Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(55)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Neatza si LA MULTI ANI

Punem repede poza ca azi avem trebi prin casa

Ioana

mami de Silvia Ioana



Ce dolofanica frumusica Vrem sa o vedem si pe mami, caci nu prea se vede bine in poze

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

cativ la multi ani fericiti impreuna si o zi cat mai minunata !!!

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista
cativ la multi ani fericiti impreuna si o zi cat mai minunata !!! Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009) dragostea mea
Multumeeeesc!mami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Citat:
citat din mesajul lui cativ13
Neatza si LA MULTI ANIPunem repede poza ca azi avem trebi prin casaIoanamami de Silvia Ioana
Ce dolofanica frumusica Vrem sa o vedem si pe mami, caci nu prea se vede bine in poze Olga, mamica lui David iepurasul
Pare dolofanica numai...are doar 6,200kg la 5 luni si, desi stiu ca fiecare copil are ritmul lui, etc...baietelul unei prietene are la 3 luni neimplinite 6,100kg. m-am cam oficat cand am aflat Mi-a trecut repede la un zambet stirbMami nu era aranjata de poze si la ce mamici frumoase vad zilnic pe-aici...nu vreau sa stric gashca si sa nu fiu mai-maimami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Simona-la multi ani....o zi frumoasa si o viata fericita, sa te bucuri de dragos muuuuuuuuuuulta vreme

Mama de ... fluturas...Nicholas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Neatza fete. AM lipsit vreo 2 zile, cu scuze. Am fost tare "zgopodina". Am executat preparate de iarna. LAudati-ma. In rest, dupa cat imi doream si eu cate un copil, ba al Mihaelei, ba al Luciei, (care adormeau singurei)...ei, aflati ca Raru ieri a adormit singur singurel, fara maini si fara tzatza si mai presus de toate in patut.Si nu o data, ci de 2 ori. Eu victorioasa am crezut ca tine schema si noaptea. Si oune copchilu semiadormit in patut azi noapte si pleca de langa el sa fac dus. Nu va spun in ce reamat l-am gasit (tati dormea dussssss) si cat m-am chinuit sa il adorm iara. Prietenii stiu cum e (a se vedea Ilinca). Era 12 si eu tot cantam si explicam ... Acu de dimi am repetat schema, l-am asezat in patut si iar a adormit, ce-i drept usor leganat.

Ma duc sa deretic prin casa, ca nu mai e mama la mine
Nu-i nimic azi plec eu la ea.

www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09

Simona-la multi ani....o zi frumoasa si o viata fericita, sa te bucuri de dragos muuuuuuuuuuulta vreme

Mama de ... fluturas...Nicholas...


multumesc anticipat

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006



Poze gemeni


Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Neatza fete. AM lipsit vreo 2 zile, cu scuze. Am fost tare "zgopodina". Am executat preparate de iarna. LAudati-ma. In rest, dupa cat imi doream si eu cate un copil, ba al Mihaelei, ba al Luciei, (care adormeau singurei)...ei, aflati ca Raru ieri a adormit singur singurel, fara maini si fara tzatza si mai presus de toate in patut.Si nu o data, ci de 2 ori. Eu victorioasa am crezut ca tine schema si noaptea. Si oune copchilu semiadormit in patut azi noapte si pleca de langa el sa fac dus. Nu va spun in ce reamat l-am gasit (tati dormea dussssss) si cat m-am chinuit sa il adorm iara. Prietenii stiu cum e (a se vedea Ilinca). Era 12 si eu tot cantam si explicam ... Acu de dimi am repetat schema, l-am asezat in patut si iar a adormit, ce-i drept usor leganat.

Ma duc sa deretic prin casa, ca nu mai e mama la mine
Nu-i nimic azi plec eu la ea.

www.infoturism.ro/acorda-puncte/111268/" target="_blank"> Un vot de increde va rog


Poze Raru

Raru, tziparul lui mami



bravo . felicitari asa gospodina vreau si eu la casa mea

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)

dragostea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Bianca Stèphanie
Vlad
Darius Andrei
Adrian
Lysbeth

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate

LA multi ani! si de la mine


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput