King of Pop Michael Jackson (6)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

cine naiba a facu-o pe madonna, Quenn?...brrr...nu se compara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui melku

imi dau lacrimile sau ma inervez [dupa caz] la orice stire despre concertul Madonei.
nu-mi place individa, da'-i mare, e contemporana cu MJ. s-au cunoscut, au evoluat paralel in aceeasi perioada. el e King, ea e Quenn. au aceeasi varsta, are multi fani [treaba lor].






Adina si Daria


Mh.... si eu la fel gandesc( nu vreau sa supar fanii Madonnei-nu ma numar printre ei). Mai infloresc si astia" cel mai mare concert,cei mai multi spectatori-excuse me?..in 92 au fost mai multi,ceva ce n-a vazur romanica pana acu...hai sa fim seriosi....concerte ca ale lui never-ever nu vor mai fi

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

voi ati realizat ca azi s-au implinit 2 luni de cand a murit o parte de lume?

Adina si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

DA, am realizat, dar nu am vrut sa va intristez .
De aceea mi-am semnatura asta

You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after.

Am gasit in sfarsit o fraza care descrie tot ce este MJ pentru mine.
Eu nu vreau sa moara nimeni, ci sa traiasca el. Chiar daca il tine A sechestrat, daca il face fericit...

Am auzit la un post tv ca Madonna a cerut 1010 prosoape albe?!!!?? in camera de hotel. E sau nu asa, despre MJ, cu toate infloriturile din presa nu am auzit sa vrea portocale crescute la 200m altitudine, si coapte la temperatura constanta..dau un exemplu

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui melku

voi ati realizat ca azi s-au implinit 2 luni de cand a murit o parte de lume?

Adina si Daria


Da...si ma mai gandeam la o chestie:
A fost casatorit cu o femeie al carei tata a murit in conditii asemanatoare, a iubit o femeie a carei mama vitrega a murit in aceeasi zi cu el,a interpretat rolul sperietorii de ciori fara creier(minte)...si stiti si voi ce s-a intamplat....

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

M-am intristat iremediabil.....offff...si pentru ca au trecut 2 luni... si pentru ca am vazut dvd-ul "chipul din oglinda".
Ce fericiti erau fanii ca facusera rost de bilete...stateau acolo de cateva zile in ploaie... altii veniti din strainatatzuri.Frumos documentarul...dar trist...foarte trist
Si ce avant imi luasem de dimineata cu goldie pants

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Citat:
citat din mesajul lui danat

Cum ma fetelor, nici oeroare de comunicare! Scria Alexia ca e la ea, pe pagina dinainte....sau am citit eu aiurea??? Dar nu cred... revin



Dana mama lu' Radu Stefan




Hobby

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson



Alexia a zis ca ea cand pune mana pe ceva( nu spun ce) nu ii mai da drumul.....
AAAAAAA, m-am uitat sub cearsaf si...surpriza-surpriza, e tot aici

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!



Auzitu, da ce cauti sub cearceaf la mine, hai?
Ca nu mai e la tine de cand ti l-a luat una...Dirty Diana parca-i zice...uite la semnatura la tine, cica he's not coming back because he's sleeping with me Dirty Diana...
Asa ca ce induci lumea in oroare, eh?


ei, eu ma gandisem la top ceva de genul fiecare (sau cine vrea) trimite o poza , sau un top 3 [personal), si dupa un nr de zile vedem care poza are cele mai multe voturi si tot asa..dupa care, pozele trimise de cate o singura mu.iere nebuna sunt votate public de fanclub. fiecare poza primeste un nr de puncte de la 1 la...cate hotaram. si se numara punctele..
v-am zapacit?


PS:
Cedez un tras cu okiul sub cearceaf pentru cine imi spune cum se traduce "conferentiar" in engleza



I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

lecturer alexia

eu sunt aici, citesc tot ce scrieti...si nu va bag in seama ca am treaba cu M ..degeaba va luptati pe el ca e luat demult

off topic: saraciii sotii nostri

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey , eu vorbeam de cearsaful meu

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me DIRTY DIANA
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

anka eu iti spun: uita-te bine sub cearceaf ca nu e el...nu ai vazut ce cuminte am stat io? ca nu ma lasa omu, nu de alta

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput