Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(55)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui magdyi2001

Simona, am vb cu dr de aici si mi-a spus ca Os telin s gaseste sub forma de capsule gel. Deci nu se poate da la bb. D" injectabil cica se gaseste in Germania. Oricum eu sunt multumita cu ce am si nu-mi fac probleme deocamdata.


Magdy, de Gabriel mititel (05.03.2009) si Theodora ingeras dragalas.
http://community.webshots.com/user/magdyi2001 Cei trei Palmieri


multumesc.
si totusi eu din italia am cump os telin fiole de 400.000 ui

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

magdyi In privinta sanului, ma bucur ca nu e nimc grav, trece repede


Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Floric-asa am patit si eu si mai patesc uneori cu Nicholas al meu.In timpul zilei mai adoarme si singur si-l ia pe Bubu in brate si adoarme dupa ce scanceste un pic....dar noaptea, imagineaza-ti ca fara tztzuca nu se poate si mai ales uneori ma vrea langa el intinsa pe pat, nu asezata in fund , iar eu rad de nu mai pot cand ii vad reactia asta si el mititelul plange de disperare pe urma se linisteste ca prin minune cand ma asez langa el cu tztzuca, de bucurie da in tusept ca face intr-un fel asa ciudat a..a..a..si pac tuseste...ma mai si cearta cu tzatza in gura..tot mai are el de zis ceva pe urma adoarme.

Mama de ... fluturas...Nicholas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

PISIGRI nu ma speria.... ca eu chiar voiam sa cumpar body-uri din alea cu mos de 6-9 luni.. si ma bazam sa ma tina; pai acu' ce sa ma fac??????????? ca nu mai stiu cum si ce sa comand; fetele care ati luat hainute 6-9 luni de pe site, ziceti-mi si mie.. sunt bune ca marime?????? se incadreaza??? sau la folosesc o luna?????( a devarat ca suntem decalate si cu 2 luni... al meu e mai mic cu o luna decat pisilincuta... eu stiu???? cate kg are pisilinca acuma de-i sunt bune???

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

fetelor am scanat prospectul de la vitamina d. scrie negru pe alb ca expira dupa 20 de zile de la prima deschidere. poftiti poza
http://picasaweb.google.ro/rodicadaniela.neagu/VitaminaDProspect#5374556049022342834
sa dati zoom ca sa se vada bine


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

Am si eu cateva chestii care poate va pot fi de folos pentru bebelusi
mesaj de la moderator: foloseste mica publicitate
VA MULTUMESC

http://b1.lilypie.com/uLlkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

la Multi Ani Bianca Stèphanie , Vlad, Darius Andrei si Adrian

Fetelor multumesc mult pentru urari
Deseara sarbatorim cu nasii bestiocului mic si inca de 2 ori ca e si ziua noastra de casatorie. Deci sa curga berea fara alcool

Sotiorul mi-a facut azi cel mai fain cadou
o programare la service cu masina

Sa-l ucid... sa nu-l ucid...

In alta ordine de idei, a pus azi primele doua lingurite de faina de orez in supica si sa vedem cum merg

Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

fetelor am scanat prospectul de la vitamina d. scrie negru pe alb ca expira dupa 20 de zile de la prima deschidere. poftiti poza
http://picasaweb.google.ro/rodicadaniela.neagu/VitaminaDProspect#5374556049022342834
sa dati zoom ca sa se vada bine


25 martie 2009



aris bravo. s-a elucidat si misterul cu vigantolul... expira .....nu expira


Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

cand va citesc cu neata la orele astea innebunesc..eu sunt treaza de la 8 azi..dar ieri am avut zi nasoala..

bebe tudor a avut rosu in gat cu febra 39.1 in fundulet..am pus supozitor de 125 cu paracetamol si a scazut..am fost la dr si era rasu in gatut..probabil de la geamul deschis peste noapte..uff..si na..k niciodata un necaz nu e singur..a facut si o mini diaree..si am pompat in el morcov si mucilagiu de orez..lapte fara lactoza..care i-a placut doar facut piure..
acum doarme si e bine..febra nu a mai facut..dar continuam tratamentul..

la multi ani si de la noi!!!

am citit pe diagonala..dar am vazut poze frumoase cu bebiti..au mai aparut fete noi parca..aris superbe pozele!

iesim in herastrau dupamiaza? noi iesim cu bubu tea..dar noi venim pe jos ca am ramas fara benzina..

felicitari monnvas pt dintisor..speram si la noi sa fie tot asta cauza..dar dr a zis k in niciun caz..

hai ici..ma duc sa sterilizez..k acum se trezeste!

si nu va mai zic ca mai am ink 3 examene si 1 pr..ex de ieri l-am ratat..am stat cu bebe sa se faca bine in brate la mami

Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui lysbeth
Fetelor multumesc mult pentru urariDeseara sarbatorim cu nasii bestiocului mic si inca de 2 ori ca e si ziua noastra de casatorie. Deci sa curga berea fara alcool Sotiorul mi-a facut azi cel mai fain cadouo programare la service cu masinaSa-l ucid... sa nu-l ucid...Mami de Damian Codrut Andrei (08 apr 09)
La multi ani si de la noi!Eu zic sa nu il ucizi inca...Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput