idioata "de familie" m-o asigurat ca o sticlutza tre sa tina 4 luni...o-mpushc!! De fapt io-s de vina ca n-am inlocuit preventiv sticla ceia la 3 saptamani, mare vaca is, ma iau si io dupa o trichi-flichi. De-amu in fiecare saptamana iau alta sticlutza!!! Toata spumeg aci de nervi...credeam ca poti sa ai incredere intr-un medic, dar vad ca mai bune lucruri afli prin "radio shantz" decat la cabinet!!
In fine, sa ma calmez...
Aris, mishto pozele si fotomodelele...Interesant lucru, cand il vad pe Vitamina langa tine mi se pare ca semanatzi...dar cand il vad langa sotzu' tau asemanarea e si mai frapanta!! Is bucatzele rupte.
Floric, ce-ai pus pe iarna? Intreb si io de curiozitate, nu vreau sa-ti fur meseria, ca io n-am pus in viatza mea.
Si Chatonel unde s-a dus? Abia a inceput serviciul si deja iar cu distractia? Ay ay ay, ce bine-i merge.
Va invit sa vedeti shedintzaPhoto neprofesionista facuta de tac'su ieri.

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
4luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Vigantol: Pai io, care ii dau o data pe saptamana, ce fac? Iau o sticluta si-i dau de 3 ori?

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

ilinca_m ce inceput de rahitism vede dr-ita? e bolnava la cap. fata ta e frumos dezvoltata si arat f bine si frumoasaaaaaaaa


Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Aris, nu am terminat-o, eu sunt si mai lenesa decat tine, abia am dat gata jumate din vol I, eu citesc doar cand ies cu Eva la plimbare si ea doarme. Si cum in ultimul timp se intampla tot mai rar asta...Ilinca, e superba Sophiphi, imi place mai ales penultima poza, am eu ceva cu pozele cu bebelusi in profil, mi se par asa de expresivi!Noi avem cum sa ne dam seama de vreun inceput de rahitism?Hai ca m-am stresat acum, plec la farmacie si imi iau vreo 5 sticlute, sa le am acasa si sa le pot schimba des.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

ia priviti
va rog filmuletele noi ale lui tudor! sa vedeti ce atlet am..

si mai intreb o data..este singurul care a mers ca un catelus si acum mai noi..da sa se ridice in picioruse..dar mai are..



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Multumim pt felicitari.

sarbatoritilor de azi

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput