Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

'neata!?

La multi ani,Simina!
Andre,am salvat reteta,suna bine.(tonul e din conserva sau cum?)Multumesc!
Fetele bolnavioare cum se mai simt?
Eu stiu ca se poate congela laptele fara probleme pt 2 saptamani;la frigider tine 24 de ore.Oricum recipientele sunt folositoare si pt mai tarziu,pt papica gatita a lui bb.

Laura 24+ Raluca si Radu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelix spune:

Simina,


lorelix 28+ TRIMESTRUL III sa fie SANATOS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Din conserva, sigur, scurs de ulei.Fetele racite, chiar asa, dati un semn de viata.

Citat:
citat din mesajul lui lauradi
'neata!?La multi ani,Simina!Andre,am salvat reteta,suna bine.(tonul e din conserva sau cum?)Multumesc!Fetele bolnavioare cum se mai simt?Eu stiu ca se poate congela laptele fara probleme pt 2 saptamani;la frigider tine 24 de ore.Oricum recipientele sunt folositoare si pt mai tarziu,pt papica gatita a lui bb.Laura 24+ Raluca si Radu Mihai
25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

SIMINA - LA MULTI ANI! sa ai parte de tot ce e mai bun in viata!


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Buna dimineata fetele!!!!
Vorba Ralucai...chiar ca este foarte emotionant sa gasesti atatea mesaje pentru tine!!

Va multumesc din suflet la toate!!!!!


Sa inceapa petrecerea, sa curga si sa vina tortul




28+ cu Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Cine doreste o caflutza calda si buna sa se anuntze, ofer la cele 25 de saptamani ale mele. 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Din conserva, sigur, scurs de ulei.

Fetele racite, chiar asa, dati un semn de viata.

Citat:
citat din mesajul lui lauradi

'neata!?

La multi ani,Simina!
Andre,am salvat reteta,suna bine.(tonul e din conserva sau cum?)Multumesc!
Fetele bolnavioare cum se mai simt?
Eu stiu ca se poate congela laptele fara probleme pt 2 saptamani;la frigider tine 24 de ore.Oricum recipientele sunt folositoare si pt mai tarziu,pt papica gatita a lui bb.

Laura 24+ Raluca si Radu Mihai


25 + Chiara Ada

Nu eram siguraMerci!

Laura 24+ Raluca si Radu Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Neata Nu ma simt prea bine azi... mi-e cam greata si nu stiu exact de la ce mi s-a aplecat...

La multi ani, Simina!

Miramar, eu comand de la Dodie dintr-un singur considerent: tetina anticolici - inventia lor si care nu am mai vazut-o la alt brand (chiar daca toti spun ca au tetine anticolici, doar reclama e sufletul comertului). Ca biberoane BPA free gasesc si aici la noi, fie dr.Brown's, fie Avent (apropo, Avent are biberoane si si de-alea si de-alelalte, am postat linkul in care daca bifati 'BPA free' vi le afiseaza numai pe cele BPA free).

duminica placuta tuturor!

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Avalon, multa sanatate.Cand ai vreme si chef, te rog mai posteaza o data linkul, multumesc frumos 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Ava - multa sanatate!
Andre - accept cafeluta

simina - abia azi m-am logat si am vazut mesajul tau pe privat... de-acuma nu cred ca mai are importanta ce m-ai intrebat. s-o lasam asa...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor

Mergi la inceput