Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (85)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Neata!

La multi ani, Simina! Sarcina usoara in continuare!



Larisel, felicitari ptr fetite!!!



------------------------
29+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Buna dragelor,
is si eu pe aici, astept sa vina Andre si cu un ceiut pt mine, ca mie nu mi-a placut cafeaua niciodata .
Is un picut mai bine (cred), durerea de gat s-a transformat in mancarime, de-mi vine sa-mi bag peria se sticle pe gat sa ma scarpin.
Mi-a adus sotul azi noapte Oscilococcinum, Stodal si Homeogene si am inceput deja sa le sug. Acum a plecat si dupa lamai, ca nu mai avem in casa deloc.
Azi noapte am dormit iara 2 ore doar, dar m-am amuzat cu doua comedii frumoase, The Hangover si The Proposal....super tari, mai ales pt starea mea, acum stranutam, acum radeam

Ramona,
29+ DOMINIC ANDREI
noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Simina, LA MUUULTI ANIII!!!!!

Sa fii sanatoasa, sa nasti usor, sa aveti o fetita frumoaaaaaaaasa , si o familie fericitaaaaa!!!!!!!


Proaspata Doamna!

Laura, 28+ Mara Teodora
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

inchin si eu un pahar (cu ceai, daca e permis) in cinstea Marianei - Simina_kin si ii urez multa multa sanatate si ceea ce isi doreste ea cel mai mult de la aceasta aniversare.
dragutzo, sa ai parte de o aniversare pe gustul tau. si .

Ramona,
29+ DOMINIC ANDREI
noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Si azi is un pic mai fericita ca implinim si noi 30 de saptamani si sper ca macar pe urmatoarele 6 sa le sarbatoresc aici cu voi online, dupa aceea daca vrea sa iasa bebe nu are decat .
Asa ca hai sa !

Ramona,
29+ DOMINIC ANDREI
noi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Salutare dragutelor!!!
Am intrat si eu o fuga sa va salut ca nu am mai facut-o de mult
Nu prea am timp deloc in ultima vreme si cand am un mic ragaz ma cracesc in pat langa puiutii mei si mi-e asa de lene de mor!!!! De citit insa am reusit mai mereu sa ma mentin la zi.....

Vreau sa urez bun venit noilor burtici care ni s-au alaturat si le urez sarcina usoara in continuare, la termen cu bb sanatos si zglobiu!!!!

Vreau sa felicit burticile care au aflat ce culoare va avea caruciorul!!!!

Larisel bravo mamico!!!! 2 fetitze!!! Sa fiti sanatoase si sa va vedeti cu bine la termen!!!

Gata fetelor......fug!
Sunt la munca si trebuie sa vina un client........huh...80 de minute masaj Apoi cred ca ma pun si fac nani ca pic de somn!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
23+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

La multi ani Simina!!!!

Ramona felicitari ptr implinirea celor 30 de saptamani!!!! Ai trecut pe AMR Doamne Ajuta tuturor!!!!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum in
23+ cu Nicholas!
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

eeeelooooo!!

First
simina, la multi ani si tot ce-ti doresti tu![flo

Second
Andre, cu siguranta noi am fost crescute fara bpa ..ca doar pe vremea noastra erau biberoane de sticla...mi-aduc aminte cate biberoane n-a spart mama

Ava sar'na de link..dupa mine, astea arata ca si alea din setul cumparat de mine...acu'...daca n-or fi bpa free...ce sa fac...sa-l arunc si sa caut altul?

Eu m-am gandit la o alta modalitate de sterilizare, astfel pot sa evit si supra incalzirea biberoanelor...exista o solutie care se toarnain apa, un capacel, se pun biberoanele si tetinele 24 de ore, apoi se clatesc cu apa din abundenta si gata.

shtephy, saru'manusitele ....esti o scumpa ..asa sa fie, cum zici tu..si pentru toate burticile!

monis...pai, am zis macar pt ca setul l-am luat de la mothercare..unde ziceam eu ca te frige de la intrare ...carutul si tweety sunt la baby comfort, unde inca nu am ajuns


krelia 28+ si printesu' mic, Rares-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Avalon sa te faci bine repede.

Simina eu neaparat vreau tort de cioco si un pahar de coca cola.

Andre si mie o cafea te rog. si iti doresc sa primesti permisul ala de plimbare repede.

RamonaC bravo pentru 30 si asa cum zice Simonette ,esti pe amr.

_
Ramona,mami deStefania - Francesca (20.11.2006) si 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Buna tuturor!

La multi ani Simina!!! sa fii sanatoasa si iubita si bebe sa iti umple casa de bucurii si sperante[pup


25+
aniversarea nuntii noastre

sa-l ajutam pe Alex

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput