King of Pop Michael Jackson (6)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

anka eu iti spun: uita-te bine sub cearceaf ca nu e el...nu ai vazut ce cuminte am stat io? ca nu ma lasa omu, nu de alta

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



mey, mey, ntz...ntz... nu sunteti cuminti deloc
aaaaaaa, am scos-o pe una Diana din semnatura...., ma cam incomoda

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Bulinuta, long time no see!
Lecturer nu e lector? Am vazut o sintagma "associate proffesor", ma gandeam ca poate asta e...dar nu stiu

Mai oameni buni, chiar m-am intristat cu ultimile mesaje...si cu doctorita aia.Din pacate e cum am zis de la inceputul inceputului: cate zvonuri, barfe, speculatii, stiri "socante" o mie de "singure adevaruri", o suta de cauze ale mortii...imi place mai mult cum il amintim noi aici, mai in gluma, mai in serios, mai un banc, mai un top


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alexia..ma refac inca..nu pot sa dansez ...eu asa stiam lecturer, am veificta si cu un dictionar bun si tot asa zice...nus ce sa zic acum

eu nu prea mai citesc presa decat rasfoiala...daca scrie c.c.t.ri nu citesc, daca scrie de bine citesc...cu doctorita asta...nu cred o iota

oare o sa ne mai revenim? si cupilu meu e acum cu maical gepsan ..canta intr-o seara la black or white..era durere

pup fetele si stati cuminti ca e la mine baiatu'

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Anka, Anka, asta e fals in declaratii mey...ce tot o dai la intors acum? Te-am dat cu quote, gata, ai ramas forever cu Diana de coada
SiAnka si Bulinuta, sa stiti si voi ca halucinatiile vizuale nu-s bune, mey, vedeti sa nu le ziceti sotilor vostri "Michael", ca nu mai apucati sa intrati la fanclub si imi place sa va vad pe aici


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

LIpseste omul cateva ore si mai, mai sa se termine si capitolul asta din MJ. Sunteti fenomenale!

Eu nu as fi dorit nici sa moara Madonna (cu toate ca imi place doar asa, la modul general, nu ma omor), insa as fi dorit din toata inima sa nu i se intample nimic rau lui Michael!

Eu refuz sa mai citesc orice stire "bomba" care se mai scorneste despre MJ. Nu mai cred nimic! M-am setat asa. Poate cand ar aparea ceva oficial, cu toate ca si cu oficialele astea....

Haideti sa revenim la cearceafurile noastre (mai mult ale voastre din cate vad, ca e mare batalie).

Bulinutzo, si tu????

Anka si tu mai lasa instrumentele alea sangeroase, ca acum te vaz la stirile de la ora 5 pe proteveu live si in reluare.









Dana mama lu' Radu Stefan

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Anka, Anka, asta e fals in declaratii mey...ce tot o dai la intors acum? Te-am dat cu quote, gata, ai ramas forever cu Diana de coada
SiAnka si Bulinuta, sa stiti si voi ca halucinatiile vizuale nu-s bune, mey, vedeti sa nu le ziceti sotilor vostri "Michael", ca nu mai apucati sa intrati la fanclub si imi place sa va vad pe aici


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson



Tareeeee de tot!!!!!!







Dana mama lu' Radu Stefan

Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"

"Man in the Mirror" - Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alexia al meu sot e deja imun...nu mai zice nimic cand ma vede cu cate o lacrima in oki, cu mtv la 9 seara, cu cd-uri si ce mai apare...nu zice nimic...e malc
acum ca a vazut ca si cupilu e fascinat...e chitic, dam cd-ul la max in masina si io cnat rares si el ingaima ceva iar soata conduce linistita
acum cu operatia o tineam una si buna ca ma vad cu michael mai devreme si s-a cam speriat omu meu dar am ratat intalnirea

danat eu demult dar nu spuneam nimic

va pup, me duc acasa cu invincible la max...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Danat, sa nu uit. Poza aia...goldie pants, hot pants..poti sa o salvezi tu pe hardul tau si cand o deschizi ti-o faci cat de mare vrei tu...al naibii material


Pai Bulinuto, da ia vezi tu, ca toata ziua Michael, in masina, acasa, la teveu...io nu stiu, da in locul tau asa avea mare grija cand ma duc seara in pat si ma uit sub cearsaf...parca nu e acelasi lucru, cand te ia omu in brate sa auda un ooooh Michael....I missed you soooo much...eu asta zic...aveti grija...


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Danat, sa nu uit. Poza aia...goldie pants, hot pants..poti sa o salvezi tu pe hardul tau si cand o deschizi ti-o faci cat de mare vrei tu...al naibii material


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson


Las-o in pace. Si asa nu e foarte clara poza. Daca o mai si mareste nu se mai vede nimic...doar buline

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Danat, sa nu uit. Poza aia...goldie pants, hot pants..poti sa o salvezi tu pe hardul tau si cand o deschizi ti-o faci cat de mare vrei tu...al naibii material


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson


Las-o in pace. Si asa nu e foarte clara poza. Daca o mai si mareste nu se mai vede nimic...doar buline

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"



ba se veedeee..si ce nu ar trebui sa se vadaaaa


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput